Re-voltowy łańcuszek książkowy

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2016 14:54
Ja odeśle książki jak tylko moja mama wróci znad morza, bo zabrała jedną ze sobą 😁
Także nie tylko ja je czytałam 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
09 sierpnia 2016 18:37
Mój pierwszy poślizg w łańcuszku- jutro z rana wyślę swoją. Dopiero wróciłam z urlopu.
a jak to jest? juz koniec lancuszka? bo nie do konca ogarniam 😉
w zeszłym miesiacu nic nie dostalam. teraz dostanę już moją?
Jestem w pierwszym łańcuszku, do te pory dostałam tylko 4 książki, dobrze liczę, że powinnam dostać jeszcze 3? czy ktoś jeszcze wypadł z tego łańcuszka poza LatentPony?
Scottie   Cicha obserwatorka
09 sierpnia 2016 20:24
pestka, ja też jestem w pierwszym i teraz przesyłam do tereski książkę aniapa, więc w tym miesiącu powinnam dostać książkę od tereski i we wrześniu już swoją. U nas wypadła tylko LatentPony.

edit: Chociaż jednego tytułu nie mogę sobie przypomnieć i nie wiem, czy to pamięć zawodzi czy nie dostałam książki. Stawiam jednak na kiepską pamięć.
Ja też swoją wysłałam z poślizgiem: dopiero wczoraj...

Co Wy na to, żeby powtórzyć zabawę?
Cariotka   płomienna pasja
10 sierpnia 2016 08:35
Ja nie dostałam książki ani w lipcu ani póki co w sierpniu
Ktoś mi może powiedzieć skąd u mnie książka Cierp1enie? Dlaczego nie wróciła do niej gdy zrezygnowała z łańcuszka? I gdzie aktualnie przebywa moja książka? 🙂
Dziś wyślę książki Safie i Atei do Atei i tym sposobem kończę swoje kółeczko; czekam jeszcze tylko na powrót mojej książki z podróży.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 sierpnia 2016 17:40
tereska, dziś o 8 byłam na poczcie i wysłałam Ci książkę 🙂 ja jestem jak najbardziej za powtórzeniem łańcuszka!
Cariotka wysłałabym Ci książkę gdybym jakąś dostała, ostatnia książka jaką dostałam była od aniapa a widzę, że ona już powędrowała dużo dalej

nie dostałam książek: tereski, Scottie i Cariotki
pestka ja mam u siebie tylko jedną książkę (tereski), kończę czytać i pod koniec tego tygodnia wyślę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 sierpnia 2016 15:24
safie, źle wyslalas książkę, Anna Karenina powinna trafić do Hedonistki, ona jest jej właścicielka.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2016 15:43
Ajjj :/ kurde
zmyliło mnie, że przyszły do mnie jeszcze dwie książki i nie skojarzyłam, że to już koniec  😵
Ktoś mi może powiedzieć skąd u mnie książka Cierp1enie? Dlaczego nie wróciła do niej gdy zrezygnowała z łańcuszka?


oooo!  😲
Karino1998 wysłałaś książkę? bo ja dalej nic nie dostałam...
tak 🙂 Dostałam też jedną.
Halko, czy mogłabym prosić o odpowiedź kto aktualnie ma moją książkę w posiadaniu i kiedy (czy) mogę się spodziewać jej powrotu do mnie?  :kwiatek:
O, podpinam się pod pytanie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2016 08:18
Sienka ja mam Twoja ksiazke, dzisiaj ja wysle :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2016 15:33
Dobra, posiadam książki:

"Zorkownia"
[s]"Od początku do końca" - Pestka[/s]
"Adanna" (nie ma niestety w niej kartki z cytatami)
[s]"Anna Karenina" - Hedonistka[/s]
[s]"Dziewczyny z Syberii" - Sienka /na kartce brakuje wpisu Hedonistki, nie wiem czy nie dostała książki po drodze czy nie wpisała się /[/s]

Właścicieli pozostałych książek proszę o szybkie podanie adresu (adres Sienki i Hedonistki mam), ponieważ chciałabym dzisiaj książki nadać.


Zaczęliśmy kolejny łańcuszek od nowa, bo dostałam kolejne dwie książki?
Aniapa, wiesz, że Cię kocham wariacie?  😜 😍
Moja jest "Od początku do końca" ale wg mnie powinnaś wysłać ją do  Akleshia a ona do Karino1998 a dopiero od niej książka powinna wrócić do mnie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2016 16:11
Ok, to wysyłam do Akleshii w takim razie 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 września 2016 16:50
JARA, u mnie jest teraz Twoja książka 🙂
Adanna jest Karino1998
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2016 17:42
Adanne i Zorkownie również wyslalam do Akleshii 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2016 18:30
JARA, no i zgadza się, bo Zorkownia jest moja.

Ładny zastój mamy 🤔
Ogryzek - dziękuję za cudowny prezent w postaci zakładki do książki  😍 jest piękna!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 października 2016 19:36
Jutro wysyłam książkę Jary do właścicielki 🙂
coś się posypały te łańcuszki  :/ ostatnią książkę dostałam końcem sierpnia a kolejnej ani widu ani słychu....
Kto ma moją?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się