Kącik WKKW

Smok10, tylko od Crazy Quicka nikt nie oczekuje ocenianej prezentacji, że koń jest Ujeżdżony. A jeśli koń wyskakuje z czworoboku, to ujeżdżony nie jest, takie zasady gry.

_Gaga, i nadal twierdzisz, że jest wszystko w porządku z treningiem i strategią startów?
halo, daleko mi od oceniania jeździectwa na poziomie olimpijskim. Pawłowi mogłabym co najwyżej oficerki czyścić...
Swoją ścieżką ilu Polskich jeźdźców było 4 razy na olimpiadzie? 🙂 mamy kogoś takiego w historii?
Ale to ilość jest ważna czy jakość i forma w danej chwili?
crazy, patrzę bardziej na ilość kwalifikacji... 4 to raczej niemało 😉 a wyniki cóż, bez szału. Konie też 😉
dwa napewno, ale nie wiem czy nie 3 z listy rezerwowych? a czyja to wina braku koni? przeciez moze kupic? inni zawodnicy tez nie maja... no litosci nie popadajmy w paranoje, nie on jeden w PL.

Tyle ode mnie, bo bedzie zaraz ze zazdrosc, ze zawisc.... ze sto innych rzeczy. a srodowisko i tak swoje wie.
crazy, ale ja nie piszę, że inni są źli
Generalnie u nas brakuje sponsorów na miarę Glocka i tyle
Sama wiesz, że nie mamy koni 3*... był jeden fighter - do niedzieli ostatniej 🙁
Rozmawiacie cały czas o tym,  że bez zajebistego konia żaden jeździec medali nie ujedzie. To prawda. Nienawidzę słuchać,  że jedziectwo to nie sport, bo to koń wszystko robi,  ale jednak uważam,  że to koń jest odrobinę bardziej zwycięzcą i to od konia więcej zależy. Tylko odrobinę,  bo i jeździec i koń są ważni,  ale jednak dobry koń nadal jest według mnie ważniejszy... Dlatego trochę mierzi mnie oglądanie kilku minut zachwytów po zwycięstwie Junga,  w trakcie których pogratulować zdążyło mu kilkanaście osób,  zdążyli porobić sobie wspólne zdjęcia etc., a przez cały ten czas Sama pogłaskała tylko luzaczka. Czterokrotny medalista IO,  trzy razy złoty. Niebędący nawet jego top koniem. Jasne Jung zsiadł i poklepał,  ale wiele osób na jego miejscu by się od konia godzinę nie oderwało,  żeby tylko koniowi podziękować. I dosłownie nikt z jego ekipy,  koń stał w tle te kilka minut,  gdy kamera pokazywała Junga... Uznacie,  że marudzę,  ale nie podobało mi się to.
Dokladnie nie mamy, ale nie mowmy ze ten kon taki zly... bo za 4 lata bylby pewnie top.. brakuje mu objezdzenia w 2 i 3 a nie od razu 4.


edit.. Sam jest raczej traktowany po królewsku...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 sierpnia 2016 20:54
Sivrite, Samowi na pewno baaardzo zależało na dużej ilości klepnięć. Teraz pewnie bidok płacze w boksie  😁
_Gaga, to nie oceniaj. Nie oceniaj w ogóle, skoro nie czujesz się na siłach. Nie wypowiadaj się. Proste.
halo, z tym, że nie oceniam...
Safie, i tak właśnie wygląda to wychwalane "partnerstwo". 😉 Mój koń wie, kiedy jest nagradzany i nie musi to być wciskanie czegoś do żarcia. I myślę,  że Sam też wie i cieszyły się tak samo, ale może to tylko moja opinia.
Sivrite to musialysmy ogladac rozne transmisje, bo ja widzialam jak Jung konia przytulil i pocalowal

_Gaga, ależ oceniasz. Pozytywnie.
First, chodzi mi o te kilka minut po tym, jak nie z niego zsiadł.
a skad wiesz co wtedy robil, jesli w tym czasie pokazywali powtorki z jego przejazdu?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 sierpnia 2016 21:27
Sivrite, może oni mają takie porozumienie dusz, że żadne gesty im nie są potrzebne? Ale fakt - marudzisz 😉
To może rzeczywiście to były inne transmisje,  bo ja oglądałam składanie mu gratulacji,  robienie selfie, uściski całej jego ekipy i ogólną radość. 😉
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2581747#msg2581747 date=1470772045]
crazy, ale ja nie piszę, że inni są źli

Generalnie u nas brakuje sponsorów na miarę Glocka i tyle

[/quote]

Zawsze możemy uderzyć do Łucznika albo do Bumaru Łabędy  😁 😁 😁 Ciekawe co by powiedział Minister Finansów gdyby te firmy zasponsorowały jakiegoś zawodnika . Chyba by ich wsadzili do pudła a wszystkie pieniądze zabrali i przekazali na 500 +

Nie wymagajcie cudów , jak każdy z Polaków rzeźbi w gównie za własną kasę   😤 Będzie jeszcze gorzej  😵 😵 😵

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/program-rodzina-500-plus-henryk-kowalczyk-brakuje-5-mld-zl,667035.html
Smok, nie rozumiem co masz na myśli. Możesz rozwinąć?
Nie wierzę w niektóre komentarze przeczytane tutaj.Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.Osądy typu: hur dur po co on jechał na tę olimpiadę jak nie ma szansy na dobre miejsce, 4 kwalifikacje i to część z rezerowych i wciąż bez sukcesu, ja siedzę w sporcie to wiem czego mu zabrakło i w ogóle inaczej powinien pojechać czworobok i nie taką trasę crossu powinien wybrać hur dur
Ludzie wstydu nie macie ?
Smok, nie rozumiem co masz na myśli. Możesz rozwinąć?


Sponsorów przytoczonych przez Gegę.

Glock ( przemysł zbrojeniowy ) sponsoruje zawodników jeździectwa, organizuje zawody , ma własne stajnie i konie . M-in synka Totillasa.

Bumar Łabędy ( przemysł ciężki , zbrojeniowy ) Nie wiem kogo sponsoruje ,ale na pewno nikogo z jeździectwa  🙄 Za to wali jak wszyscy w kraju na 500+

Jak na 500+ w tym roku brakuje 5 mld , to w przyszłym będzie brakować 27 mld. A p. Jarek będzie chciał spełnić tę obietnicę po trupach , bo to jedyne co częściowo spełnił z pierdyliarda naobiecywanych cudów na kiju. Więc w przyszłym roku wszyscy będziemy w wielkim g...ie . Na pewno nikt nie będzie się martwił dotacjami czy tematem sponsoringu w sporcie a tym bardziej w fanaberyjnym wielkopańskim jeździectwie.
Taka skromna dywagacja. 😁

ukke- Tak mają wszyscy kibice. Na tym polega sport.  😁 😁 😁

Popatrz jak kibicują piłkarzom.  😁 Jak ty durniu grasz , komu żeś podał , kto ciebie wziął do tej drużyny .A jak strzeli gola , to wszyscy już się cieszą i walą piwo  😁
Smok10,
Popatrz jak kibicują piłkarzom
Niektórych nie rozumieją, że zawody organizuje się dla publiki i jak ktoś publicznie występuje, to zgadza się na to, że występ będzie komentowany. Nigdy nie zrozumiem "hejtu" w komentarzach, ale "nie odzywaj się bo ty tak nie umiesz" też nie.
Smok10,
Popatrz jak kibicują piłkarzom
Niektórych nie rozumieją, że zawody organizuje się dla publiki i jak ktoś publicznie występuje, to zgadza się na to, że występ będzie komentowany. Nigdy nie zrozumiem "hejtu" w komentarzach, ale "nie odzywaj się bo ty tak nie umiesz" też nie.


Bo jeździectwu mogą kibicować tylko olimpijczycy  😵 Na szczęście to dyscyplina sportu taka sama jak każda inna i tak jak inne podlega krytyce. 😉 Może najwyższa pora żeby niektórzy zmienili światopogląd ,bo takie podejście tylko szkodzi jeździectwu.  🙄

Największą bolączką jeździectwa obecnie jest brak marketingu bezpośredniego jako dyscypliny sportu . To że jeździectwo rozwija się dynamicznie samo w sobie  jako sport oraz promuje się pośrednio poprzez same konie , czy przy okazji Cavaliady czy innych imprez sportowych to kropla w morzu potrzeb . PZJ zamiast zajmować się samym sobą powinien zająć się promocją dyscypliny. Będzie masowość i zainteresowanie to znajdą się sponsorzy i pieniądze. Konkurencja o klienta w sporcie jest olbrzymia a PZJ śpi.

Sport to komercja i widać to po ostatnich transferach w Piłce Nożnej . To co sie dzieje to szok. 105 mln euro za zawodnika, to można pomyśleć że to paranoja , ale nie,  to świadoma akcja marketingowa nastawiona na olbrzymie zyski. 🙄

Coraz więcej klientów z bogatego zachodu przyjeżdża do polski po dobre konie i coraz więcej zostawia je w treningu w Polsce. ktoś powie , bo mają taniej . No i wspaniale . Chiny zbudowały swoją potęgę bo produkowały dużo i taniej , dzięki temu ściągnęli największe i najbardziej znane światowe marki.  😀
Czy można gdzieś zobaczyć powtórki przejazdu Pawła i Banderasa  ❓
A czy mozna gdzieś obejrzeć retransmisje przejazdów wszystkich zawodników z crossu?
S. heykowski  dzięki  🙇
_Gaga, bądź łaskawa uzasadnić w takim razie, co mądrego jest w poświęcaniu lat pracy koniowi, na którym zawsze będzie się 50+, bo jak nie to "wyskoczy z czworoboku"???


Z wynikiem 50+ można być w pierwszej 10 na olimpiadzie. Dla mnie warto

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 sierpnia 2016 11:25
Jakbym mogła, to bym pojechala. Kto wie co bedzie za 4 lata?

fabapi, cicho, bo to nie pasuje do tych wielkich teorii wielkich analizatorow.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się