produkty ANKY

Aaa, w złą zakładkę patrzyłam. O dziwo w grupie padów Anky go nie ma. 😀 Klik
Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2016 16:25
Sivrite, o, faktycznie - dziwne, bo ten zielony tam jest 😁 Ale ten czarny kurcze też ładny. Bardzo ciekawie się ta kolekcja zapowiada.
Livia, no właśnie jak napisałaś, że mają pady w kropki, to od razu wiedziałam, że będą brzydkie, bo kropki mnie nie ujmują na żadnych padach. Ale na tych są takie... retro. O, jak w komiksach! Klik
Znalezione
pierwszy raz od dawna podoba mi się Anka, chyba tę niebieską zakupię xD
Znowu zawód... Miałam nadzieję, że Marone wygląda tak, jak na zdjęciach poglądowych - czerwono-brązowy. A na tym zdjęciu jest po prostu brązowy. 🙁 Poczekam jeszcze na zdjęcia w słońcu, ale o ile kolor padu mógłby się zmienić, o tyle kolor polarowych owijek ni cholery. Smuteczeg.

Aga, a KTÓRĄ niebieską? :P
Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2016 20:45
arika, o kurcze, na tym foto wszystkie wyglądają gorzej...

Też miałam nadzieję, że Marone będzie takim przygaszonym bordo, a tu zwykły brąz... Z kolei Magenta wyszła jak Pink Lilac. Ale fakt, Heraldic Blue tu akurat fajny, taki ciut Petrolowy.
Sivrite, niebieską, nie błękitną 😉
Livia, czyli masz dokładnie to samo odczucie, co ja. :P Ale może rzeczywiście w słońcu wyjdzie ta czerwień?

Aga, prawda. 🙂
A mi te ANKY sie bardzo podobają - marone, pine bark, black i dots green  😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 sierpnia 2016 10:26
magenta o wiele ładniejsza niż na zdjęciu ze sklepu  🙂
kitty, trochę z opóźnieniem, ale może się przyda. Mam Lobstera, zdjęcia katalogowe zupełnie nie oddają tego koloru. Z kolei na fotce podlinkowanej przez Livię wyszedł dość "żarówiasto", w rzeczywistości  przypomina on apricota z eskadronowej Coffe/Berry . Własnych zdjęć nie mam, ale mogę cyknąć w wolnej chwili. 🙂
a powiedzcie proszę, dla nie wtajemniczonych w ankowe nowości, ten niebieski to jak się nazywa? 😉
Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2016 19:03
Heraldic Blue 🙂
Livia, dzięki 😀 Vs będzie moja 😀
Powie mi ktoś czy pad Anky Black brokat jest z tej nowej kolekcji ? Chodzi mi dokładnie o ten:
http://br-konie.pl/anky-pad-ujezdzeniowy-zima-2016/produkt/2116/
niby napisane ze zima 2016 ale na ooteman go nie widze. Zastanawia mnie jak prezentuje sie w rzeczywistości, czy faktycznie błyszczy? Moze ktoś widział, będę bardzo wdzięczna za każdą informacje  🙇
Toż jest. Klik
dairoxroxi, to jest pad z nowej kolekcji, mam tu jeden u siebie. Brokat jest wyraźny, nie jest w jednym kolorze tylko takim jakby mieniącym się. Może jutro jak złapię trochę światła to cyknę fotę.
Ja bardzo chętnie zobaczę fotki tej anki  😁
Faktycznie jest .. Byłam przekonana, że to ta w kropki. W takim razie czekam na foty  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2016 10:54
Ja też chętnie zobaczę foty, bo mocno mnie te czarne kuszą 😉
Świetna ta nowa czarna Anka, bardzo mi się podoba 🙂


Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2016 12:24
quanta, a masz może też gdzieś "pod ręką" Marone? On jest taki zgaszony bordowy, czy po prostu brązowy?
Livia, jest brązowy, to taki kasztanowaty brąz. Na gniadych i kasztanach w ogóle nie będzie go widać, na inne maści fajny.

Mam już fotki, ale wrzucę wieczorem, bo za chwilę wsiadam na pierwszego z kolejki na dziś 😉
Brokat w czarnym padzie jest srebrny - albo ja miałam jakieś zaćmienie, albo ciemne sztuczne światło zrobiło taki efekt, ale tam nie ma innych kolorów niż srebro.
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2016 17:55
quanta, dziękuję, w takim razie to kolor nie dla nas 🙂 Za to ten czarny będzie chyba szałowy, ech 😉
Ja czarny na bank zamawiam, zrobiłabym to już ale chciałam za jednym razem zamówić z innymi nowymi Padami, mam nadzieję, że czarny nie zejdzie tak szybko jak Frosted Gold  🙄
W ogóle widzę, że czarny pad robi największy szał wsród właścicieli karych koni  😁
To fakt, aż dziwnie bo czarny na czarnym wyglada jak... Nie wyglada bo go nie widać  😎 Za to na letnia czekoladowa sierść bedzie idealny.
Quanta, i jak, można liczyć na fotę? 🙂
Sivrite, zdjęcie zrobione, tylko dysk mi szwankuje i musiałam go chwilowo odłączyć od kompa. Zaraz ściągam konie na obiad i spróbuję zgrać fotki.

Edit, żeby nie było post pod postem bez sensu.

Dysk wrzucony i mam takie fotki:







Biere  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się