Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

belle, dzięki wielkie za informacje 🙂 Muszę i tak się przejechać, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda na żywo. Do Krygiera w takim razie też zajrzę, dzięki!

lacuna, właśnie im dłużej się rozglądam tym bardziej zauważam, że w Poznaniu nie tak łatwo o dobrą stajnię 😕

fender, dla mnie dobre warunki dla Fidela to priorytet - jest moim oczkiem w głowie i staram się mu zapewnić możliwie najlepszą opiekę i przestrzeń do życia, ale uprawiając czynnie sport muszę myśleć też o zapleczu treningowym z dobrym podłożem, ponieważ nieodpowiednio przygotowane potrafi wyrządzić wiele problemów i nietrudno nabawić się kontuzji 😉
no jasne, własnie zależy co się jeździ i co uwazamy za dobre podłoże. Na pewno do wysokiego sportu dobrego podłoża w wielkopolsce jest mało...

a pytanie z innej beczki - czy na Woli prowadzą jeszcze hipoterapię? Wiecie może po ile sobie liczą? Bo w wątku o hipo tego nie znalazłam.
Mieszkam na Woli prawie 2 lata i nie widziałam w tym czasie żadnych zajęć z hipoterapii...
fender na Woli hipoterapii nie ma od 4 lat minimum.
dzięki za info, kiedys mój znajomy byl tam hipoterapeutą, ale to juz było własnie min. 5 lat temu i nie wiedziałam jak wygląda teraz sytuacja.
[s]Gdyby ktoś z kucykiem, małym koniem szuka stajni to bardzo prawdopodobne, że w Kicinie będzie wolny boks   😉
[/s]
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
10 sierpnia 2016 20:29
Dzień dobry,
chciałabym od października tego roku podjąć w Poznaniu/okolicach treningi u osoby prywatnej, na jej koniu i pod jej okiem.

Po srebrnej odznace trochę pojeździłam, dzierżawiłam klacz przez rok, jakieś zawody w skokach i potem miałam przerwę ok. 2 lat. Udało mi się znaleźć osobę chętną na układ - płaciłam właścicielce konia od jazdy, żeby odświeżyć umiejętności, poskakać trochę wyższe przeszkody niż te 50cm (jak to na jazdach w szkółkach) i naprawić błędy, które powychodziły (potrzebowałam kogoś kto trochę podpowie jak się poprawić).

Chętnie bym podjęła ponownie współpracę na tej zasadzie, dlatego też wybrałam ten a nie inny wątek, chciałam zobaczyć z których miejsc warto szukać... ale trochę zgasiłyście moje nadzieje. Zrezygnowałam z ostatniego układu właśnie z powodu braku satysfakcjonującego placu do jazdy... Mam w ogóle na co liczyć?
Szukanie osoby chętnej na taki układ już nie jest łatwe, a takiej, która przy tym ma konia w przyzwoitym pensjonacie to już pewnie całkiem trudne...

Do rzeczy - czy mogłybyście, drogie Revoltowiczki, napisać mi chociaż ze 2-3 miejsca, w których mogłabym próbować - tzn. takie, gdzie są normalni ludzie, normalne konie i normalne warunki - chętnie bez szkółki? :kwiatek: A może zamiast miejsca znacie osobę, która ma więcej koni niż czasu i potrzebuje dodatkowej osoby do pomocy? 🙂

+ Gdzie najlepiej byłoby oddać konia (oczywiście Poznań/okolice), żeby zafundować mu spokojną i wartą przeżycia starość?

Jeśli to jest  zbyt duży 🚫 bardzo Was przepraszam i proszę o przekierowanie do odpowiedniego wątku.  :kwiatek:
+ Gdzie najlepiej byłoby oddać konia (oczywiście Poznań/okolice), żeby zafundować mu spokojną i wartą przeżycia starość?


zdecydowanie Krzywa Stajnia  😀 Sporo seniorów tam drugą młodość przeżywa.  W tym moje babsko  😀

A jeśli chodzi o jazdy- jakie konkretnie rejony Cię interesują? Jesteś zmotoryzowana?
Na emeryturę również stajnia Wyszynki ma super warunki.
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
11 sierpnia 2016 08:51
baffinka zmotoryzowana jeszcze nie jestem, ale pracuję nad tym, żeby od października już być 🙂
Edit: A jeśli chodzi o okolice... Będę mieszkała niedaleko Parku Botanicznego, więc może być w tą stronę od Poznania, chociaż w rzeczywistości postaram się dojechać gdziekolwiek znajdzie się chętna osoba do współpracy. 🙂
Z Ogrodów najbliżej masz na Wolę.
Lov   all my life is changin' every day.
13 sierpnia 2016 18:00
Ktoś z was stoi teraz w Łopuchowie?
Lov ja stoję od 3 miesięcy 😀
Lov   all my life is changin' every day.
13 sierpnia 2016 19:41
dairoxroxi, to leci pw 😀
my od 1,5 roku 🙂
Szukam stajni angielskiej blisko Poznania. Więckowice i Marianowo odpada.
wojkwi1229 łączę się w bólu poszukiwań  😁. Boksy angielskie oprócz tych dwóch stajni ma chyba jeszcze Harmony Farm, ale to już kawałek od Poznania 😉
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
18 sierpnia 2016 22:10
W Zielątkowie też są angielskie boksy, z tego co widziałam to chyba nawet jakiś wolny, bo stał w nim balot.
wojkwi1229 łączę się w bólu poszukiwań  😁. Boksy angielskie oprócz tych dwóch stajni ma chyba jeszcze Harmony Farm, ale to już kawałek od Poznania 😉


z Więckowic to to juz bedzie tylko jakies 10-15 minut drogi dalej, wiec chyba nie ma az takiej tragedii 😀
W Kiekrzu są angielskie,  ale raczej nie będzie nic wolnego już.
Przepraszam za  🚫 , ale to według mnie najbardziej sensowne miejsce na umieszczenie tego posta 🙂

MODERACJĘ PONIOSŁO- PRZEPRASZAMY. OSTRZEŻENIE ZOSTAŁO ZDJĘTE.
WSTAW POSTA PONOWNIE.
Jeśli ktoś nie zdążył przeczytać
Udostępnię konia do hipoterapii
Proponuje zbanować cały ten wątek i wszystkie podobne  🤔wirek:
To w jakim wątku mam umieścić post żeby dotarł do Poznańskiej 'publiki' ?
Gillian   four letter word
30 sierpnia 2016 12:59
w ogłoszeniach
To w jakim wątku mam umieścić post żeby dotarł do Poznańskiej 'publiki' ?

Masz notkę od moda wyżej, że możesz wstawić posta ponownie.  🙂
Dziękuję za wyrozumiałość  :kwiatek:

Udostępnię konia do oprowadzanek
, hipoterapii. Kuli ulubionym zajęciem jest powolne przemieszczanie się stępem dlatego z przyjemnością komuś pomożemy i 'damy rypa' 🙂
Koń ma 160cm w kłębie, oaza spokoju, okrągły. Koń stacjonuje w Kicinie pod Poznaniem, posiadamy halę.
Jeżeli ktoś z Was lub Waszych znajomych byłby zainteresowany proszę o kontakt poprzez re-voltę, podam nr telefonu.
Pozdrawiam, Weronika  😉
Orientuje się ktoś czy Riviera Morasko przyjmuje konie w pensjonat?
Pensjonat w Riwierze funkcjonuje.
Ale z tego co wiem mają komplet.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
31 sierpnia 2016 08:30
Tak, w Rivierze mamy komplet i raczej nie zanosi się na to by się coś zwolniło. Możesz się zapisać w kolejkę 😉
Jakie są warunki w Riwierze? Jest hala?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się