KOTY

Pusia pozdrawia trzymających kciuki.





W nocy miała epizod dziwnego zachowania. Zerwała się i usilnie w jakimś transie chciała chodzić, w takim napędzie, strasznie uparcie.  Jakby zaburzenia świadomości w padaczce? Ciężko powiedzieć, ale to było bardzo dziwne. Połaziła tak ze 3 minuty i jej przeszło.
Rano zjadła karmę z Luminalem. Zaczyna coraz lepiej słyszeć!!! I jaaaakby reaguje czasami na czerwony laserek.  Dziś znów idzie mieszkać do pani doktor, wetka jest dla nas olbrzymim odciążeniem. Chyba jej kupimy dziś jakieś wielkie Merci i kawę.
Tunrida, Pusia wygląda całkiem dobrze na tych zdjęciach!  🙂 no o jest śliczna  😍 Trzymajcie tak dalej! Kciuki wciąż zacisniete, tak na wszelki wypadek. Cieszę się że się udało!
oj...nie pisałabym, że się udało! To jeszcze nie ten moment. Ale na razie jest w miarę stabilnie.
Ascaia, ja z moją bawię się jak jaśnie pani ma ochotę 🙂 czasem przynosi mi myszkę do łóżka, to wtedy się bawimy, czasem się ganiamy ( 😁 ), ale to raczej taki typowy dziczek, który woli spać w swoim łóżeczku niż dawać się głaskać czy leżeć na kolanach 😉 inna sprawa, że na tych kolanach za bardzo by się nie zmieściła 😂
No, za to jak wczoraj po 21 dostała zrywu, to biegała z podniesionym ogonem na linii kuchnia-salon-przedpokój i przestała dopiero jak nie wyrobiła na zakręcie i przywaliła tyłkiem w barierkę przed schodami, takiego to mam wesołka 😂

tunrida, również trzymam kciuki, wspaniali z Was ludzie, że tak się nią zajęliście :kwiatek: dużo cierpliwości dla Was i zdrowia dla Pusi 🙂
Tunrida, wiec: tfu tfu 3 razy przez lewe ramię aby nie zapeszac! Zaciskam kciuki i czekam na dalsze tylko już dobre wiadomości!!
Czy podanie Optiverminu w ilości pół tabletki na 1kota o wadze do 3 kg może mu zaszkodzić?  Czy  mogę spodziewać się zwiększonej biegunki?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2016 08:26
tunrida, bedzie dobrze!
tunrida, może jeszcze za wcześnie otwierać szampana, ale postęp jest i to bardzo cieszy! 🙂


Te ulotne momenty kiedy Burasek jest super kochaną kicią. 😉

Mój kocurek był strasznym łobuzem, ale przeszło mu to jak dorósł,  bądź dobrej myśli, kociaki po prostu rozpiera energia.
Ja do dzisiaj mam kotkę, która bawi się kiedy ONA ma na to wyraźną ochotę. Jeżeli nie to sorry, gryzie i drapie. To dama, nie wypada jej zmuszać.  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2016 13:31
Mel ma 3 lata i odkąd odkryła, ze jestem w stanie jej rzucać myszkę w rozne dziwne i niedostępne miejsca, conajmniej godzina dziennie schodzi. Ale musi byc za łóżko, na Polkę, w torby, tak, zeby musiała sie wspinać, wskakiwać, zeskakiwać i szukać. Przynosi i miauczy i musi byc pogłaskana i pochwalona.
Tunrida fantastyczne wiadomości  😅
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
11 sierpnia 2016 14:17
Ulala, działo się w kocim kąciku...
tunrida, składam ogromne wyrazy szacunku i dołączam się do kciukotrzymaczy z fanklubu Pusi.
Strzyga, mnie przy aportującym kocie ratują schody. Aport bez pokonania schodów, skoku przez psa i walki z nim o rzuconą kaczuszkę nie liczy się.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2016 14:34
Alvika, Mel nawet nie podbiegnie jak nabędzie tylko po podłodze.
Wpadasz pod koniec sierpnia?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
11 sierpnia 2016 14:44
Cóż, szlachectwo zobowiązuje 😉
Piątunio 26.go wstępnie pasuje?
Kropa, nie powinno zaszkodzić.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2016 16:02
Alvika, Piatunio jestem jeszcze na wyjezdzie. Raczej 30,31,1,2?
Żywsza, silniejsza, aktywniejsza, zjada chętnie, ma jeść już normalne swoje jedzenie. Lepiej słyszy, lepiej wącha. Nie widzi. Nie było drgawek, luminal działa. Chodzi coraz sprawniej, tylko ostrożnie. Tylko jeszcze przypilnować tego sikania....
tunrida, fantastycznie! Trzymam dalej kciuki, fajterka z niej ogromna!
Tunrida, dobrze czytać takie wiadomości. Jeszcze niech zacznie widzieć.. Wymiziaj proszę Pusie od cioci sanny  😎
Ascala, jaka ona jest śliczna. 
tunrida świetnie czytać takie wiadomości i wielki szacun że nie odpuściliście  👍
Tunrida, jestescie wielcy!
Anai zreszta tez! Podziwiam ogromnie!
DeJotka, jaka czarnuszka! Jak idzie odkarmianie?
Z wyjątkiem mojego męża, to wszyscy faceci jacy mnie otaczają ( i na fejsie i na żywo), mówią, żeby kota uśpić. Bo się męczy. Debile. Dopóki kot będzie jadł a je z wielkim apetytem, dopóki będzie chodził i dopóki będzie żywotny i dopóki widać w nim chęci i wolę walki, nie uśpię.
Nie boli go nic. Nie jest zdrowy. Jest mu trudno czasami chodzić. Kiedy za długo leży, ma problemy z łapaniem równowagi. Jak się rozchodzi, to chodzi ładnie, tylko ostrożnie.
Mało sika. Jeśli dziś się nie wysika do popołudnia, ma znów przyjechać na kroplówkę. (wyniki z krwi ma ok, niema niewydolności nerek, ani mocznicy ani innych takich) Ale dziś po raz pierwszy dzień spędza w domu, a nie u weta.
Na razie obserwując kota, to widać, że kot chce żyć.
buyaka idzie super, mały rośnie w oczach,humor mu dopisuje, rozbrykał się i odpala mruczanki-przytulanki na każde pogłaskanie 😉
Biedne, dręczone stworzonko...



Sunia jest przekochana! Bura to taki kotleciki akurat na jeden chaps!  😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 sierpnia 2016 12:32
Ascaia, haha ona sobie tym kociakiem po chamsku zęby czyści  😂
Ascaia, świetne są obydwie  😍.
Ascaia aleee słodziaaaki  😍 i zgadzam się, Werna sobie zęby czyści  😂
Oglądam z przerażeniem ale i uśmiechem. Psina nie zapomni się napewno? 😉

A tu macie aportującą Gaganę:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się