Kącik Ujeżdżenia

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 lipca 2016 09:34
Pytanie do mądrych ludzi  :kwiatek: W kl. N5 na koniec jest serpentyna o 3 łukach(CA) ze zwykłą zmianą nogi przy przecięciu linii środkowej. Dobrze rozumiem, że zwykłą zmiane mam zrobić dwa razy?  👀
Tak, dwa razy 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 lipca 2016 09:42
Dziękować  :kwiatek: Czyli dobrze kminiłam  😁
Oglądacie Rio?
Moje zaskoczenie numer jeden (jak na razie): bardzo przyzwoity występ Koreańczyka.
Gdzie oglądacie?

Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2016 20:32
A wiadomo kiedy Charlotte?
Puma Wielkie dzięki  :kwiatek:
Tylko u mnie podczas przejazdu pokazują jakieś bezsensowne powtórki w zwolnionym tempie (tvp)?
W życiu nie widziałem tak beznadziejnej transmisji  😤 😤 😤 Czy teraz jechała Ania Kasprzak ? Nic nie widać , napisiki na czapraczkach , palenia konia na dupie , ludzi na trybunach , co to jest ? 😲
Teraz wyskoczyli z jakimś boksem. No wtf 🤔
Serio? A ja myślałam, że to u mnie się tak zacina, że nie da się tego oglądać, bo w środku przejazdu wyskakuje jakaś powtórka z ruchu...kopyt  🤔wirek:
No nie.ten boks... to jakaś pomyłka...  😵
A ja narzekałam na komentarze z WKKW... 😵 Już wolę, żeby tak komentowali, ale nadawali, a nie jakieś niewiadomoco 😤 😤 😤
A tak chciałam obejrzeć Charlotte... 😕
Dramuta12 Charlotte i Carl jadą jutro. Miejmy nadzieję, że jutro transmisja będzie lepsza...
Pauliszon13, taka sama sytuacja była z Aachen. Zła byłam strasznie. 😤
Dramuta12 gdzie transmitują Aachen online? Clipmyhorse tv? Bo ja zawsze oglądam w niemieckiej telewizji na satelicie, ale tam nie pokazują wszystkiego...
Da się gdzieś obejrzeć powtórke z wczorajszych przejazdów?
Tak do 21 ta transmisja wyglądała ok. Potem było właśnie tak jak piszecie i wyłączyłam, bo nie miałam cierpliwości.
Od której dzisiaj?
Ashtray Od 14.55. W ogóle niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, skoro Adelinde wycofała Parzivala, to jak dalej poradzi sobie holenderska ekipa(akurat Holendrów mi nie żal, pytam z ciekawości)? Czy dobrze pamiętam, że najsłabszy, czwarty wynik i tak jest skreślany? Swoją drogą to dziwne, że nie przywieźli ze sobą rezerwowego 🤔wirek:.

Edit. Biedny Carl 🙁. Że też Nip Tuck postanowił się spłoszyć akurat na olimpiadzie... Tylko 75.529% dla Carla... Mimo tego, że Barney sie spłoszył uważam, że powinien dostać więcej...
Charlotte Dujardin 85,071%  😀
Logutenkova ma problemy z koniem... Jak mi przykro 😀iabeł:.
Myślałam, że dzisiaj indywidualne, a to znowu drużynowe?
Podobał mi się koń tego Holendra, nazwiska jeźdźca nie pamiętam, ale koń miał na imię Johnson. Złapał mnie za oko! 😍
Ashtray to był  Hans Peter Minderhoud. Mnie się osobiście nie podobał, miałam wrażenie, że nie jest do końca rozluźniony. Zresztą jak wszystkie konie holenderskiej ekipy.
Hester więcej? Za co? Jego przejazd był długi szary i ciągnący się jak pielgrzymka Radia Maryja. Zadu tam nie było, i jechał bardzo wolno. Jego wynik to i tak bardzo dużo zważywszy na oba te czynniki. Szkoda, to co najmniej kilku mniej znanych zawodników, którzy zrobili piękne przejazdy, a noty nie do końca do odzwierciedliły.
DressageLife to takie życzeniowe myślenie z mojej strony😉. Po prostu szkoda mi trochę, bo gdyby nie to że przejazd był asekuracyjny przez nerwowość konia procenty byłyby lepsze :/.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 sierpnia 2016 22:18
Komentarz Carla
"Frustratingly a Pokemon at P! A lot of points lost but lots to like! Tomorrow is another day!!" 😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 sierpnia 2016 02:59
Ten Nip Tuck Hestera nigdy mi się jakoś specjalnie nie podobał: wielki, zwalisty, ciężki. I faktycznie te piaffy chyba ocenione  za nazwisko.

A przejazd Laury Graves na Verdedesie mi się bardziej podobał niż Charlotte na Valegro.
Cześć, byłby ktoś w stanie przygotować, bądź już ma bo jechał, ułożony program uejżdżeniowy pod klasę L5 🙂 I do tego muzyka pod układ? wink Chciałabym to pojechać, z koniem potrafię wykonać wszystkie potrzebne elementy jednak nie jestem zbyt dobrym horeografem żeby to pod muzykę jeszcze układać 🙁 Moze ktoś by mnie poratował 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się