Końska Rewia Mody cz. X (2016)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 sierpnia 2016 14:49
Przyszły owijki, ale kolor odbiega znacząco pd moich wyobrażeń.
A tak na nie czekałam 🙁
wątek zamknięty
arika00, ja zamawiam  przez fb  🙂
keirashara, wiem,  ale niebieskości  mam sporo,  zachciało  mi się  czegoś  innego. Mango jest piękne!
harja, nie z kolekcji,  mój  wymysł  😉
KaWeRa, bo beż  jest przepiękny!  Nawet  nie wiesz,  jak żałuję,  że  na mojego  taki kolor za nic nie pasuje. 
lusia722, granat  to granat,  nie do pobicia  🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:  Może kiedyś dorosnę do tak krzykliwych kolorów na koniu  🤣
anai - odcień faktycznie bardzo fajny 🙂
KaWeRa - beż bardzo na tak! stalowy mnie nie kupił, smerfowa całość byłaby  😍
keirashara - cudne to mango na Twoim zwierzu  💘
Tym bardziej czekam aż mój przyjdzie i.... już zaczynam żałować, że bez owijek  😵
wątek zamknięty
Robię troszkę  🚫 ale to desperacja!
Czy ktoś gdzieś widział eskadrona old rose w wersji DL?
Bardzo się rozchorowałam....
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2016 12:10
kitty, jeden jest u nas w ogłoszeniach - tylko cena dość zaporowa.
wątek zamknięty
Widziałam... to jednak dla mnie za dużo... i laska tyle sama dała więc nie zejdzie z ceny...
wątek zamknięty
Widziałam, macałam dzisiaj nowego Eskadrona Platinum. Pojechałam w innym celu i przez przypadek wpadłam na rozpakowywanie paczek  🥂  Zapytałam pani czy moge zerknąć  zapowiada się super. Jest i stypa i coś wesołego. Derki takie mięciutkie. Kolor coś jak walnut, a drugi jakby brzoskiwnia czy bardziej łosoś, ale sliczny  😍  Na zywo wyglądały super te kolory.
Powiem wam jedno przepadniecie  😁
wątek zamknięty
Jest ktoś może w stanie stwierdzić, jaka to kolekcja:

[img]http://i.ebayimg.com/t/Eskadron-Dralon-ABSCHWITZDECKE-Groesse-S-/00/s/NjQwWDQ4MA==/z/-9IAAOSwzJ5XWdUm/$_12.JPG[/img]
wątek zamknięty
help! potrzebuję nowy czaprak dla gniadego, wysłużony equiline już umiera więc czas odświeżyć treningowe 'ciuszki' dla folbluta, oczywiście stawiam na caballa tylko doradźcie proszę jakiego weave mu sprawić. Ma być klasycznie, ale i nie nudno myślałam o tym morskim ale sama nie wiem jak to na gniadym będzie, a może czekolada, albo czarny, ech za duży wybór.
wątek zamknięty
Magdzior  zdecydowanie czekolada 🙂. klasycznie ale i pięknie. czerń tez fajnie 🙂 koleżanko ze studiów :P
wątek zamknięty
Nowe Platinum  😍
Te derki i ten czaprak z ornamentami, niby nie mój styl ale wow, mimo wszystko mi się podoba i to aż za bardzo  😀
wątek zamknięty
Magdzior niestety nie mam zdjęcia, ale morski caball na gniadym robi absolutny szał  😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 sierpnia 2016 09:53
Co zrobić, żeby takie owijki nie wyglądały źle na moim kucyku?
Ma ktoś pomysł? Da się w ogóle jakoś to ograć? Czy lepiej je sprzedać?

wątek zamknięty
Kolejny  raz platinum  bez granatu.  Kicha.  Mi się  nie podoba,  niby  to ma być  klasyczna  i elegancka  kolekcja,  tymczasem  pojawia  się  pstrokacizna.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 sierpnia 2016 10:09
Potrzebuję rady. Na tego pana

Który z tych trzech? Skłaniam się najbardziej ku simply taupe, ale ten szary(?) też kusi. Ma ktoś może zdjęcia na żywo któregoś z nich?


wątek zamknięty
Kastorkowa Przepraszam, że się wcinam  :kwiatek: ale mam nadzieję, że dziewczyny pomogą nam obu  🙂

Poradzicie co caballowego będzie wyglądać dobrze na tym moim gniadym rekreanckim tuptusiu? Zastanawiam się nad granatem, ze złotym sznurkiem, ale nie wiem w sumie, czy burgund nie będzie lepszy. Mam problemy z podejmowaniem decyzji, więc będę wdzięczna jak mnie wspomożecie  :kwiatek:

Poniżej zdjęcie głównego zainteresowanego
wątek zamknięty
koniara19 jak na moje to na gniadego i granat i burgund  😎 to takie kolorki, które na gniadych wyglądają super i sama na takie odcienie polowałam  😉

Kastorkowa jak na moje lepiej będzie wyglądało coś cieplejszego niż szary. Ale ja za szarościami w ogóle nie przepadam także tego  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2016 11:39
Kastorkowa, te beże będą się moim zdaniem zlewać z koniem, więc szłabym w mocniejsze kolory - może grafit?

koniara
, dla mnie zdecydowanie granat! Ostatnio coś nie mam serca do czerwieni 😉

Poglądowo wrzucam nasze nowe transportery z Caballa 🙂

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 sierpnia 2016 11:51
No właśnie chciałabym coś w miarę wtapiającego się bo w naszej szafie królują róże, jasna zieleń, pomarańcz,błękit i jeden spokojny granat i brąz.
A transortery cudowne
wątek zamknięty
Magdzior, nie wiem jaki typ caballa wybierzesz, i jakie są dokładnie w tej chwili, ale... mam starszego caballa typu pad i on... nie współpracuje z folblutem. Unikam go na folblucie jak mogę. Bo z folbluta nie odprowadza potu tak dobrze, jak wszystkie inne, i to mnie denerwuje - że jest jeden czaprak, pod którym spieniony pot. Jakby był... zbyt solidny 🙂. Na koniu półkrwi, to ciekawe, takiej różnicy nie obserwuję. Co prawda eskadron NG, "ceratowy", jest niewiele lepszy (gdy chodzi o pot), ale jednak lepszy. Oba te czapraki (na folblucie) nauczyły mnie przewidywania jak dany czaprak będzie odprowadzał pot.

Kastorkowa, popieram Livię. Do tej maści albo ciemniejszy szary (grafit), albo fiolety, a fiolet mógłby być każdy: od lila po bakłażan i purpurę.

edit: ech, smuteczek z nowego platinum. Byłam ciekawa, jakie nauszniki, a nauszniki - brzydkie, po prostu.
wątek zamknięty
Zwracam się z prośbą , szukam jakiegoś pasującego granatu dla siwego, który nie gryzłby się z kolorem fraka  🙄 Przejrzałam już sporo czapraków, ale nic mnie nie urzekło. Myślałam nad equiline, może któraś z was widziała coś w podobnych odcieniach?  :kwiatek:
Na zdjęciach niżej mamy granatowego caballa, frak jest w innym odcieniu i nie bardzo idzie to ze sobą w parze..
wątek zamknięty
valley, może zestaw od Fera. Na siwym nie mam ale gniade i rude, proszę. Ja uwielbiam ten komplet.

wątek zamknięty
brzezinka Piekny ten granat.
Kastorkowa simply taupe, ale dla niego byłby idealny mazarina blue  🤣
Livia Dosłownie szał w kropki  😜
koniara19 Granat zawsze elegancki, ale burgund może byc ciekawy.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2016 17:01
Obiś to chyba będzie olive/lemon/blassgrun 😉
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/20
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata na 100% nie, miałam dralon z tej kolekcji, on miał kratki lemon
wątek zamknięty
brzezinka dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Olive/lemon to na pewno nie będzie. To jest bardziej taki błękit,ja bym stawiała na hellblau,ale nie widziałam nigdy dralonu z tej kolekcji.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 sierpnia 2016 08:02
obiś to może być schilf/hellblau
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
14 sierpnia 2016 19:53
A pokażę wam podopiecznego Karuska w Ance flame i owijkach amigo

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.