WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 17:10
El Emeera jest przesłodka  💘
Przerwało mi live. Sprzedali Al Jazeerę?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 17:18
Balbiś , nie

Perforia też nie sprzedana
Najwięcej za Al Jazeerę było 3500 😉 Zostanie w stadninie czy i tak ja jakos sprzedadza pokątnie?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 17:21
Vesna, prowadzący mówi, że niesprzedana klacz idzie do boksu i tam ją można oglądać

Za ile poszła Sefora i Emira?

8. Esparta - 90 tys. Kuwejt
9. Paradna - niesprzedana
Vesna, prowadzący mówi, że niesprzedana klacz idzie do boksu i tam ją można oglądać

Za ile poszła Sefora i Emira?

8. Esparta - 90 tys. Kuwejt
9. Paradna - niesprzedana

No ale co z tego oglądania wynika? Bo przed chwilą mówiła np że koń wraca do domu w Michałowie
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 17:34
Vesna, właśnie zgłupiałam, bo facet wcześniej chyba mówił o możliwości kupna
10 Andala - niesprzedana

To tak zawsze wyglądało, że konie wracały do stajni??  😲
Jakoś ciężko idzie ta licytacja

11 Ekspiracja - niesprzedana
(tak pisze gdyby komuś nie działała transmisja i dla pamięci, gdyby się wynikami nie pochwalili)
12 Euskaria - niesprzedana
13. Wabia - 100 tys. Kuwejt
14 Złota Nić - niesprzedana
Dzięki safie.
Emira 550 000
W sumie to ile koni  na razie sprzedano? bo mam wrazenie ze niewiele
Do tej chwili sprzedano 7 koni , z tego jeden hodowli prywatnej - Wasa za 100 tys.
Jest żle.
Nie wiem czy nie zbyt wcześnie na takie wnioski ale wygląda na to że większość kupców przyjechała po okazje. Ciekawe ile  klaczy sprzeda się po aukcji? No i chyba się nie mylę, wszelkie apele o aplauz ze strony publiczności nie znalazły odzewu .Złota Nić tez nie sprzedana
Nie wiem czy nie zbyt wcześnie na takie wnioski ale wygląda na to że większość kupców przyjechała po okazje. Ciekawe ile  klaczy sprzeda się po aukcji? No i chyba się nie mylę, wszelkie apele o aplauz ze strony publiczności nie znalazły odzewu .Złota Nić tez nie sprzedana


Czyli te konie nie sprzedadzą sie na aukcji moga byc sprzedane później bez przetargów i innych takich?
Nie wiem czy nie zbyt wcześnie na takie wnioski ale wygląda na to że większość kupców przyjechała po okazje. Ciekawe ile  klaczy sprzeda się po aukcji? No i chyba się nie mylę, wszelkie apele o aplauz ze strony publiczności nie znalazły odzewu .Złota Nić tez nie sprzedana


ciekawe jakie będą oficjalne komentarze ?  spisek
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 18:00
15. Ebona - 30 tys.
16 Angelina - 50 tys. Kuwejt
17 Fermata - niesprzedana
Ebona - 30 tys.
A gdzie są ci Chińczycy ? Nowy rynek miał się otworzyć .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 18:14
"Proszę państwa, zachęćmy kupujących do licytacji"...
Fermata, Pelota, Psyche Kybele - niesprzedane
20. Gabi - 15 000 Rumunia
mozah, czekałam aż rower dorzucą na zachętę, obyło się bez roweru. Jak patrzę na niektóre ceny to nie mam pewności czy opłacało się pokaz organizować, może niech wszystkie oddadzą na aukcje charytatywne i posprzedają na portalach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 18:30
21 Edwina - 12 tys. Arabia Saudyjska
No to teraz żałujcie która szuka konia że nie pojechałyście :> Konie ładne, ceny na każdą kieszeń, nic tylko kupować. :/
Żal patrzeć - przed rokiem to był szał . I nie chodzi mi o Pepitę bo taka gwiazda nie jest co roku wystawiana.Ale za fajne pieniądze szły dobre choć nie wybitne klacze .
może im się Chiny z Rumunią pomyliły bo trzecia kobyłka do nich idzie jeśli coś nie ominełam 😉
22. Cefena 15 000 Rumunia
23. Dama Trefl 18 000 Rumunia
Erga, Kasjoipeja - zostają
26. Cerena 33 000 Kuwejt
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 19:04
Licytowanie co 1000e... w głowie się nie mieści.
Przed chwilą o jakiejś niespodziance na koniec aukcji mówili .....
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 19:07
Aż się boję.
Czyli te konie nie sprzedadzą sie na aukcji moga byc sprzedane później bez przetargów i innych takich?


W poprzednich latach negocjowano ceny po aukcji i część koni zmieniała właściciela...
"Proszę państwa, zachęćmy kupujących do licytacji"...

W radio też juz tez to komentowali 😉
Powiedzieli, że Al Jazeerę puszczą jeszcze raz. Żenada.
Aż się boję.
Czy dobrze słyszałam ? Wspomnieli o Emirze ? i Al Jazeerze ? Co kombinują - transakcję wiązaną czy rozpaczliwie te 2 mln chcą uzyskać ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się