Konie czystej krwi arabskiej

Bronze   "Born to chase and flee.."
14 sierpnia 2016 18:35
Najlepsze araby na świecie. Boże, patrzysz i nie grzmisz...
Jak oglądam aukcje to mam na końcu języka słowa prof. Bartoszewskiego ... "Warto być przyzwoitym.."
Ale jakoś nie wierze,że ktokolwiek z włodarzy, weźmie sobie te słowa do serca.
Myślę, że teraz pójdzie w eter jakaś odkrywcza teoria o tym, dlaczego za fiasko aukcji odpowiedzialne są poprzednie władze i ogólnoświatowa "szajka".
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 sierpnia 2016 18:41
Murat - tak jak te magiczne antybiotyki w paszy, których nie było...
Albo niegospodarność, której nie dało się udowodnić  🙄
Kilka koni nawet bez ceny wywoławczej... Dosłownie nawet za 10 000 nikt nie zalicytował. Jasne, i tak by nie osiągnęły ceny minimalnej, sale samo to, że nikt nie spróbował mnie dobija.

EDIT: Ciekawe, co to za niespodziankę szykują. Oo

EDIT2: Mam nadzieję, że ta kobita znów się przejęzyczyła i do ponownej aukcji wyjdą Al Jazeera i El Emeera, a nie Emira, bo gdyby wyciągnęli komuś z rąk konia wylicytowanego za 550 tysięcy euro, to byłby niezły przypał...


EDIT2: Mam nadzieję, że ta kobita znów się przejęzyczyła i do ponownej aukcji wyjdą Al Jazeera i El Emeera, a nie Emira, bo gdyby wyciągnęli komuś z rąk konia wylicytowanego za 550 tysięcy euro, to byłby niezły przypał...

Niestety 😉
Ktoś wie, o co chodzi z tą Emirą? Przecież się sprzedała za pierwszym razem  😲
Nie ogarniam, co tam się stało. Oo Może kupiec też zrezygnował, jak z Al Jazeery... Może jutro z wiadomości się dowiemy.

EDIT: I sprzedana za połowę tego, co wcześniej, co tu się wyprawia? Oo

EDIT2: Swoją drogą, Pelota i Al Jazeera to dosłownie kulki. Reszta w niewiele lepszej kondycji.

EDIT3: Lista uzyskanych cen. A raczej cen uzyskanych za połowę koni, bo 17, pozostałe 14 niesprzedanych. Chociaż jutro pewnie przeczytamy w newsach, że sprzedano "ponad połowę". :P
W sumie wyszło 1 280 000... mniej niz w zeszłym roku za sama Pepitę 😉
I od samego rana atakują mnie artykuły na temat chaosu na aukcji.  😁
a mnie wypowiedzi dobrej zmiany jak było wspaniale i z sukcesem  ;(
Da się gdzieś obejrzeć powtórkę? Nigdzie nie mogę znaleźć :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 18:54
- Dobrze, że Emira się sprzedała, jest klaczą 16-letnią. Po dzierżawach z tą klaczą jest problem z zaźrebieniem - tak o tegorocznej gwieździe mówił Karol Tylenda. Wydaje się, jakby gwiazda była raczej dla stadniny problemem.
Jak można cos takiego powiedzieć  😵To tak jakby po podpisaniu umowy kupna sprzedazy na samochód zasmiac sie nowemu wlascicielowi w twarz że kupił grata którym nie da sie jeździc bo ma zajechany silnik  😡 Wstyd mi  😡
No cóż, obecnie to już nie jego problem...
Mimo wszystko, szeroka publika wiedzieć tego nie musiała.
a co myslicie o ocenach z pokazów? Wieza Mocy piąta w klasie. Pomian tez nisko... śmieszne noty za typ u niektórych koni.
Na YT "Świat Koni" właśnie transmituje "Al Khalediah European Arabian Horse Festival" co to za impreza?


Nie mogę już edytować 🙁 (mało tego czasu :/)

Prosze o dopisanie:

Mam. http://www.forbes.pl/al-khalediah-european-arabian-horse-festival,artykuly,181559,1,1.html

Scaliłam posty.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 sierpnia 2016 15:06
Epikea, my rzecz jasna  😀
Dawno mnie tu nie było, ale jest okazja to się chwalę  😎
06-07.08. Mistrzostwa Podkarpacia w ujeżdżeniu i wygrana w rundzie N(seniorzy)  😅 Dziadunio pozdrawia  😀 Poza sobotnim porankiem, gdzie Natka energia roznosiła w każdą stronę było cudownie  🙂
Super! Gratulacje!  😅
Gratulacje!

Mozii super obrazek! Gratuluję!
Mozii gratulacje, pięknie ! 🙂
No innej opcji, niż ta, że jedziecie to ja w ogóle nie bralam pod uwagę  😎
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 sierpnia 2016 19:18
Mozii aż miło popatrzeć na tak pracującego araba, w ogóle nie widać po nim, że jest dziadkiem!
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 sierpnia 2016 10:00
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa!  :kwiatek: :kwiatek: iwona9208, Natuś 99 rocznik, więc już starszy Pan, ale zachowuje się jak szczyl  😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 sierpnia 2016 12:08
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 sierpnia 2016 12:58
Wojenka, zakochałam się w tej drodze...  😍 😍 😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 sierpnia 2016 13:44
To jest ich tor treningowy. Poza torem wszędzie twardo, kamieniście.
Wygląda zacnie!

FB przypomniał mi o rocznicy i to już czwartej, więc ogłaszam cud nowinę - gniada jest ze mną czwarty rok!

  wakacyjne pozdrawiamy kącik z Macebą i spółką  😅   
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się