WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Jeśli byłaby tojakaś gwiazda to byłby przekręt stulecia - wszytsko jest możliwe ...oj
No właśnie chyba im się coś pokręciło. Przecież Emira i El Emeera sprzedane.
Jak puszczą Al Jazeerę jeszcze raz i znowu się nie sprzeda, to będzie wtopa stulecia...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 19:24
Emira leci jeszcze raz.
Emira leci jeszcze raz.
Co się dzieje ?
WTF?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 19:26
Puścili ją jeszcze raz, 200 000e. ciekawe co powiedzą komuś, kto ją kupił...
takie rzeczy to normalne, że sprzedany koń idzie jeszcze raz?
wtf? ona nie był a już sprzedana?
Ponoć jakiegoś protokołu nie podpisali, nie podali numeru kupującego (nie wiadomo kto kupił) i licytacja idzie drugi raz, bo klacz nie została sprzedana 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 19:27
kontestacja, tak podejrzewałam :P
[quote author=Karla🙂 link=topic=99140.msg2583653#msg2583653 date=1471199230]
wtf? ona nie był a już sprzedana?
[/quote]Była - podali że uzyskali cenę 55o tys . Więc co się dzieje ? pomyłka czy ktoś sobie zakpił ?
Rany, ale żenada. Shame of Poland, jak słowo daję.
Kupił nie ten co miał kupić 😉
[quote author=Murat-Gazon link=topic=99140.msg2583659#msg2583659 date=1471199373]
Rany, ale żenada. Shame of Poland, jak słowo daję.
[/quote]Przechodzą samych siebie . Kompromitacja ale i strata. Ktos w końcu licytował do tych 550 tys - i nie jedna osoba .Dlaczego teraz stoi na ok 200 tys ?
komentarze  są żenujące  🤔
225 tyś ale wstyd 🙁
Dlaczego powiedziała że tymczasowo do Francji? o.O
Zaścianek zrobili - delikatnie mówiąc. Gdzie ta elegancja , klasa - ale i idace za tym pieniądze dla hodowców.Smutno mi to oglądać .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2016 19:40
Vesna, bo pewnie potem do tego, do kogo powinna 😀

130 tyś za Al- Jazeerę. Lol.
Bez pomyślunku jest takie wystawianie drugi raz klaczy, z których kupiec się wycofał.
Jak widać nie motywuje do do licytacji za wysokie kwoty.
Bronze   "Born to chase and flee.."
14 sierpnia 2016 19:45
Hańba. Wstyd i kompromitacja.
Tyle ode mnie.
Al Jazeery nie chcieli za 350 tys sprzedać - bo ceny rezerwowej nie osiągnęła a teraz za 150 tys pójdzie ? ( Nie poszła wcale ! )
Dobrze że to już koniec .
Zrzucenie na Trele, ze namawial ludzi, zeby nie kupowali koni za 3...2...1...
ja nie wiem , nie widzicie dobrej zmiany? ktoś tym koniom wreszcie dał jeść , bo wszystkie grube , ładnie okrągłe , przedtem je głodzili ! 😉
Serio jedna miała linie jak moja ślazara z nadwagą....
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 20:05
A ja to przegapiłam? Wyłączyłam przy Edwinie, bo zrobiło mi się przykro, a tu takie cyrki  😵
Nie żałuj. To było tak żenujące, że aż przykro było patrzeć...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2016 20:16
Lista cen sprzedaży wygląda jak lista poległych  🤔


Ciekawe czy kupujący Emirę się rozmyślił? Kupił nie ten co miał?

Wstyd, wstyd, wstyd.
To już jest wtopa stulecia.  "Pomóżcie, dobry pan da 5 złoty, szefie daj 2 złote"... Innymi słowy "Ludzie, ratujcie tę licytację!" Akatash, dobre, dobre! safie, spis ofiar dobrej zmiany.
Ten komentarz w trakcie pokazu i aukcji był po prostu żałosny... I to nagabywanie jak na aukcji charytatywnej. "Pomóżcie, pomóżcie". WTF w ogóle?
Najsmutniejsze jest to, że kilka koni nie osiągnęło nawet ceny wywoławczej. Nikt nawet nie zechciał spróbować, a nóż osiągnąłby cenę minimalną lub koń w ogóle jej nie miał. Ale nie, kilka koni dosłownie weszło i wyszło. :/
Bardzo jestem ciekawa, jakie wnioski wyciągnie z tego "dobra zmiana" i kto poniesie za to odpowiedzialność. Jeśli w ogóle ktoś.
Jakbyś nie wiedziała. Spisek międzynarodowy pod przywództwem byłych i obecnych prezesów... To chyba oczywiste? Antypolski.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się