Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Gillian   four letter word
14 sierpnia 2016 10:23
Rany, dalej to maglujecie?
xxagaxx, na prawdę sądzisz, że ktoś z Kołobrzegu wezwie do kolki weta z Wrocławia 🤔wirek:
Pomijając fakt, że jeśli mam komuś coś do zarzucenia publicznie (forum jest publiczne) to piszę konkrety
Jeśli nie chcę zarzucać nic konkretnego - siedzę cicho
i tyle
Niejednokrotnie poruszaliśmy temat oczerniania stajni, kowali, wetów... nie oczernia się ludzi bezpodstawnie bo to zwyczajnie nie fair wobec nich.
Gillian   four letter word
14 sierpnia 2016 14:45
Przecież jest uchwytny w rejonie Kołobrzegu, to skąd się wziął Wrocław w tej rozmowie 🙂 ale po co mam go wzywać np do bólu grzbietu? Żeby się dowiedzieć, że wszystkie konie tak mają i mam się nie przejmować? Czy żeby zrobił rtg pod złym kątem, którego nie potrafi zinterpretować? Olewactwo, lenistwo, rutyna. Wystarczy?
Gillian, bo Januszewski nie mieszka w rejonie Kołobrzegu. Stąd wziął się Wrocław. Mieszka od 2 (?) lat w Obornikach Śląskich, a w zach-pom jeździ, bo ma tu od lat stałych klientów.
Dla mnie EOT. Wiem przynajmniej komu z forum lepiej nie stawać na odcisk 😉
tytuł wątku jest - opinie o wetach, Gilian ma akurat złą i to napisała, fakt że powinna od razy ją uzasadnić, ale nie zaczynajcie kłótni z tego powodu, każdy wet, kowal, stajnia ma opinie dobre i złe, ważne która ilość jest przeważająca 🙂
Szukam weta z woj. mazowieckiego ew. warmińsko-mazurskiego. Słyszałam b. dobre opinie na temat Pani O. Kalisiak jednak od 2 dni nie mogę się do niej dodzwonić. Chodzi o kulawiznę 🙂
Jeśli chodzi o mazowieckie to bardzo polecam p. Martę Paździoch  😉
_Gaga, nie wiem co ma miejscowość do mojej wypowiedzi. Mówiłam ogólnie, po to jest to forum żeby się opiniami wymieniać. Ty możesz uważać danego weta za góru, ktoś inny może mieć złe doświadczenia, niekoniecznie opisujac je dokładnie na forum. Jesteś zainteresowana to się na pw dopytaj o co chodziło.
Szukam weta z woj. mazowieckiego ew. warmińsko-mazurskiego. Słyszałam b. dobre opinie na temat Pani O. Kalisiak jednak od 2 dni nie mogę się do niej dodzwonić. Chodzi o kulawiznę 🙂

To polecam Ci Mateusza Hecolda  :kwiatek: Trudno się umówić ale naprawdę świetny fachowiec  👍
ja uważam, że żeby było uczciwie, to powiny być przedstawiane wszystkie opinie, a nie tylko pochlebne.
tak samo jak ktos pisze ogólnie "świetny" można napisać "kiepski". jesli pierwszego nie trzeba argumentować, to i drugiego. jak się ktoś chce dowiedzieć szczegółów - to się dopyta. a i fachowiec swą fachowością obroni się samoistnie, jesli przeważa dobra robota nad wpadkami czy błędnymi nawet opiniami.

dziękuje wszystkim za pomoc 🙂 napisze kto w koncu przejechał i jak poszlo.
ocywiście jesli ktoś jeszcze wpadnie wam do glowy to poproszę 🙂
Witam, szukam dobrego weta, okolice trójmiasta, mam dziwny przypadek, z ropniem u swojego konia, ktorego nie moge wyleczyć. Ktos kogos poleci? W ogole nie orientuje sie w wetach w tych okolicach 😉
Kinia16322, ja bym najpierw próbowała dzwonić do Macieja Kujawskiego, bywa w 3mieście, ale niestety często mówi że będzie potem nie dojeżdża. Masz jeszcze Kingę oraz Michała Kacprzyńskiego. Dzwoniłabym w kolejności jak wymieniłam 😉
Szukam dobrego weta - ortopedy w Poznaniu do zdiagnozowania lekkiej ale przewlekłej kulawizny, obejrzenia nóg oraz pleców, zrobienia RTG 😉
Michal byl ostatnio u nas w stajni, ja jednak wtedy pracowalam i nie moglam sie urwac:/ podzwonie, i spytam, dziekuje 😉
Pilnie szukam bardzo dobrego weterynarza ze Śląska stajnia w Chudowie -na teraz problem z opuchlizna i na przyszłość w razie potrzeby
obdzwonilam sporo wetów z roznych miast (tak do 200 km?).
rozstrzał niezły... od ok 120 do ponad 400 zł ( 400 i majacy 50 km i 200 km(przy objezdzie okolic zapewne)
Potrzebuję numer do dr Jana Treli, ktoś ma?
wrócił z Rio?
ogurek, Paweł z Bandziorem wrócili, zatem pan Janek chyba też 😉
desire   Druhu nieoceniony...
21 sierpnia 2016 10:37
Czy mamy na Śląsku weta z elektrycznym pilnikiem do zębów? Prócz Latochy i Kalinowskiego (na którego czekamy już ponad pół roku... :zemdlal🙂.
desire, Michał Czerwiński
desire   Druhu nieoceniony...
21 sierpnia 2016 11:10
rox, nigdy o nim nie słyszałam 😉 skąd, jakie podejście (chodzi o starszego, krnąbrnego seniora 😉 ), korzystałaś z jego usług i jesteś zadowolona? Jak z terminowością?  no i ostatnie - jak cenowo?

edit: to nie jest ten, co współpracuje/współpracował z p.Kalinowskim? 
efeemeryda   no fate but what we make.
30 sierpnia 2016 12:06
to ten  😉 cenowo to 150zł plus dojazd
Gillian   four letter word
30 sierpnia 2016 12:10
Maciej Rudziński - ktoś coś? jakieś opinie?
Desire, dr Polakiewisz, dr Rusak
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 sierpnia 2016 19:27
Maciej Rudziński - ktoś coś? jakieś opinie?


Tak jak najbardziej. Wspolpracownik Macka Kujawskiego🙂 Z reszta nieraz jeżdza razem🙂 Jak najbardziej na plus🙂
Gillian   four letter word
30 sierpnia 2016 19:47
właśnie dziś miałam okazję poznać przy okazji robienia zębów, ale nie mam jeszcze zdania 😉 sympatyczny i nie traci cierpliwości przy pańciach-zrzędach 🙂
Poleci ktoś jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie rozrodem, lub chociaz bedzie potrafił dobrze zrobic usg i poda hormony? Wołomin-Tluszcz
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 sierpnia 2016 08:19
Poleci ktoś jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie rozrodem, lub chociaz bedzie potrafił dobrze zrobic usg i poda hormony? Wołomin-Tluszcz


Tomek Nagas
[quote author=Caira link=topic=199.msg2589689#msg2589689 date=1472626649]
Poleci ktoś jakiegos lekarza, ktory zajmuje sie rozrodem, lub chociaz bedzie potrafił dobrze zrobic usg i poda hormony? Wołomin-Tluszcz


Tomek Nagas
[/quote]
Niestety wczoraj dzwoniłam, ma niesprawne usg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się