WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Nie widziałam całej aukcji z braku czasu, ale na filmikach, które się gdzieniegdzie przewijają widzę, że jakość pracy prezenterów koni też dość kiepska. Czy mi się wydaje? Brakuje Pana Kozikowskiego jak diabli. Jak widzę jak Ci faceci drobią przy tych arabach to tylko głośno wzdycham.

W zeszłym roku widziałam Pana Kozikowskiego w akcji na żywo. Pełna profeska. Nie jestem arabiarzem, ale to mnie zachwycało.
Czyżby w końcu ktoś zabrał Pani prowadzącej poprzednie 3 dni mikrofon?

EDIT: Tak. Ale nie wiem, czy ten Pan jest lepszy, takie samo żebractwo pod przykrywką "zachęcania".
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 11:55
Sivrite, mam wrażenie, że bez tego konie by schodziły niesprzedane  😵
Za ile Pustynna Perła poszła???? Przerwało mi 😉
Barnabik, 35 000. Tu masz ceny. : )
A na ringu kolejna kulka. Nie zdziwiłabym się, gdyby niektórzy rezygnowali, bo mimo rodowodu widzą też aktualną kondycję wystawionych klaczy.
o dzięki 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 12:23
Jak coś to do [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,99140.msg2583893.html#msg2583893] tego posta [/url] wrzucam
ewarda  miała cene rezerwowa 90 tys euro?
m.indira   508... kucyków
15 sierpnia 2016 12:49
ja tego nie kumam, cena rezerwowa 90, zaczynają od 20 90 uzyskuje i nie jest sprzedana?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 sierpnia 2016 12:57
Moze wylicytował nie ten co trzeba...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 12:59
Strzyga, to akurat klacz prywatnej hodowli
nic z tego nie rozumiem jeśli ewarda jest/była  fatycznie warta więcej niż te 90 tys to czemu nie była na głównej aukcji?
No dobrze - jeśli kolejny podstawiony kupiec to  trzeba być kompletnym idiotą aby robić taki  sam numer po wczorajszej katastrofie - trzeba wiedzieć kiedy odpuśić
8o, Z tą różnicą, że to był koń z Falborka, więc nie mieli żadnego interesu w podbijaniu ceny.
Poza własnym interesem finansowym (gdzieś w komentarzach internetowych pojawiły się inf. że takie rzeczy prywatni hodowcy już robili ). Liczenia, że klacz na  aukcji letnie osiągnie jakąś spektakularną cenę jest chyba przesadą. 90 tys.  wiele konie na głównej aukcji nie osiąga..... 
A tak w  ogóle ceny dzisiaj bardzo przyzwoite - oczywiście jak na letnią aukcję  i sporo koni się sprzedało 
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 14:19
8o, granicą sprzedaż było chyba 100 tys. Prywaciarz może sobie rzucić taka kwotę jaką chce 😉
No i 90 tys osiągnęła 😉

A teraz klacz hod. Wójtowicza, własność jakiejś spółki sprzedawana jako 3 w 1 (klacz źrebna + źrebak)  😎

Po sprzedaniu Złotej Roli jakaś babeczka dyskutowała z "Andym"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 sierpnia 2016 15:27
safie, jeszcze bryczkę mogli dorzucić 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 15:37
Najpierw mówili, że źrebaka można po aukcji kupić, a po rozpoczęciu licytacji zachwalali, że z 2 źrebakami
Marek Trela: Prestiż Janowa Podlaskiego dotkliwie ucierpiał
Nie widziałam całej aukcji z braku czasu, ale na filmikach, które się gdzieniegdzie przewijają widzę, że jakość pracy prezenterów koni też dość kiepska. Czy mi się wydaje? Brakuje Pana Kozikowskiego jak diabli. Jak widzę jak Ci faceci drobią przy tych arabach to tylko głośno wzdycham.

W zeszłym roku widziałam Pana Kozikowskiego w akcji na żywo. Pełna profeska. Nie jestem arabiarzem, ale to mnie zachwycało.


Przecież Kozikowski był wczoraj i pokazywał kilka koni...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 19:02
Vesna, Atea napisała, że nie oglądała całej aukcji, a jedynie urywki 😉
A to przepraszam, jak wspominałam oglądałam urywki i dla mnie była spora różnica.

Pan Kozikowski pracuje dla Janowa jednak?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 20:13
Pokazywał konie prywatne 🙂
http://pulsmiasta.tv/artykul,konferencja-po-aukcji-pride-of-poland-sukces-czy-porazka,950

Konferencja po Pride of Poland...
Jest super, nic się nie stało, wszystko perfekcyjnie.

Edit: jednego nie rozumiem - aukcja była nagrywana, bo przecież transmisję robiono. Byli prowadzący aukcję, którzy widzieli, kto licytował. To jakim cudem NADAL nie wiadomo, kto licytował na słupa?  🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 20:53
Yyyy ... miejsc na hali zabrakło?  😲 Przecież tam było pusto

yukionna , ale po co mają szukać na filmikach, skoro pewnie wiedzą doskonale kto zamarkował licytowanie

Alert niesprzedany, bo miał wysoką wartość? Yyyy chyba nikt nic nie oferował o ile dobrze pamiętam
Ależ  wiadomo. Tylenda  powiedział ze chodziły  tam znane  wszystkim osoby.  Na  pewno  to  one  licytowały. Mówił z  takim przekonaniem . Byli  prezesi  truli  konie, teraz  byli  za  słupa żeby  popsuć  aukcje, namawiali  do  bojkotu  aukcji.  A  te  świetne  konie  wygrywające  czempionaty  to same  się  wyhodowały, były puszczane  na łąkę i  same  się dobierały  jak  chciały. Normalnie  wstyd.
Nie  słyszałam żadnej  wypowiedzi  Pana Treli  ani  Pana  Białoboka  czy  pni  Stojanowskiej  niekulturalnej  czy  obwiniającej  kogokolwiek -  normalnie  wysoka  kultura.  Czego  nie  można powiedzieć  o Jurgielu, Humieckim, Tylendzie  którzy stele  obrzucają    P. Trelę, Białoboka  i P.  Stojanowską błotem i  rzucaja  kalumnie jakoby  wszystko  co  złe  Oni  robili.  To  bardzo  przykre,  brak  kultury.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2016 21:05
Sprawdziłam. Cała "licytacja" Alerta trwała 3 (!!) minuty. Nikt nawet nie raczył zacząć licytacji od 50 tys.  😁

Cyrenajka , Trela przyznał, że pomagał znajomym kupić 2 konie i między innymi jego znajoma wylicytowała Emire za 225 tys.
sorki Atea 🙂
Vesna Co ty, co ty 😉 Ja się nie focham za własne babole  😁

safie Tak myślałam. Dzięki  :kwiatek: Mam nadzieję, że mu się wiedzie. Lepiej niż na państwowym  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się