NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Moja przygoda z firmą Equino/ krysiex213 wreszcie dobiega końca( czekam tylko na zwrot za przesyłkę )
Po pół rocznym oczekiwaniu mam swój komplet  🥂
To moze od początku: wpłatę ma zaksiegowaną na 25 grudnia 2015r
Po wysłaniu przelewu nie mogłam sie doprosić zwykłej odpowiedzi czy doszedł!
Kontakt ( wiadomosc ze minęło 15 a nie 21 dni roboczych, wiec wpisanie do wątku było nieuczciwe) otrzymałam na re volcie ( zamówiłam na fb i tak tez sie kontaktowałam głownie ) 19 stycznia 2016r po wpisaniu do nieuczciwych
Kontakt znowu sie urwał
Dostałam wiadomosc 25 stycznia na re volcie ze zamowienie bedzie gotowe w środę ( 27 stycznia ) ale wysłać bedzie mogła dopiero w piątek ( 29 stycznia ). Z mojej strony zero problemu. Numeru nadania sie nie doprosiłam
29 stycznia i 1 lutego pytałam czy wysłała ( pisałam na re volcie bo tam był ostatni kontakt )
16 lutego w końcu komplet dotarł, odrazu napisałam wiadomość ( na re volcie ) o owijkach które były za duże, mimo iż podawałam przy zamawianiu konkretne wymiary. Za czaprak podziękowałam, choć widać iż był robiony na szybko.
Kontaktu brak wiec 21 lutego napisałam na fb, zagroziłem ze jesli sie nie odezwie to napiszę na fb o niej opinie.
Odezwała się jeszcze tego samego dnia ze jest za granicą i brak neta. Stwierdziła ze moze je ostatecznie zwzić ale dopiero 2 marca bedzie w pl.
No nic, zacisnęłam zęby i czekałam. Odezwałam się 3 marca ze moze sprawdzę jeszcze dla pewności czy musze je koniecznie odsyłać. Odpisała na dugi dzień.
9 marca napisałam ze jednak konieczne jest zwężenie i musze odesłać . Odpowiedz na drugi dzień, z adresem i pytaniem czy pieniążki za przesyłkę ma daś do paczki czy przelew. Odpowiedziałam ze w paczce.
23 marzec napisała ze paczka doszła i jaki wymiar ma robić
5 kwietnia zapytałam jak moje owijki. Nic
15 kwietnia poprosiła o dane do wysyłki. Odpisałam
7 maj - 22 czerwiec - 28 czer - 30 czer  kontaktu zero
1 lipca wykręcanie sie ze jeszcze w maju paczkę wysłała
7 lipca znowu wykręt ze na poczcie niby złe odczytali nr i paczka wróciła ( od kiedy paczki wracają po 2 miesiącach? ) i nadała ją raz jeszcze
12-14 lipca kontaktu brak
16 lipca stwierdziła ze wieczorem podeśle nr nadania
18 wysłała bo się upomniałam. Dzięki ci Boże 🙇 DOSZŁO!! Oczywiście pieniążków które miały być w paczce brak wiec dałam nr konta
Zobaczę kiedy odeśle.
Mam nadzieje ze to juz koniec i nigdy wiecej nie będę musiała się z nią kontaktować. Chciałam ( jeszcze w styczniu, teraz juz chęci mi przeszły ) zamówić u niej następne 2 czapraki, ale po czymś taki dziękuję bardzo!
To ostrzeżenie dla tych których skusił wygląd jej czapraków. NIE ZAMAWIAJCIE!

Edit: wybaczcie tak długi post ale chciałam dokładnie i konkretnie wszystko opisać ku przestrodze innych.
Przestrzegam przed użytkowniczką 31sierpnia .
Pod koniec czerwca przelałam jej 80 zł za koszulkę konkursową KL, na początku kontakt świetny, koszulka miała być wysłana "następnego dnia". Po 2 tyg nadal nic do mnie nie doszło... napisałam z prośbą o wyjaśnienie - usłyszalam wówczas, że zapomniała mi wysłać a była na wakacjach i że oczywiście wyśle za tydzień jak z wakacji wróci. Mamy koniec lipca, pisałam wielokrotnie maile, pw i oczywiście nie mam żadnej odpowiedzi. Dziewczyna ostatnio logowała się 16.07...
Zwykła oszustka, przestrzegam.
Zgłaszam do nieuczciwych Monikę Rudy (nie znam nicku na forum, bo rozmowa była telefoniczna).
Wysłałam jej za pobraniem siodło do przymiarki, koszt wysyłki siodła 26 zł . Siodło sprzedałam jej taniej o 300 zł . Po paru dniach dostałam smsa , ze jak jej nie przeleje na konto kosztów przesyłki to siodła nie odbierze. Oczywiście po tym smsie kontakt sie urwał . Jak dla mnie dziwna próba wyłudzenia pieniędzy ( astronomiczna kwota 26 zł  🙂 ) Wolałam aby paczka do mnie wróciła , bo ustalenia były inne ( zgodziłam sie , ze jakby nie pasowało siodło to może odesłać ) a nie miałam pewności czy po przelaniu jej pieniędzy, paczkę odbierze.
Nie polecam!
Zgłaszam użytkownika Domaaxxdd, na FB Dominika Zawoluk, jako niesolidną. Wystawiłam siodlo na sprzedaż, pierwszy raz chciała kupić 20.06 na raty, odmówiłam. Potem pisała do mnie na fb że jest zainteresowana tym siodłem (tam też wystawiłam) 11.07. Było wtedy zarezerwowane, powiedziałam że jak się zwolni to jej napisze. Napisałam 22.07 że jednak się zwolniło, czy jest zainteresowana. Stwierdziła, że musi "zapytać rodziców" ( to nie pytała do tej pory? to po co chciała kupować?). Sprawa się urwała do wczoraj, znów złożyła propozycję na re-volcie. Napisałam jej 2 wiadomości, nie odpisala mimo że byla na forum. Dzisiaj napisałam do niej na fb, czy jest zainteresowana , skoro składa propozycję. Odpisała ze na razie ma siodło, a następne może kupić za 3 tyg, anie mogła usunąć propozycji (to po co istnieją PW?). Uważam rozmowy z nią za stratę czasu. Jeśli ktoś by bardzo chciał to wyślę rozmowę na PW.
edit - poprawiłam nazwę uzytkownika
Minus dla użytkownika polga00@o2.pl, zaśmiecenie mi ogłoszenia propozycją, potem przez miesiąc brak kontaktu, chociażby po to,aby napisać że nieaktualne.
Kupiłam ogłowie od forumowiczki efffcia.
Cała transakcja początkowo była super, moja wpłata szybka i wysyłka też szybko doszła, ale...
Cóż, ogłowie w innym rozmiarze (wybite, czytelne oznaczenie) i naprawiane, czego nie było w opisie. Zaproponowałam, wydaje mi się najbardziej logiczne i rozsądne, rozwiązanie-zwrot pieniędzy przez sprzedającą i odesłanie na mój koszt.
Niestety zero odzewu, zupełny brak kontaktu, pomimo ewidentnego logowania się na formu. Zwykłe "pocałuj mnie w nos-kupiłaś to masz".
Pozostaje tylko niesmak...
NIE POLECAM użytkownika wnorowska
Na początku maja napisałam do niej w sprawie pasków policzkowych - odpisała, że 15 zł z wysyłką. Przelew zrobiłam, ona napisała, że niby wysłała i koniec kontaktu.
Nie dotarły po dziś dzień. Ona nie odpisuje. Na początku zastanawiałam się, czy po prostu wysłała zwykłym listem i zaginął, co też jest moją winą, bo mogłam jasno się określić, że dopłacę te 2 zł za polecony... No ale... Ona dalej sprzedaje- te same bądź inne - paski policzkowe  😤  i nie zamierza mi odpisać na miliard moich wiadomości... Żeby chociaż raczyła odpisać noż kurczę...
Totalnie odradzam.
Moja sprawa z sklepjezdzieckiparcus dzisiaj się zakończyła- dostałam zwrot pieniędzy na konto. Oczywiście wszystko zostało załatwione przez policję i udało się to zakończyć w satysfakcjonujący dla mnie sposób tylko dzięki cudownemu policjantowi który tę sprawę prowadził i bardzo się w nią zaangażował. Jeżeli ktoś również został oszukany przez osobę posiadającą to konto, to służę pomocą w rozwiązaniu sprawy.
M.Flis znowu grasuje na grupach na FB. Kolejna oszukana sie skarży. Kolejne osoby maja to zgłaszać.
Az nie moge uwierzyc, ze jeszcze nikt jej sie za takie akcje do tyłka nie dobrał....
Tak a bezczelna napisała, że czeka na policje w swoim domu..widzialam to.
Nie tylko Ty widziałaś.
Natomiast zadziwia fakt, że ona jeszcze funkcjonuje na wolności.
desire   Druhu nieoceniony...
02 września 2016 12:46
podlinkujcie :kwiatek:

no a co z tym sklepem, co go na ochraniacze wy(i^lała?
ponoć sprawa w sądzie miała być i co, nic?
Grupa jest zamknięta zatem nie każdy zobaczy link:
klik
wrzucam foto
Nie polecam justyna.klakurka@interia.eu (raczej nie ma profilu na re volcie) napisała do mnie maila, że chętnie kupi wędzidło, kontakt super, dane do przelewu podane. Czekam na wpłatę dzień, drugi, trzeci - cisza. Nie mam pojęcia w jakim celu kolekcjonuje sobie czyjeś dane, koleżankę spotkało to samo ze strony owej Pani.

Użytkownik re-volta.pl Andrzejd19750

wczoraj pojawiło się ogłoszenie ze zdjęciami z amerykańskiego Ebaya, zniknęło, dziś znowu...


http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:zeHc_ssnBHkJ:ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/265468+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

http://www.ebay.com/itm/182253680010?redirect=mobile

Ku przestrodze
A czy już ktoś z oszukujących nie wrzucał ogłoszeń z podobnym siodłem?
mam nadzieję, że ktoś tu zagląda

użytkownik: Piotrek.zuza, sprzedaje nieswoje siodło, zdjęcia z niemieckiego eBaya.
Dane, które użytkownik podał do wpłaty:
5111602202000000030964**** (na pw mogę podać 4 ostatnie cyfry)
DARIA SYCH
(info z int: Nazwa Banku: Bank Millennium S.A. - Centrum Rozliczeniowe
Adres Banku: ul.Wały Jagiellońskie 10/16 80-887 Gdańsk )

[url=http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:b1LeZuqMJzkJ:ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/265656+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl]Prestige Como Volta[/url]

[url=http://www.ebay.de/itm/Prestige-springsattel-como-17-32-aus-2014-/302049751508?hash=item46539171d4:g😀FwAAOSwdIFX1QZo]eBay[/url]
OK., w tym ogłoszeniu na e-bayu jest jakaś informacja "Möglicherweise kein Versand nach Polen". Nie znam niemieckiego, ale wg tłumacza on-line oznacza to że może być bez kosztów wysyłki do Polski. Może to znaczyć, że oba ogłoszenia są jednego użytkownika i on przemieszcza się między Niemcami, a Polską i może wysłać siodło zarówno z terenu Niemiec, jak i Polski?
kenna, tylko dlaczego w Niemczech cena jest 6500 a w Polsce 3700? W polskim ogłoszeniu napisane jest, że siodło znajduje się w Warszawie, a osoba sprzedająca po podaniu nr konta napisała, że może je wysłać dzisiaj po 12😲0.
Natomiast z Anną (sprzedającą na eBayu) mam regularny kontakt i miejscowość do której wysyłałam jej ostatnio paczkę pokrywa się z informacją na aukcji.
Livia   ...z innego świata
14 września 2016 11:41
kenna, "kein Versand nach Polen" - oznacza brak możliwości wysyłki do Polski. Czyli osoba z Ebaya sprzedaje tylko na terenie Niemiec, a tu ktoś zwyczajnie podkradł zdjęcia.
Przepraszam, z niemieckiego jestem noga i wstawiłam tą formułkę w tłumacza on-line i wyskoczyło tak jak napisałam wyżej. Pewnie jest tak jak piszecie.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 września 2016 20:11
Dostałam dziwnego maila od niejakiej Michele Santello z Australii w sprawie zakupu mojego siodła które wystawiałam w ogłoszeniach. Wygląda mi to na typowy przekręt nigeryjski, zwłaszcza, że pani Michele prosi o wysyłkę siodła do jej znajomego w Chicago, więc standardowy scenariusz przekrętu.
Normalnie olałabym, ale (przynajmniej jak na razie) nikt nie prosi mnie o wysyłkę siodła w ciemno, tylko proszę o podanie numeru konta i danych do wpłaty.

Zastanawiam się, czy jest jakaś forma zabezpieczenia danych? Czy podając w ten sposób swój numer konta narażam się na niepożądane konsekwencje?

Treść wiadomości wygląda tak:
"Thanks for your mail,Am Mrs Michele from Australia so I am interested
in your item,i will offer you 800 Euro. plus shipping cost to my
Friend in (USA).I want you send the pictures of the item so send me
your bank details as follow for the payment of the item and i want you
to use Post Office .

      Account Name:        .
      Account Number:
      Bank Name:
      Country:
      Tell Phone:

Here is the shipping address below


        Name : ********
        Address ********
        Postal Code: ********
        City : Chicago
        State : *******
        Country :USA"
Jak dla mnie pisanie "item" zamiast konkretnie "saddle" jednoznacznie wskazuje na to, że należy tą wiadomość olać. 😉
LatentPony, według scenariusza dostaniesz pózniej fałszywe potwierdzenie przelewu z informacja, ze bank wyśle Ci pieniądze, jak dostarczysz potwierdzenie nadania paczki 😉
Libeerte, ciekawe, co robią, jak wyśle się im fałszywe potwierdzenie nadania paczki?  😁
kenna, haha, podwójny przekręt.
Czy ktoś z Was robił transakcję z użytkownikiem  BlueJumpStables ? Dziewczyna wystawiła dosyć tanio rzeczy takie jak m.in. czaprak fair play nowy za 40zł z wysyłką. Chciałabym się dowiedzieć, czy nie jest żadną oszustką, ponieważ umówiłam się na zakup dwóch rzeczy po okazyjnych cenach.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 września 2016 07:39
Rudy_Team, popros o wysyłkę pobraniowa.
Dostałam dziwnego maila ...

To nawet nie jest po angielsku 🙂 Australijczycy może i mówią po angielsku inaczej niż reszta świata, ale pisać potrafią. A ten tekst wygląda jakby wyszedł z tłumaczenia Google.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się