Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Klami, a widziałaś koszulki Fera Equestrian? Mnie osobiście bardzo się podobają, a na parkurach jeszcze ich aż tyle nie widać 😉
Klami, - schockemohle! Ja jestem w swojej zakochana, a wcale nie sa mocno popularne 😀
Klami, Anna Scarpati, Lotus Romeo i jeszcze  jest firma, której koszule mają małą kokardkę na piersi, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy.
wymodelowana, widziałam i jedną mam. Acz ona sa takie mocno klasyczne.

keirashara, anai, dzięki, poszperam. 😉

Dava   kiss kiss bang bang
03 sierpnia 2016 18:47
Zobacz koszulki Clover, fajne i z pazurem 🙂
Dava, ooo, dzięki za kolejny trop. A jak się sprawują w uzytkowaniu ?
Dava   kiss kiss bang bang
03 sierpnia 2016 19:11
Osobiście nie mam, bo nie startuje. Użytkowniczki mówią, że fajne, przewiewne itd.
Design mają śliczny, jeśli ktoś woli coś z pazurem, a nie typową klasykę  :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 sierpnia 2016 20:04
Klami, Anna Scarpati, Lotus Romeo i jeszcze  jest firma, której koszule mają małą kokardkę na piersi, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy.


To jest Fixdesign  :kwiatek:
Dava, dzięki. 😉
Okej, dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym zapytaniem.. do tej pory schiza na diamenciki mi nie przeszła ale przy butach zdecydowanie ich nie musi być. Szukam tym razem termobutów, najlepiej takich oficerkowych.. ale jakiś smukłych, ładnych ale z regulacją bo mam niewymiarowe łydki. Moje obecne termobuty spełniają zadanie ale są po prostu ciężkie dla mnie.. chodzę i ciągnę nogami, dodatkowo są takie masywne a ja jednak bym chciała już naprawdę elegancko wyglądać na koniu. Polecicie mi coś?
Jak wypada rozmiarówka Piekura? Standard czy zanizona?
Użytkuje ktoś bluzę Horsense Riding Team ? Czy jest jest gruba, mięsista 🙂 czy cienka ?
http://bit.ly/28ZiEUq
edit: a może ktoś widział wogóle jakąś fajną, grubą bluzę z kapturem, w środku z mechatym polarkiem, z ładnymi nadrukami, XL ?
Jak wypada rozmiarówka Piekura? Standard czy zanizona?


standardowo, lub ciut wieksze
[b]Dramka/b] Dzieki bo waham się miedzy dwoma rozmiarami.
dar, - w wielkie mrozy jeździsz? Jak nie, to polecam sztyblety z naturalnym futrem (ja mam od p. Łągiewki z Cwału już kilka lat takie) i zwykłe sztylpy, ja spoko w tym dawałam rade na luzie tak do -10, jak sobie grubszą skarpete doładowałam - nawet na dworze. Plus plastikowe strzemiona, od metalowych bardziej w giry ciągnie zimnem 😉 Dla mnie termo to ewentualnie do chodzenia po stajni, do jazdy totalnie nie.
Dziewczyny, prosze popdowiedzcie jak wypada rozmiarowka kamizelek piekura? Jesli nosze standardowe S to w 34 wejde,czy bez szans? 😡
jest szansa ze wejdziesz.
Hej  😀
Wiecie czy jakiś sklep PL sprzedaje kaski jeździeckie firmy KASK ?
Szukam szukam i znaleźć nie mogę...  🙁
Just riding ma
Dzięki
Widział ktoś gdzieś ładny, czarny kask z alkantary czy innego materiału na wierzchu w cenie, która nie zabija, tak do 500zł? Jak najbardziej klasyczny, albo z delikatnym blingiem. Wentylowany, chętnie z możliwością wyprania gąbeczki ze środka. Da się tak, czy zagryzać zęby i zbierać więcej?
Mój FP Victor po roku wygląda gorzej niż 7 letni tattini z alkantary, masakra, odechciało mi się kasków z tworzywem na wierzchu :/ Nie spadłam w nim, nosze w worze cały czas prawie, a porysowany tragicznie, kurka, sama zarysowałam go w jednym miejscu czyszcząc mokrą chusteczką. Nie idzie go odłożyć nigdzie, powiesić, bo gdzie puknie, tam sznyta... kurde, wstyd w nim startować, bo wygląda jak po armagedonie, a ma rok ledwie. Serdecznie nie polecam tego modelu.
Dżulietta, z ciekawości weszłam i padłam na zawał... 9tys. zł za kask???!
kenna hahaha no to jest już zdecydowanie przegięcie z ceną jak za kask...
Ale kto bogatemu zabroni  🤔wirek:
Mnie interesuje mniej wygórowany model  😉
kenna, a 12 tys. zł za niektóre Samshieldy (projektowałyśmy sobie kiedyś ze znajomą dla jaj w kreatorze...)? Taki np. ze skórą jaszczurki i 24-karatowym złotem na wywietrzniku? 😜 Casco haftowany w pawie pióra i z iluśtam set swarovskimi też kosztował z dychę. Ze dwa lata temu, teraz to się boję sprawdzać. 😂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 września 2016 19:12
Był/ jest ktoś w posiadaniu polaru Fair play Kari i podzieli się opinią ?
Macie jakieś sprawdzone fryzury pod kask oprócz warkocza?
Włosy mam długie prawie do pasa, najbardziej chciałabym jakiś mały koczek zeby nic mi sie po plecach nie majtało ale jak próbowałam cos zrobic to mi sie wszystko rozwalało.
.
Macie jakieś sprawdzone fryzury pod kask oprócz warkocza?
Włosy mam długie prawie do pasa, najbardziej chciałabym jakiś mały koczek zeby nic mi sie po plecach nie majtało ale jak próbowałam cos zrobic to mi sie wszystko rozwalało.


Nie rozwala się jak zrobisz koczek sprężynką. Ja w każdym razie sprawdziłam na sobie.

No taaak! Zupełnie zapomniałam o tych sprężynach a mam ich chyba z10 gdzies w szufladzie;-) idę szukać;-)
O co chodzi ze sprężynami?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się