Zdjęcia Naszych Koni

T&N  Łaciak sama słodycz.
G. tylko pozazdrościc
Ta Wyscigowka to niezla maszyna 😉
goha no no no 🍴 mniam takie ciacho


I troszke mago Łaciatka


wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
22 maja 2009 07:37
T&N ale fajne laciate, podoba mi sie jego dynamika. 😉 Powiedz mi tylko, co to za chod jest?  😁  😉





jak to jaki, taki jak tu!
  😂

T&N Winek swietnie wyglada, rozrosl sie chlopak!
wątek zamknięty
😉Wyścigówa(; , qAulinkA, wanda dzięki wielki  :kwiatek:
brzoskwinia dzięki 🙂 recepta na biel, to cała zimaw derce, a na lato trociny do boksu  😉 mój tez uwielbia zmieniać maść  😎
Anka zawsze na zawodach miałam zapis "dobry impuls"  😀 a to było o ile się nie mylę dodanie w galopie, które chłopak bardzo wziął sobie do serca
kujka dzielnie nad muskulaturą pracujemy  🏇
wątek zamknięty
wanda dziękuje  :kwiatek: 

G. pozazdrościc  😍
wątek zamknięty
Dorcysia - piękne gniadosze

T&N - łaciak bomba

_kate -  😍 wciąż za mało  😀
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
22 maja 2009 09:10
wanda no no no, pani, Bolo pięknieje  😜
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
22 maja 2009 10:54
Emika


wątek zamknięty
_kate
Ale latacie fajnie z Barkasem. Wiecej dawaj ! To kiedy na zawody się wybieracie ? 🏇
wątek zamknięty
G.
jedziemy do Owczarni na początku czerwca. Mam nadzieję, że chłopak nie pokaże rogów  😉 Wiem, że najmniejszy mój błąd spowoduje, że nie ukończymy przejazdu.
Polonez
trudno wybrać coś, co się nie nadaje do samokrytyki, ale specjalnie dla Ciebie  :kwiatek:


wątek zamknięty
super _kate dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Slojma ależ ona rośnie! a jaka fajna jest  😜 (a ja na razie czekam na zdjęcia z "sesji zdjęciowej" z niedzieli, potem was zasypię :cool🙂
kate jak sobie przypomnę twoje stare zdjęcia, z koniem - lamą pędzącym i kładącym się w zakrętach i patrzę na te obecne fotki to widzę kawał pięknego konia i świadomą swojej jazdy i swojego ciała amazonkę. Brawo!
wanda bardzo fajny łaciaty! jaką ma szlachetną główkę 🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
22 maja 2009 11:53
Pineska- dziękujemy :kwiatek: i czekam na zdjęcia z sesji. Ja ostatnio próbowałam uczepić sie na szyi mojej Draski tak jak niedawno ty na zdjęciu i wredna baba nie dała się pobujać 🙂
_kate- ja zawsze lubiłam patrzeć na Twojego konia i nadal to lubię, a jego maść mnie zachwyca.
wątek zamknięty
_kate ależ chłopak się zmienił, i jak fajnie kicacie  😀 dobra robota, daj znać jak poszło na zawodach
T&N Winek  😍
goha piekny koń i piękne zdjęcia
Pinesska więcej Brzaska 
Dorcysia śliczny konik
Burza to jest Piorun? o matko, nie ten koń, tylko po pysiu i oczkach można się dopatrzeć, ależ on się zmienił  👍  Ile lat wtedy miał?
wątek zamknięty
Fantazja niecałe dwa lata 🙂 to był sam brzuch na krótkich nóżkach 😉
wątek zamknięty
Pinesska
oj, działo się, działo... jesteśmy dowodem na to, że porządny trening z największych sierot cuś wyciągnie. Dziękuję  :kwiatek:

Slojma
podziwiałam ostatnio Twoje czterokopytne, absolutnie zachwycające  :kwiatek:

Fantazja
teraz jak stoi mniej niż jakieś 70cm, to on ma zlewkę totalną. Za pierwszym razem skoczy, za drugim tak się skręci i wykręci, że przelezie, nie strąci. Dopiero na wyższych przód składa i się podciąga, widać że się stara, a taki krzyżak...olewa zupełnie. Twoja kobyłka bardzo wypiękniała ostatnio i widziałam jej skoki- na pewno  nie jest nielotem! 🏇
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim bardzo za dobre słowa :kwiatek:
Jeszcze dwie fotki ustrzelone przez Gohę :kwiatek:
Lotnik po arabsku 😁

Mercury z Lotnikiem podczas "crazy five minutes" 🏇
wątek zamknięty
wanda  nie ma to jak srokate! nie moge sie napatrzec ;D
                      tyle lat ze srokatymi ;D
wątek zamknięty
wanda, erste klasse! 🏇
Dorcysia, szał ciał! rewelacyjne chłopaki! 😅
_kate, ślicznie dzieciak się prezentuje! mężnieje w oczach mam wrażenie
slojma,  kujka, fajne koniska
wątek zamknięty
m.indira   508... kucyków
22 maja 2009 17:36
Goha , oby nie było za mało małopolaków , to mój podopieczny dziś z rannego treningu , pan Siwy i Aga , w ostatni weekend maja się startujemy , a co
a dodam tylko że ostatnio słyszałam że przecież małopolaki nie skaczą 🙂



wątek zamknięty
_kate moja ma tak samo, jak coś poniżej 80-70cm to nawet nóg się nie chce podnosić, krzyżaki to zwykłym galopkiem leci. Dopiero przy 80cm się stara. Kiedyś jakeś LL pojedziemy, myslę  😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
22 maja 2009 18:46
_kate, k_cian- dziękuję, miło że się podobają moje "karaczany":kwiatek:
m.indira-fajne konisko, generanie za siwkami nie przepadam, ale ten bardzo ładny 🙂
Dorcysia - Konisko rewelacyjne, a jaki z niego dumny "arab" 😁
wątek zamknięty
kate Świetne zdjęcia! I mi tam Złocisz podoba się w tym nowym nachrapniku ... . Jestem zdania, że ładnemu we wszystkim ładnie 😉

To i my się wciśniemy z dzisiejszej masakrycznej jazdy  😵 . Na szczęście zdjęcia ładne wyszły  😁












P.S. Nie ma to jak ramki w paincie dodawać  😂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 maja 2009 19:05
m.indira - fajny zwierzak, jaki papier? 🙂

Mia - wszystkie zdjęcia powinnaś mieć takie uśmiechnięte jak to pierwsze. 😉

Dla odmiany - dalsza krewna, można powiedzieć kuzynka mojego Złotego, Paja (Pelhan AT - Sandra sp):






wątek zamknięty
Cekodka  🤣
wątek zamknięty
Pursat, Heh tam akurat śmiałam się z mojego taty gramolącego się na płot. Bo taką sobie perspektywę zdjęć wymyślił. Gwarantuje widok niezapomniany 😁
wątek zamknięty
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
22 maja 2009 19:20
Pursat cuz za cudenko ta Paja  🤣 ale slicznie namalowana...i pomyslec ze oa taka bielusienka  😀
Przyznaj ze bylo szorowanko przed sesją 😀
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 maja 2009 19:37
Alicja_8, nie było żadnego szorowanka. 😉 Prosto z jazdy ją wzięłam. 😀 Brudna jest przecież! 😁

Cieszę się, że mała się podoba. :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 maja 2009 19:44
M.indira widziałam się tydzień temu z Agą na zawodach huckowych, i opowiadała mi o siwym. Pięknie się prezentuje!! I mam nadzieję, że dobrze im pójdzie 🙂
wątek zamknięty
Kate, super Twoje konisko wygląda 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 maja 2009 20:17
Dorcysia, jestem pod wrażeniem Twoich koni - zwłaszcza Lotnika!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.