Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Promocja w Horsetack

edit: poprawa plakatu.
hasło to LATO2 (razem pisane)
Wiem, że się za późno obudziłam.. no bo już sezon termobutów tuż, tuż.. ale myślałam, że może w związku, że mamy wakacje jeszcze coś się znajdzie. Najwyżej się przemęczę jeszcze sezon w moich.. chodzić na spacery w nich się nie da ale w jeździe mi nie przeszkadzają. Tylko nie wyglądają jakoś specjalnie ładnie też.  🙄
Czy ma ktoś w posiadaniu kod rabatowy do konika i mógłby się podzielić?  :kwiatek:
http://healthyhorse.pl/304-panto <---  Promocja na pasze Panto do niedzieli z darmową wysyłką
Czy ma ktoś w posiadaniu kod rabatowy do konika i mógłby się podzielić?  :kwiatek:


Ja mam stały rabat 5% na koncie, jakby co mogę zamówić ze swojego konta jeśli nie znajdzie się coś więcej.

W bergo jest 12%zniżki na wszystko
Orientujecie się gdzie znajdę kolec dostępny od ręki??
Widzaiał ktoś może sztyblety skórzane r38 w promocji? Nie potrzebuję jakiś nie wiadomo jakich, maja służyć tylko do ściągania konia z padoku i czyszczenia - w obecnych właśnie pojawiła się paskudna dziura  😕
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2016 18:58
W koniku -20% na odzież jeździecką - tylko oznaczone produkty, na kod: WAKACJE 🙂
u mnie nie działa  🙁 Żeby nie było - wrzuciłam do koszyka produkt z zakładki promocyjnej, wpisałam kod i nic
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 sierpnia 2016 09:47
A czy ktoś dysponuje może jakimiś zniżkami do BR-konie lub Animalii?  👀
Ja mam w Animalii 5 próg 😉
A ja 6  😀
Ma ktoś może rabacik większy niż 5 % i chciałby się podzielić w koniku? :kwiatek: Albo w jakimkolwiek innym sklepie, może akurat znajdę popręg, którego potrzebuję  :kwiatek:
Ma ktoś jakiś kod do bergo ?  :kwiatek:
Kodu nie mam, ale mam stały rabat 8%.
a w Bergo to nie ma czasem - 12 % teraz ? Tylko jest przerwa urlopowa. Coś w stylu ,, my odpoczywamy, wy kupujecie"
Dzięki dziewczyny za odpowiedź , już niepotrzebny  🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
17 sierpnia 2016 21:17
Widział ktoś tarnik Save Edge The Beast za mniej niż 199zł?
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
17 sierpnia 2016 21:32
Na_biegunach w arcusie jest za 179zł http://arcus-konie.pl/save-edge-tarnik-the-beast-p-2352.html
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
17 sierpnia 2016 21:35
Krótszy, szukam 17'. Może będzie jakaś promocja niedługo 🙂

Chętnie przygarnę zniżkę do arcusa  :kwiatek:
PILNIE POSZUKIWANE kody rabatowe, promocje, wyprzedaże do jakiegokolwiek sklepu ze szczotkami HAAS.  (bergo już obczaiłam, nie ma tych szczotek co potrzebuję)

ktoś, coś? poratujcie proszę 🙂
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2016 18:27
lifciaaa, jedynym dystrybutorem Haasa jest Eqclusive, w pozostałych sklepach znajdziesz co najwyżej resztki asortymentu.
lifciaaa może niekoniecznie w promocji, ale chyba w przyzwoitych cenach - zobacz w Koniku
dzięki, konika już sprawdziłam, chyba faktycznie tam zamówię 🙂  eqclusive ma takie stawki, że poki co podziękuję 🙂 inne sklepy mają połowe ich cen 🙂
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2016 07:03
lifciaaa, to fakt, najtaniej nie mają, sama też parę szczotek kupowałam w Koniku bo bardziej się opłacało 😉

Jak już przy Eqclusive jesteśmy, mają promocję -10% na wszystkie zestawy szczotek do końca sierpnia.
Czy jest może jakiś kodzik do konika? Chyba był jakoś cavaliadowy, ale przesiałam ulotkę....
kitty 10% na CAVALIADA2016, u mnie weszło  😉
A mi nie wchodzi 🙁
Natomiast może gdzieś ktoś widział dereczki zimowe na wielko konia?  🏇
Kitty Mi przed chwilą weszło, musisz napisać małymi literami
rybka   Różowe okulary..
20 sierpnia 2016 09:12
KLIK
W sklepie Końska Ścieżka (Stacjonarny)wyprzedaże od-10%do40%

Skróciłam ten tasiemcowy link.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się