Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Drugiego nie pokażę, bo jest tylko i wyłącznie dla mnie - napis. Na biodrze. A pierwszy pokazywałam tu 😉
Już w poniedziałek jadę na pierwszy tatuaż i mam nadzieję, że moje dziwne obawy znikną do tego czasu 🙂
Nie denerwuj się. Ja poszłam na luzie wiedząc czego chce i mając odpowiedni projekt przed oczyma. Oczywiście przed tatuażem najadłam się za trzech, bo zawsze mi to humor poprawia.  🤣
Ma ktoś tatuaż nad łokciem po wewnętrznej stronie? Skóra wydaje mi się tam bardzo delikatna i to mnie przeraża  🙄
U mnie nieco inaczej, bo ja mam po wewnętrznej stronie lecz od nadgarstka do zgięcia. Nic mnie nie bolało, całe trzy godziny przegadałam i pośmiałam się.
A ja w środę znowu idę pod igłę, ostatni raz dziarałam się dwa tygodnie temu  🤔wirek: W każdy razie to ostatni w tym roku, bo nabrało to zbyt szybkiego tempa  😜
Ze mną tak już jest, stresuję się przed wykonaniem czegokolwiek, a podczas zabiegu schodzą emocje i tylko radość. Mam nadzieję, że tak będzie i w tym przypadku.
Ja ide we wtorek i czuje mega euforie  😅
Nawet sobie chyba emli nie kupie. Obym nie zalowala ;P
Mi się udało skontaktować z Yadou, która chyba doskonale wyczuła moją wizję. Więc chyba będę się zapisywać na kolejny rzut. Szkoda, że dopiero w grudniu. 🙁
Już siedem godzin mam tatuaż! Wszystko poszło idealnie i jestem bardzo zadowolona. No i nie bolało tak jak się spodziewałam. 😉
Ja ide we czwartek pod igiełke z moim bokiem. Nie mogę sie już doczekać  😍
Macie jakieś godne polecenia studio piercingu w Lublinie? Chcę sprawić sobie labreta, miałam jechać do Conora ale może jest coś fajnego bliżej?
z dzisiaj . jeszcze ciut do dokonczenia😉
Wzięłam pupsko w troki i 9 września robię 3 dziary na jednej sesji  😜 - jednym z nich też będzie jaskółka - tylko minimalistyczna w porównaniu z Twoją rosekO 🙂
+ 22 października całodzienny cover na plecach. Już nie mogę sie doczekać!!! 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 sierpnia 2016 18:58
A ja wybieram się do Ferajny na walk in w tę niedzielę na coś małego.
smarcik, zazdrość wielka mnie ogarnęła! Bardzo przyjemne tatuaże powrzucali  😉
Polujesz na jakiś konkretny?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 sierpnia 2016 05:55
buyaka szczerze mówiąc od dłuższego czasu chodzi za mną mały czarny symbol na nadgarstku i chciałam skorzystać z opcji 'minimal' ale nie wykluczam, że skończy się na którymś z wrzuconych wzorów jeśli jeszcze będą wolne, jelonek i ptak bardzo mi się podobają  💘
Dobra, ja też się pochwalę
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 sierpnia 2016 11:18
Carey przy takim maleństwie w tym miejscu nie miało prawa boleć 😉 pochwalisz si skąd taki pomysł?
Mój dzisiejszy Salvador  😍
smarcik, bardzo podobają mi się dłonie jako tatuaże. I od kiedy pamiętam ciągle rysowałam dłonie w różnym ułożeniu, aż wreszcie wyszło mi to i bez większego zastanowienia umówiłam się w studiu. Jest to moja trzecia dłoń, która przypomina o pomocy innym 😉
wrzucam jeszcze bardziej pro zdjęcie Salvka i uciekam  😍
jest prze prze przekozacki!
Straaaaaaasznie fajny *_*
Taki w moim stylu właśnie. W sensie, nie tatuażowym stylu tylko ogólnie 😀
Ile Ty już tego masz?
Dopiero 4  😀 I mam nadzieję, że to koniec na ten rok, bo robi się niebezpieczne tempo  😁


W ogóle tatuaż w tym miejscu to taaaaaaaak przyjemna sprawa.
Infantil świetny  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 sierpnia 2016 06:23
Aaaa to już jutro! Dziewczyny ma któraś tatuaż na nadgarstku? Chcę malutki i zastanawiam się na jak mały mogę sobie pozwolić żeby nie zrobiła się z niego kupa za jakiś czas 😉 W porównaniu do innych części ciała to pewnie boli ogromnie, co? 😉
Pewnie już jesteś po albo w trakcie 😉 Ja mam na nadgarstku, nic nie bolało nawet przez sekundę.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 sierpnia 2016 15:40
Nie nie, dopiero jutro idę  😉 Pokażesz swój?  :kwiatek:
Nie, bo jest brzydki, nie lubię go i muszę pomyśleć w końcu poważnie o coverze 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się