Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Próbuję sobię wmówic, że nie potrzebuje tej Anki, a chciałabym jeszcze nowego Eskadrona zobaczyć zanim się skuszę.  😵
Nie powiem gdzie są bo  mi wykupicie  😁 w Animalii.
wątek zamknięty
Toż quanta napisała że były, więc już wykupione i tak. 😀 A następne dopiero będą.
wątek zamknięty
Trzeba poczekać trochę ale są. Wersja dla cierpliwych  😂
wątek zamknięty
ontaria Ładnie jej w tym popcornie, aleeee jaką ona ma grzywę  😜
wątek zamknięty
Doszły mnie pocichaczu słuchy, że eskadron na zime wypuści  butelkowa zieleń, piękny granacik, bordo i coś ala capri  💘
wątek zamknięty
A fioletyyy??  🤔  Lubie borda, ale kupiłam już big squera dark red. Więc pozostanę przy Ance. Chociaż nie powiem zżera mnie ciekawość.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2016 19:49
arika, no to uff, w takim razie raczej mnie nic nie skusi 🙂 Jakby były fiolety, to by było cięęęężko 😉
wątek zamknięty
A ja wreszcie odgrzebałam zdjęcie w darkredzie. Musicie wybaczyć pomięte warkoczyki,a le nie miałam już wtedy czasu ich prostować po wyjęciu z ochraniaczy



I wrzucam jeszcze zupełnie nieplanowanego HKMa - był w takiej cenie, że żal było nie kupić choćby do ciurania. Tu spotkała mnie niespodzianka - nie dość, że kolor mnie zachwycił, to jakość na prawdę super! Tak mi się spodobał, że aż kupiłam taki sam zielony  🤣
Tu z kolei musicie mi wybaczyć pociążowy bebzon, ale foto było robione 4 tyg po porodzie  🙄



Oj fiolety to by było coś! Dobrze, że się na nie nie zapowiada, bo mam zakaz kupowania kolejnych szmatek  🤔
wątek zamknięty
To ja się wbiję z caballowym weavem na wypłowiałej parówce. Zakochałam się, chyba już nigdy nie kupię nic innego  😍 Tylko kolor średnio chciał współpracować z aparatem i wyszedł jak zwykły niebieski, a to taki piękny granatowy.
wątek zamknięty
Jak byłyby fiolety to ja bym chyba wykupiła wszystko  🤣
wątek zamknięty
Katasia, w bordo fajnie 🙂 piękna stajnia!

Whisky, cudo 😍
wątek zamknięty
KatasiaTen darkred jest boski  😍 na karym szał totalny.
Whisky Piękny klasyczny i elegancki.
wątek zamknięty
Whisky, bardzo ładny kolor, jak się nazywa?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2016 19:44
marit, to jeans, jeśli dobrze spojrzałam na stronę Caballa 🙂

Whisky, pięknie!

Katasia, w bordo szałowo! Ten turkus ciut mniej mi się podoba 🙂

arika, piona, też bym wtedy wykupywała 😉
wątek zamknięty
Livia, dziękuję.
wątek zamknięty
Wrzucam fryzie w cottonie toffee i dralonie toffee-banana  💘
wątek zamknięty
Whisky, wygląda świetnie! Na żywo jest ciemniejszy, dobrze rozumiem?
Kurczę, te caballe naprawdę mają w sobie "to coś" 🙂
wątek zamknięty
marit, ciemny jeans i to jest taki typowy granat, jak widać na zdjęciu wrzuconym przez Caball do galerii na fb.

harja, tak tak, na żywo jest ciemniejszy ale ja, niebywale utalentowany fotograf z Koziej Wólki, nie mogłam kompletnie zapanować nad aparatem, żeby dobrze oddał kolor. Serio, chyba dłuuuugo nic innego nie kupię, tylko kolejnego weavea (w mojej klasyfikacji ogólnej szmat wyprzedził nawet caballowe pady). Zachwycił mnie jak dawno nic nie zachwyciło  🤣

dziękujemy za miłe słowa  :kwiatek:
wątek zamknięty
Whisky, piękny.  💘
wątek zamknięty
...czy ktoś dopasowywał owijki do czapraka mango? 👀
wątek zamknięty
Nowe schocke - [url=http://schockemoehle-sports.com/Katalog/katalog_aw16/blaetterkatalog/index.html#page_1]klik[/url]
Jak dla mnie boskie 😍 Brąz z pomarańczem i róż z chrome mnie kupiły 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 sierpnia 2016 13:14
i jaka świetna ambasadorka 💘
wątek zamknięty
Super połaczenie kolorów, ale ten pomarańcz to juz taki troche odgrzewany kotlet/komplet  😁
wątek zamknięty
Pomarańcz to chyba sztandarowy kolor Szoka, ale ja nie o tym...
Sama kupiłam ostatnimi czasy caprak Euro-Staraa ooo taki: [url=https://www.google.co.uk/search?q=czaprak+euro+star+limitowana+edycja+r%C3%B3%C5%BCowy&espv=2&rlz=1C1GKLA_enPL625PL625&biw=1517&bih=741&tbm=isch&imgil=d61jDFzk2PyRuM%253A%253BbYOtToyfmtjXiM%253Bhttps%25253A%25252F%25252F[[a]]www.tophors.pl%25252Fproducts%25252Fczaprak-euro-star-gradient&source=iu&pf=m&fir=d61jDFzk2PyRuM%253A%252CbYOtToyfmtjXiM%252C_&usg=__Q5IX_2PHILPLeXqezYteE36vYrE%3D&dpr=0.9&ved=0ahUKEwi2or6c0dXOAhUFQBoKHVRiCGEQyjcIKw&ei=-0G7V_a4HYWAadTEoYgG[[a]]#imgrc=Ul045DEnptP8TM%3A]KLIK[/url]

a Szok ma podobne, nawet powiem takie same pikowanie w czaprakach [url=https://www.google.co.uk/search?q=sanya+saddle+pad&rlz=1C1GKLA_enPL625PL625&tbm=isch&imgil=Zjnx2eFDQ1s0-M%253A%253BaDdWpn18OGl6hM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fschockemoehle-sports.com%25252Fen%25252Fcollections%25252Fseason&source=iu&pf=m&fir=Zjnx2eFDQ1s0-M%253A%252CaDdWpn18OGl6hM%252C_&usg=__Qqsw2QSJTW2ZN_jH6L-vcTakzvg%3D&biw=1517&bih=741&dpr=0.9&ved=0ahUKEwjH24rU0dXOAhXJVhoKHWiwDXMQyjcIRA&ei=cEK7V8fjBMmtaejgtpgH#imgrc=Zjnx2eFDQ1s0-M%3A]KLIK[/url]

Kto tu od kogo ściągnął ?  😲

EDIT MODERATORA:
LINKI GIGANTY !!!

Poprawiłam te linki żeby działały.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 sierpnia 2016 20:36
kozdanda , ta sama fabryka w chinach szyje tylko inne metki naszywają  😉

my się pokażemy w stypie klasyce, czarnej Ance na młodym i ja w czerni, total stypa  🤣 :



edit. ort  😡
wątek zamknięty
Moje klimaty, bardzo mi się pdodbacie  😍
Czy pad Anky silver grey wystepuje tylko w wersji dl?
wątek zamknięty
Czy któraś z Was moze użytkuje czapraki BR? Jak sie sprawdzają? Fajne są? Któryś model polecacie? Myśle jeszcze o caballach, model glamour czy adamant na pierwszy nabytek (i pewnie nie ostatni)  🙂
wątek zamknięty
Wpadamy z czymś nowym, podglądowe zdjęcie dzieciaka w Euro-starze który marzył mi sie od dawna  😍

wątek zamknięty
Poglądowy koń w mango (i wypłowiałych uszach :hihi🙂. W sumie mi się podoba, choć nie byłam przekonana po fotach katalogowych, ale na żywo, na moim dzieciaczku, zyskuje.

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2016 08:29
Brzask, fajnie, mimo że stypa 🙂 Btw. pokaŻemy 🙂

budyń
, Mango fajnie wygląda u was!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.