Pensjonaty we Wrocławiu

minerwa, a co to jest "wysoki poziom"?
Cenowy  😁
Ja osobiście nie byłam... Ale opinie bardzoooo skrajne o tej stajni. Z resztą w sumie to norma, zawsze jednym pasuje, a inni wieją gdzie pieprz rośnie  😉
minerwa, a co to jest "wysoki poziom"?

z końmi tam nie stałam, ale byłam jako gość + słyszałam same pozytywne opinie o tym miejscu.
Bezpieczne pastwiska z siatkami na siano, w boksach było czyściutko (pod ściółką maty, regularnie dezynfekowane), dobre karmienie, czyszczenie koni przez stajennych, zakładanie derek, ochraniaczy itp.. Dla jeźdźców szafki, pralka, przy siodlarni sala gdzie można posiedzieć - wyposażona m.in. w ekspres do kawy. I to wszystko bez rekreacji i przy niewielkiej liczbie pensjonariuszy - tak spokojnie i kameralnie. Wszystko nowe, ładne, przemyślane. Brak hali, brak rekreacji, niewielka ilośc koni.
Stajnia nie jest tania, zwłaszcza, że nie ma hali. Z drugiej jednak strony dla jeźdźca, który chce mieć kameralnie, elegancko i dobrze dla konia, to takich stajni za bardzo nie ma.
fajna opcja np. dla kogoś zapracowanego, co nie może sam codziennie konia doglądać, ale np w weekend chce się zrelaksować z końmi w ładnym, czystym i spokojnym miejscu.
hej,czy ktos zna stajnie Bukowek?k/Srody sl?jakies opinie?i jeszcze Janczowice k/Lagiewnik?dziekuje
Stania Bukówek, to nowa lokalizacja stajni z Mokrej we Wrocławiu. Właściciele Natalia i Piotr Dworniczak. Stajnia nowa, teraz "na swoim", więc mogło się dużo zmienić.
dziekuje Rosalia,bylam dzis,wrazenia dobre
minerwa, ja w Enklawie byłam 🙂 Nie załapałam kontekstu twojej poprzedniej wypowiedzi 😉
Grzecznosciowo przekazuję: jest wolny boks w Ozorowicach 🙂
Grzecznosciowo przekazuję: jest wolny boks w Ozorowicach 🙂


A wiesz może czy konie chodzą na padoki tylko na pare godz czy coś się zmieniło?
Czy wybiera się ktoś w przyszły weekend na zawody do Strzegomia i szuka transportu albo ma wolne miejsce?  :kwiatek:
Dzień dobry mam nadzieję, że mój post nie zostanie potraktowany jako reklama.
Szukam osoby chętnej do kupienia na spółkę suplementu na poprawę kopyt FORMULA 4 FEET od Equi Life z wrocławskiego sklepu Stefanidis. Opakowanie 20kg jest w promocyjnej cenie i wychodzi po 29,95 za 1 kg suplementu. Z tych 20 kg ja potrzebowałabym 14 kg ( 419,3 zł) czyli 6 kg było by do wzięcia ( 179.7 zł). Myślę, że to dobra opcja dla kuca lub konia po przebytej kuracji w celu podtrzymania efektu.
Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na priv.
W ozorowicach konie chodzą zmianowo, do południa wałachy, po obiedzie kobyłki 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 sierpnia 2016 07:22
🚫 Przepraszam, że w tym wątku, ale tu najwięcej Wrocławian zagląda :kwiatek: czy ma ktoś pożyczyć forgurt do siodła w rozmiarze full? pożyczyć na tydzień i jak się sprawdzi, oddam i kupię swój
kukusiowa   rude szczęście :)
19 sierpnia 2016 13:58
Hej, mogłabym kogoś kto trzyma konia w Szewcach prosić o wiadomość prywatną? 🙂  :kwiatek:
minerwa, ja w Enklawie byłam 🙂 Nie załapałam kontekstu twojej poprzedniej wypowiedzi 😉


A możesz opisać swoje wrażenia? Tak z ciekawości czystej pytam, bo ja mam dokładnie takie same odczucia jak minerwa
repka, i moje takie są. Jedynie kowal narzeka, że przygotowalnie są niezadaszone i nie ma gdzie pracować jak deszcz pada 😉
Do mnie bardzo też przemawia osoba właścicielki- sympatyczna, konkretna i skupiona na założeniach i celach.
A ktoś zna Stajnie w Smolcu? Polecacie?
Gdzie w tym roku będą organizowane jakieś Hubertusy ? Takie żeby można było się z własnym koniem wybrać?
w formie gonitwy lub innych konkurencji ale raczej bez skoków.
Fajnie jeżeli były by to okolice Jelcza, ale mogą być ogólnie pojęte okolice Wrocławia.
Gdzieś, coś jest planowane?
Na pewno na Partynicach, chyba 22.10. Na stronie pewnie jest info.
MATRIX69 WKS Śląsk na Rakowie zawsze organizuje super hubertusy. Jak będę znała termin to podam. No i Mirek Obiegły w Smardzowie. W obu stajniach fajne imprezy pohubertusowe 🙂
A tak na marginesie to czy tam w smardzowie jest pensjonat?
W Smardzowie był kiedyś pensjonat, ale jak teraz jest to nie wiem..
A tak na marginesie to czy tam w smardzowie jest pensjonat?


Trzeba z Mirkiem rozmawiać. Mój jeden koń tam kiedyś stał króciutko.
Cześć, pilnie poszukujemy stajni z wolnym angielskim boksem. Najlepiej na zachód od Wrocławia, możecie cokolwiek polecić?
Odezwij sie do mnie na PW, w stajni gdzie mam jednego z koni zwalnia sie miejsce - boks angielski, konie caly dzien na dworze, w sezonie letnim cala dobę.
branka Już wysłałam PW w tej sprawie :P
Gdzie w tym roku będą organizowane jakieś Hubertusy ? Takie żeby można było się z własnym koniem wybrać?
w formie gonitwy lub innych konkurencji ale raczej bez skoków.
Fajnie jeżeli były by to okolice Jelcza, ale mogą być ogólnie pojęte okolice Wrocławia.
Gdzieś, coś jest planowane?


Na Rakowie w tym roku jest tylko hubertus wewnętrzny. Szkoda.
  Dzięki za info, i tak się w tym roku nigdzie nie wybiorę bo zepsute auto pochłonęło moje wszystkie oszczędności przewidziane na hubertusowy wyjazd...cóż takie życie... 🤔
Szukam kogoś kto ma aktualny kontakt ze stajnią w Borowej, proszę o pw - mam pytanko :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się