Bryczesy

DJka, ja mam identycznie  z bryczesami  FPi hkm.  Za to nie mam problemu  z pikeurami  czy eurostarami.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 sierpnia 2016 10:07
To chyba zależy od modelu, bo ja mam 2 pary FP -  36 i 34 i leżą  idealnie :p
swoją drogą szukam jakiś "mało zniszczalnych" bryczesów, pełny lej - do 300zł, co polecacie?
Jak wygląda rozmiarówka w nowych (gripach) modelach pikeura? Właśnie doszły do mnie pikeur Kira komfort w rozm.36 i okazało się że zupełnie odstają w pasie - wszystko leży jak trzeba na nogach, a ok 10 cm poniżej paska zaczynają odstawać, no a w pasie to już zupełnie, mogłabym sobie w nie włożyc taką małą butelkę z wodą i bez problemu by mi się mieściła...
Czy bryczesy w rozmiarze 170 lucinda będą dużo mniejsze?
Potrzebuję takich, żeby w miarę możliwości były takie jak te 36 w szerokości nogawek ale za to sporo mniejsze w pasie  😵
Czy to jest realne?
Czy ma ktoś te bryczesy FP Kaja? Jak z materiałem i lejem? Kupiłam jakiś czas temu FP Nemo Charm (młodzieżowe) i są świetne, chciałabym kupić jeszcze jedną parę a słyszałam, że Kaja to właśnie damska wersja Nemo Charm, ale na każdej stronie podają inny skład materiału i już sama nie wiem jak to jest  :kwiatek:

Jak wygląda rozmiarówka w nowych (gripach) modelach pikeura? Właśnie doszły do mnie pikeur Kira komfort w rozm.36 i okazało się że zupełnie odstają w pasie - wszystko leży jak trzeba na nogach, a ok 10 cm poniżej paska zaczynają odstawać, no a w pasie to już zupełnie, mogłabym sobie w nie włożyc taką małą butelkę z wodą i bez problemu by mi się mieściła...
Czy bryczesy w rozmiarze 170 lucinda będą dużo mniejsze?
Potrzebuję takich, żeby w miarę możliwości były takie jak te 36 w szerokości nogawek ale za to sporo mniejsze w pasie  😵
Czy to jest realne?



lucinda wypadaja mniejsze
Siwaa daruj sobie. Kaje się strasznie zepsuły i jakość mają marną. Z FP lepiej celować w Roxany i wszystkie nowe modele.
Może kojarzycie jak nazwyla sie model bryczesow Equilibre ale taki dwukolorowy. Bez z granatem, pelny lej..
Ma ktoś z was bryczesy pikeur lucinda grip? Co sądzicie? Warte swojej ceny? I jak z wytrzymałością gripa? 🙂
konio043, mam Futurę Grip i nie narzekam na jakość gripa. Jeździ się wygodnie, wszystko jest w porządku.
Ja mam Lucinde grip, bez zarzutu.
faith a wygodne? 🙂
Najlepsze bryczesy jakie mialam 🙂 a jestem wybredna 😉
Ja tez mam Lucinde grip tyle ze girl i to slim 😁
Ale myśle ze tez sie liczy
Mi jest bardzo wygodnie a dzięki slim bryczesy sa przyległe i dopasowane. Nigdzie nie odstają. Ostatnio pierwszy raz je prałam i po wyciągnięciu z pralki myślałam ze zawału zaraz dostanę bo te silikonowe "listki" zrobiły sie w połowie białe tak jakby sie miały zaraz odkleić, ale kiedy bryczki wyschły wszystko w normie a ta białość to był zapewne mokry materiał pod silikonem 😉
Także jako przesiadłam sie z york lexis właśnie na nie, bardzo polecam  😍
Ostatnio pierwszy raz je prałam i po wyciągnięciu z pralki myślałam ze zawału zaraz dostanę bo te silikonowe "listki" zrobiły sie w połowie białe tak jakby sie miały zaraz odkleić, ale kiedy bryczki wyschły wszystko w normie a ta białość to był zapewne mokry materiał pod silikonem 😉

Miałam dokładnie to samo - schiz, że kolor na gripie totalnie wyblakł (czarny), ale po wyschnięciu wszystko w normie  🙂
Dziewczyny, macie jakieś godne polecenie bryczesy w cenie 200/300zł z pełnym lejem i najlepiej w kolorze beżu, granatowym?
Upatrzyłam sobie narazie te pary,moze ktos je użytkował  i napisze jakąś opinie :kwiatek:

- http://sklep.bergo.pl/p/352/4758/covalliero-bryczesy-ladies-pelny-lej-bryczesy-moda-damska.html
- http://elfabhorse.pl/sklep/glowna/241-bryczesy-york-caliana.html
- http://sklep.bergo.pl/p/352/14789/elt-microsport-damskie-bryczesy-r-36-24h-pelny-lej-bryczesy-moda-damska.html

aeterie z tych co piszesz nie mam żadnych
Ale w tym przedziale moge polecić york lexis, fajne, wygodne, wytrzymałe, u mnie aktualnie leżą sobie na półce odkąd zakupiłam pikeur Lucinda grip. Ale są fajne jak za tą cenę
Re-volto pomóż!
Czy orientujecie się, kto lub jaki sklep jeździecki ściąga bryczesy Equilibre?
Konkretnie chodzi mi o ten model:
Halo, proszę..  🙁
dar, z tego co kojarzę jeden sklep przez krótki okres sprowadał z kraemera. Obecnie musisz kupić bezpośrednio z kraemera.
Tak jak anai pisze są dostepne w Kramerze, ale nie ma problemu, żeby zamówić do Polski.
Okej, okej.. te info już dostałam, w ostateczności będę musiała je sama ściągać czego się obawiam.
Jak to wygląda przy przelewie bankowym gdy płacę gotówką w zł? Mój angielski jest trochę słaby i miałabym trudność, żeby wyjaśnić to w innym języku.
dar, jakby co to zgłoś się do mnie na PW, ja wybieram się do Krämera w przyszłym tygodniu 😉

Wie ktoś może jak wygląda rozmiarówka w bryczesach Harcour i jak się sprawują? Chodzi mi o takie, są śliczne  😍
Ma ktoś może wyrobioną opinię na temat bryczesów Easy Rider? To podobno "bardziej ekonomiczna" wersja Euro-starów, ale nie wiem, czy za takie można uznać bryczesy kosztujące w cenie regularnej ponad 500 złotych.

EDIT: Widzę sporo pozytywnych opinii, ale prawie wyłącznie na temat jednego modelu. 🙁
Kiedys to byla podmarka eurostara, faktycznie bardziej ekonomiczna, teraz ta ekonomicznosc dosc symboliczna, no ale biorac pod uwage ze eurostar ceni sie na ponad 700...
Mialam Zohry kiedys, bardzo przyjemne i miekkie, tylko jakosc niepowalajaca, lej bardzo szybko zaczal sie kulkowac.
Ciekawa też jestem opinii na temat lejów Grip. Czy są wytrzymałe, bo według mnie wyglądają tak, jakby od nowości groziły odklejeniem się. Sporo sportowców z nich korzysta na zawodach, ale czy trudy treningowe też przeżyją?

Faith
, właśnie tego nie lubię najbardziej, zakulkowanych lejów po pół roku. :/
Gripy Pikeura są świetne. Bardzo wygodne i zdecydowanie lepiej znoszą pranie niż pełny lej.
A może ktoś kojarzy inne Gripy? Bo Pikeury to raczej wszystkie są świetne, jeszcze o żadnych ich znaczących wadach nie słyszałam. 😀
Cavallo po 1,5 roku używania wytarły sie lekko przy kolanie (grip).
Equiline zero zastrzeżeń.
(...) Pikeury to raczej wszystkie są świetne, jeszcze o żadnych ich znaczących wadach nie słyszałam. 😀

Moim zdaniem Pikeury mają jedną znaczącą wadę: cenę. I chociaż kocham tę firmę miłością ogromną (nie tylko bryczesy), to z czego oni robią spodnie aby dawać za nie prawie 1000 zł? (nowe kolekcje często tak chodzą) 🙁
O
Wyżaliłam się
A teraz mogę poprzeglądać nowe kolekcje 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się