Westernowa Rewia Mody

.
maluda ja w ogóle lubię rude w neonowych kolorach 🙂

Mucha no trochę się tego zebrało xD Ale bardzo sobie chwalę tą siatkową z stretchmeshem na grzbiecie. Udany zakup. Ja sznurkowe od podkowy mam dwa. Jeden z parelliego. Dwa uplecione samodzielnie. Były 3 ale w jednym się węzły pozaciągały za mocno i rozplotłam.

Livia nie ma znaczenia czy miękkie, czy sztywne. Grunt żeby były z rdzeniem 🙂 Mnie się raz udało kupić fajną z rdzeniem, ale dość sztywną w kolorze czerwonym z białym przeplotem. Do teraz to mój ulubiony halter domowej roboty. Ma ciut mocniejsze działanie niż te z miękkiej liny, więc doskonale zapobiega wszelkim niesubordynacjom 😀
Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2016 11:29
Muchozol, to sprawcie Pielgrzymowi prezent - też myślę, że będzie pięknie! Większość slinky mi się niezbyt podoba (już pomijając cenę), jakieś takie "za bardzo" są 😁 A tak to kupuję koszulkę / golfik za grosze i ozdabiam po swojemu - może super szału nie ma, ale przynajmniej jest bling 😎 I na tyle, co my się pokazujemy, to w zupełności wystarczy 🙂

Nique
, no to te są z rdzeniem na pewno 🙂 Też mi się podoba, że są ciut mocniejsze.
.
Namierzyłam tylko zdjęcie katalogowe, ale dzisiaj jak będę w stajni to wyślę zdjęcia materiału na grzbiecie w zbliżeniu. Fajna by była cała taka derka. Jest taka jedna w kolekcji chyba. Cała granatowa więc pewnie będzie na przecenach 🙂 Może zakupię.
 Znów za duże zdjęcie
.
Derka super na wietrzne dni - jak nie chcesz konia ubierać w polara, a nie chcesz też żeby zawiało grzbiet. Super szybko osusza plecy. A że u nas dużo wieje, i że derka mi się podobała 😀 To się szarpnęłam.
.
Jest też cala stretchmeshowa 😀
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
05 sierpnia 2016 08:01
Przyszło mi w końcu ogłowie!
Skompletowałam sobie - w sumie powymieniałam sprzęt - nowe siodło, popręg, ogłowie. Teraz nawet paski do ostróg mam pasujące do kompletu!  😍 W weekend porobię zdjęcia, będę potrzebować opinii na temat siodła 😉
edit: dodałam jeszcze jedno zdjecie
ŚLICZNE <3 Ja nadal czekam na swoją pakę z wodzami i ogłowie treningowym. I muszę przypolować baby correction w dobrej cenie. Aha i nadal poszukuję concho do ogłowia 😀
.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
05 sierpnia 2016 09:08
sepia extra ogłowie 😀. Totalnie na bogato - bardzo mi się to podoba 🙂.

bo my mamy ten sam styl - ja się śmieje, że przesiadłam się na west dla błyskotek 😉
.
Czemu z przymusu? 😀
.
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2016 11:40
sepia, bardzo ładne! Ogromnie mi się podobają ogłowia na jedno - dwoje uszu 🙂 Naczółki to kompletnie nie to 😁
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2016 17:47
Dziewczyny, pytanie z serii głupich 😡 ale na ten moment dla mnie ważne - mam kocyk w kolorze kiwi. Zamówiłam golf, który miał być jasnozielony, a okazał się oliwkowy, widać różnicę odcieni między kocykiem a golfem. Co będzie lepsze do kocyka - ten golf oliwkowy czy może biały / czarny? Pomóżcie :kwiatek:
Ja bym ubrała biały golf. Ewentualnie naszyła cekinki w kolorze kiwi na golf 🙂
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2016 11:40
Nique, dzięki - końcowo ozdabiam też ten oliwkowy, na zawody biorę oba i zdecyduję na miejscu 🙂 Ech, problemy pierwszego świata... 😂
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 sierpnia 2016 12:42
a najlepiej to w ogóle białą koszulę :P mam wstręt do golfów :P
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2016 17:10
No, to ja już po 😉 Jechałam końcowo w białym golfie (oliwkowego nie zdążyłam ozdobić odpowiednio). Jestem z siebie zadowolona, bo pierwszy raz sama sobie ozdabiałam bluzki i wyszło całkiem, całkiem 🙂

Tak wyglądaliśmy - biały golf przyozdobiony kryształkami i zielony kocyk:



I czarny golf z gwiazdkami, do kompletu czarny kocyk:

.
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2016 20:08
Muchozol, dziękuję bardzo 🙂 Póki co mam tylko te zdjęcia, które wrzucałam w Kąciku West - jak będę miała coś nowego, to na pewno pokażę 🙂
.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
24 sierpnia 2016 09:03
CHWALĘ SIĘ!
Mam już ogłowie które dopełniło komplet na wyjazdy okolicznościowe.
Wymieniłam ostatnio cały sprzęt, siodło, popręg, kupiłam ostrogi, napierśnik i ogłowie.
Ciekawa jestem co powiecie na temat siodła, ponieważ przyznam wam się, że jest to niezły wynalazek 😉

I od razu proszę o radę. Siodło jest nowe, obciera mnie i robi mi siniaki na wewnętrznej stronie uda przy kolanie, na ostatnim zdjęciu pokazałam palcami o które miejsce mi chodzi. Czy da się coś z tym zrobić? Może coś z moim dosiadem jest nie tak? Tak jak przy krótkich jazdach to nie przeszkadza, tak przy dłuższych wyjazdach jest to spory dyskomfort. Jestem krótko-nożna i mam konia który bardzo wybija w kłusie. Na placu jestem wstanie wypracować u niego wolny wygodny kłus, natomiast w terenie muszę mieć krótsze strzemiona by wygodnie anglezować. Noga nachodzi mi na ring, dodatkowo jest tam zakończenie skóry no i obtarcia i siniaki gwarantowane. A może z czasem się to po prostu uleży?
Sepia, wpadłam tylko obejrzeć, ale może "pomogę". Ale niestety nie pomogę. Nie uleży się. Siodło Ci się nie rozciągnie, Twoje nogi nie urosną, kółko od popręgu nie zmięknie od Twojej nogi ani Twój mięsień nogi nie stworzy dziury, żeby się do niego dopasować. :/ Siodło po prostu Ci nie pasuje. 🙁 Jedyne, co mogę zaproponować to obszycie kółka czymś miękkim, zrobienie dodatkowej nakładki a la taka na przystuły lub przeszycie kółka tak, by stworzyć łącznie z siodłem, a samo kółko żeby było niżej.
Złe nowiny jak na nowo kupione siodło, ale niestety tam się po prostu NIE MA CO uklepać ani wyrobić.
Dla dziewczyn bardziej w temacie... czy Sepia nie powinna usiąść bardziej z przodu a nie z tyłu?
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2016 09:27
sepia, bardzo fajny komplet! Wygląda pięknie 🙂 Ale też niestety - siodło się raczej nie uleży 🙁

Dostałam znowu trochę zdjęć z zawodów, więc pozwoliłam sobie wrzucić detale golfików 🙂

Czarny z przodu i z tyłu:





I biały z przodu - z tyłu wyglądał tak samo:



Żałuję trochę, że nie było słońca - wtedy te kryształki dałyby czadu, a tak to prawie nie było widać, że coś tam jest 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się