Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2016 13:49
W końcu dorobiłam się zdjęć Caballowego padu z haftem 😍



I zbliżenie haftu:

wątek zamknięty
Livia Bardzo ładny, widać jak porządnie wykonany.
wątek zamknięty
Livia, cudeńko 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2016 18:50
anil, dziękuję 🙂

Burza, dziękuję 🙂 Już długo się nosiłam z takim folkowym wzorem i w końcu się udało 🙂
wątek zamknięty
Livia to jest najfajniejszy pad/czaprak jaki ostatnio widziałam! Bardzo lubię folkowe klimaty, super to wygląda 🙂
wątek zamknięty
Livia, a się ostatnio zastanawiałam czyj to. Piękny :-)
wątek zamknięty
Livia Cudny jest !  😍
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 sierpnia 2016 07:42
Wrzucam zdjęcia padu arwila moonbeam. Kolor nie ma nic wspólnego z kolorem z tego zdjęcia, ale przed zamówieniem znalazłam real foto na stronie dobrego konia i dla tego się na niego skusiłam.


Jakość kalkulatora, bo już się ściemniało, muszę zrobić lepsze. Jestem bardzo zadowolona jak się prezentuje na Prosiaku, kolor jest zbliżony do jego grzywy i fajnie się komponuje.


wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 sierpnia 2016 09:51
Wpadam się pochwalić moimi nowymi Caballami i również ich serdecznie polecić do wykonania czapraków klubowych. Jakość wykonania jest rewelacyjna, wszystkie szczegóły do ustalenie indywidualnie. Mam już 6 caballi i każdy jest przepiękny! Kiedyś muszę koniuchom sesję strzelić "czapraczkową" w końcu 😉 Póki co wstawiam fotki z ich fb, czapraki Glamour, grafitowy brąz i śliwka, śliwka na fotce wydaje się mocno czerwonawa, w rzeczywistości kolor jest nieco ciemniejszy.
Edit. dorzucam takie mocno kalkulatorowe zdjęcia na modelach.
wątek zamknięty
zembria, śliwka mnie totalnie zabiła na fb 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2016 12:39
Libella, dziękuję 🙂

harja, dziękuję 🙂 Nosiłam się z tym wzorem właściwie od czasu twojego haftu kaszubskiego 🙂

dairoxroxi, dzięki! 🙂

Kastorkowa, faktycznie dużo jaśniejszy ten pad niż na zdjęciu katalogowym, ale wygląda fajnie 🙂

zembria, śliwka cudna!
wątek zamknięty
Nowy Eskadron w grupie Eskadron PL 😅
wątek zamknięty
💘
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 sierpnia 2016 07:55
Wybaczcie zupełnie laickie pytanie, ale kiedy nowy eskadron będzie dostępny w naszych sklepach?  👀
wątek zamknięty
Ale bezszał  🙄 Jakby połączyli kilka ostatnich kolekcji, może tylko ten Ice byc fajny.
wątek zamknięty
Jestem ciekawa jaka będzie Sangria na żywo. Jeśli okaże się bardziej w stronę koloru wina niż ciemnego różu, to skuszę się na nią pomimo aktualnego braku konia i chwilowej przerwy w jeździectwie 😁
wątek zamknięty
Jak dla mnie szał robi iceblue, taupe i granat, ale one chyba były już kiedyś na zimę...
wątek zamknięty
A to na pewno prawdziwe? Bo wygląda serio jak zlepek poprzednich kolekcji. Ten pad we francuskich barwach przecież był i brąz też... 👀
wątek zamknięty
budyn na Pferdetrends sa juz zdjęcia na koniach katalogowe 😉
Jak koniecznie muszę kupić Big Square Taupe i derkę Jersey Ice  😍
wątek zamknięty
Cytując klasyke: ale to już było...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2016 09:40
Ale brzydki dralon.... 🙁 Sangria na tych fotach wygląda jak Darkred. Zresztą wszystkie te kolory już były.
wątek zamknięty
Lol, tyle lat pięknych kolekcji i od kilku w kółko to samo... to aż śmieszne 🙂
wątek zamknięty
Dziołchy ale zamiast next generation ma byc heritage gdzie podobno maja byc klaczyczne i stonowane kolory : brazowy, czarny, granat i doszły mnie słuchy o butelkowym zielonym  😅
wątek zamknięty
arika00 Ja właśnie na tę butelkową zieleń strasznie czekałam. Czyli jeszcze jest nadzieja?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 sierpnia 2016 13:23
ja też chcę taką zieleń! 😀
wątek zamknięty
zie-lo-ny!  😀
wątek zamknięty
A ja liczyłam na fiolet takie jak Blackberry,  lila, ehh  😵
wątek zamknięty
Kastorkowa dzięki, bo się czaiłam na niego 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 sierpnia 2016 11:36
Ke? Znowu granat z beżem (mimo że kocham miłością wielką to połączdenie) i coś ala iceblue?  👀

Chyba czas zacząć znów polować na archiwalne pojedyncze szmatki, bo obecne, tak gdzieś od kolekcji Maritime to albo powtórki albo koszmarki (te nowe pikowania w serduszka - WTF?!) - niedość że coraz droższe, to jakość coraz bardziej spada na łeb na szyję. Jak będę w stajni to zrobię foty, jak wygląda kolor - mój odkupiony z drugiej ręki (!) toffik z toffee-gelb, ciurany ostro, vs. navy z kolekcji zimowej 2014, oszczędzany i 'nie jeżdżony w ostre słońce'...
wątek zamknięty
Trzymam kciuki za butelkową zieleń, szukam i szukam ciemnozielonego czapraka VS i jak dotąd bez powodzenia  😫
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.