Technikum weterynaryjne

Hej mam bardzo ważną sprawę, czy ktoś wie ile kosztuje nauka w prywatnym  technikum weterynaryjnym na kijowskiej w warszawie. Bardzo mi zależy na szykiej i sprawdzonej informacji.
a coś w Łódzkim ?
Czy ktoś z tego kierunku mógłby powiedzieć z jakich materiałów przygotowuje się do kwalifikacji  ?Czy wystarcza wam to,co na zajęciach? U mnie w szkole przygotowanie kiepskie,zarówno do egzaminu zawodowego ,jak i do matury.
Osobiście  nie polecam takich szkół osobom,które zamierzają iść po tym studiować weterynarię.Szkoła jako przygotowująca do samego zawodu technika - ok,jednak jeśli komuś marzy się bycie lekarzem...omijać szerokim łukiem.
Czyżby T. koło Rzeszowa? Jako absolwentka tak jak osoba powyżej nie polecam jeśli ktoś ma choćby nadzieję na studia w tym kierunku. Szkoda czasu.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
20 kwietnia 2015 15:14
Jak tam ogólnie wrażenia po technikum (jak ktoś jest po albo w trakcie) ?? Kombinuję, kombinuję i koleżanka mi podsunęła "technik weterynarii" to sobie szukam jakieś info 🙂 Aaa i na Śląsku to gdzie są jakieś szkoły z oddziałem technik wet? I płaci się za to ile?  :kwiatek:
Sokola na śląsku to w Bielsku Białej jest , a tak to nie wiem gdzie jeszcze. Ja jestem po i powiem Ci tak, drugi raz bym tam nie poszła, jedyne co było na plus to praktyki, które sobie załatwiałaś sama i może z dwa kierunkowe przedmioty, które były na poziomie, reszta to niestety porażka. Na studiach mam też sporo osób po technikach weterynaryjnych i nie słyszałam żadnej dobrej opinii , wszyscy żałują decyzji bo niestety wszyscy myśleli że będą dobrze przygotowani po takiej szkole do matury i dostaną się na weterynarię.
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 kwietnia 2015 15:49
Najbliżej to jeszcze Czernichów pod Krakowem, ja chodzę, nie narzekam poziom jest okej myślę 😉
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
27 kwietnia 2015 22:05
patid1220 ja sobie kończę liceum biol chem i nie wiem kurcze co dalej :/ chciałam na weta ale nie chce koni zostawić i jechać w świat, więc myślę technikum zrobię i instruktora :P To by mi pasowało.. a nie wie kto czy w Katowicach jest taki kierunek policealnej szkoły?
Jest np. w szkole "Copernicus". Parę lat temu uczyłam się tam i zdałam egzamin zawodowy z niezłym wynikiem. Jeśli zorganizujesz sobie fajne praktyki podczas nauki, to na pewno później zaprocentuje  😉
Odkopuję, bo szukam opinii.
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z kierunkiem technik weterynarii w szkole policealnej ‘TEB Edukacja’ (oddziały w całym kraju) lub w ‘Szkoły Delta’ (tylko w Szczecinie)? Chodzi mi o takie kwestie, jak jakość kształcenia, poziom nauki, czy ogólne wrażenia/opinie z nauki w ww. szkołach.
Pytam o te dwie szkoły, ponieważ tylko tam w Szczecinie można zdobyć tytuł technika weterynarii a nauka w innej lokalizacji, w moim wypadku, nie wchodzi w grę.
Szukam tech wet na podbudowie dawnej podstawówki
Mazowsze/Łódź
Zdane fuksem 😅
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
27 sierpnia 2016 08:41
Czy ktoś zaczyna ten kierunek zaocznie od końcówki września w szkole Edicus w Poznaniu?  :kwiatek:
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2016 14:40
Odkopuję, bo szukam opinii.
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z kierunkiem technik weterynarii w szkole policealnej ‘TEB Edukacja’ (oddziały w całym kraju) lub w ‘Szkoły Delta’ (tylko w Szczecinie)? Chodzi mi o takie kwestie, jak jakość kształcenia, poziom nauki, czy ogólne wrażenia/opinie z nauki w ww. szkołach.
Pytam o te dwie szkoły, ponieważ tylko tam w Szczecinie można zdobyć tytuł technika weterynarii a nauka w innej lokalizacji, w moim wypadku, nie wchodzi w grę.


naovika - napisz do niej pw.
Czy ktoś z was pracuje w zawodzie?  :emota2006094:
Ja  🙂
Która ze szkół policealnych będzie najlepsza jeśli chodzi o kierunek technik weterynarii. W Warszawie.  Najbardziej reklamuje się Cosinus, Novum i Żak. Proszę o poradę  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się