Stajnie w Warszawie i okolicach

Zrobię mały  🚫 może modzi wybacza 😉
Chcę się wybrać we wrześniu na klinikę z Manolo Mendezem do Aromeru, najchętniej spałabym na terenie ośrodka. Orientuje się ktoś jak wyglądają pokoje, czy jest możliwość wykupienia śniadania i kolacji? W ostateczności mogę spać w hotelu, ale wolałabym tańszą wersję i bez dojazdów 😉
Z Duchnic da się pojechać w godzinny teren. Jesteśmy na etapie rozpoznawania dalszych tras. Boks zwalnia się prawdopodobnie z końcem sierpnia.


Czy boks zwalnia się w stajni murowanej czy w drewnianej?
Klaruska Boks zwalnia się w stajni murowanej 🙂
Klaruska Boks zwalnia się w stajni murowanej 🙂

Dziękuję 😀
Czy ktoś wie coś o Stajni "Na Wzgórzu" w Jeżewicach k/Tarczyna?
Wiem, że marnie tam z infrastrukturą ale jestem na etapie takim, że interesują mnie już właściwie tylko i wyłącznie warunki dla konia.
Halę i kwarcowe podłoża mogę sobie odpuścić bo i tak jeżdżę rzadko z powodu nawału innych obowiązków.
Za to chciałabym mieć zadowolonego i zadbanego konia, możliwie jak najdłużej chodzącego po zielonym pastwisku (za padoki piaszczyste 20x40m podziękuję)

Bywałam w tej stajni regularnie kilka lat temu, teraz tylko czasem widzę zdjęcia na fejsie. Rzeczywiście z infrastrukturą krucho, ale nie beznadziejnie, dało się spokojnie pojeździć. W boksach bardzo czysto, konie szczęśliwe, bardzo ogarnięta właścicielka.
Kochani, pomocy.. Rozszerzam obszar poszukiwań na wschodnią część woj mazowieckiego (Od strony mińska mazow) 😉  Chcę się z moim 6 latkiem wybrać na 5, 7 dni pod opiekę dobrego trenera/ instruktora, który pomoże nam ogarniać podstawy (popracować z moim dosiadem) i  treningowo z koniem. , gdzie istnieje możliwość zakwaterowania.  Chcę popracować nad rozluźnieniem, ustępowania itp.  Może słyszeliście o jakimś ciekawym obozie dla dorosłych?  Na raze na liście jest JAsminum, ale czy możecie polecić jeszcze jakieś miejsce??  ratujcie żółtodzioba..
Kochani, pomocy.. Rozszerzam obszar poszukiwań na wschodnią część woj mazowieckiego (Od strony mińska mazow) 😉   Chcę się z moim 6 latkiem wybrać na 5, 7 dni pod opiekę dobrego trenera/ instruktora, który pomoże nam ogarniać podstawy (popracować z moim dosiadem) i  treningowo z koniem. , gdzie istnieje możliwość zakwaterowania.  Chcę popracować nad rozluźnieniem, ustępowania itp.  Może słyszeliście o jakimś ciekawym obozie dla dorosłych?  Na raze na liście jest JAsminum, ale czy możecie polecić jeszcze jakieś miejsce??  ratujcie żółtodzioba..

Jacek Zagor bedzie w Aromerze na stałe chyba  😀 (na fb jest informacja )
Potwierdzam  Jacek Zagor będzie na stałe w Aromerze
Szukam jakiejś stajni dla emeryta. Zależy mi tylko na trawiastych padokach, czystości w boksach i fachowej opiece. Cena im niższa tym lepsza. Okolice Brwinowa, Milanówka, zachodniej części Pruszkowa, północnej części Grodziska Mazowieckiego.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
25 sierpnia 2016 08:46
Eloiine zajrzyj do UP Ranch. Konie całe dnie na padokach, sprzątane regularnie, opieka 24h  😉 wszystko czego szukasz.
Czy to http://www.kraina-westernu.com jest stajnia, która się kiedyś ogłaszała, że ujeżdża konie, a zdjęcia były takie, że plecy bolały od patrzenia? Czy to co innego?
famka   hrabia Monte Kopytko
26 sierpnia 2016 06:58
Small Bridge, to samo jedna jedyna w okolicy
Ciekawe jaki jest poziom obozów jeździeckich  😤
famka   hrabia Monte Kopytko
26 sierpnia 2016 07:45
jak obejrzysz zdjęcia to myślę że wyciągniesz jakieś wnioski 😉 albo możesz podjechać i zobaczyć na żywo  😉
Ojej, nawet nie wiedziałam, ze takie cudo mamy w okolicy stolycy hehe
famka   hrabia Monte Kopytko
26 sierpnia 2016 08:58
taki mały off ale w okolicy mamy i taki 😉
http://www.akeahf.com/kontakt/?lang=pl
https://www.facebook.com/akeahf/

Bardzo fajne miejsce jak widać 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 sierpnia 2016 10:54
famka, ale fajne! Nie mialam pojęcia,  że mamy tu coś takiego.  Byłaś tam może? Wiesz coś więcej?
famka   hrabia Monte Kopytko
26 sierpnia 2016 11:07
niestety oglądałam przez płot, nie na nasze nogi takie progi  😉 z zewnątrz wygląda ładnie, zadbane, czysto, takie wszystko dopieszczone
ale hym ale tak za cicho, może akurat tak trafiłam że nic się nie działo
19 i 20 sierpnia, czyli tydzień temu odbywał się tam pokaz koni arabskich, więc coś się działo i mozna było wejść na teren  😉  Jak dobrze pójdzie następny za rok.
Kurczak a od Ciebie to prawie kamieniem by dorzucił  😀iabeł:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 sierpnia 2016 07:08
a ja byłam 🙂
jest to hodowla przyciągnięta z samych emiratów arabskich już jakiś czas temu. Miejsce bardzo fajne ! Od niedawna organizowane są tam pokazy i przeglądy hodowlane.

kurczak wstyd, że nawet nie wiedziałaś ze w naszych okolicach jest coś takiego  😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
27 sierpnia 2016 08:51
No wstyd,  wstyd i naprawdę kamieniem można dorzucić 😀
Szkoda, że już jest po pokazie. Na nastepny przybywam 😉
Czy ktoś wie coś na temat kolejnego pożaru  w Golden Horse ? Potrzebna jakaś pomoc ?
właśnie- ktoś coś wie- czy potrzebna pomoc itp.? wiem, że konie uratowano, ale mocno ucierpiały budynki- zwierzaki są już w nowych domach.
O matko! To chyba drugi pożar u nich w tym roku. Koszmar jakiś  🙁
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
29 sierpnia 2016 08:48
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2588890#msg2588890 date=1472398044]
właśnie- ktoś coś wie- czy potrzebna pomoc itp.? wiem, że konie uratowano, ale mocno ucierpiały budynki- zwierzaki są już w nowych domach.
[/quote]

Konie też swoje oberwały.  Koń przyjaciółki ma pęknięcie kość kopytową....

Rozumiem, że to po w skutek ratowania przez wypędzanie wszystkich koni z boksów ? 🙁
Dziewczyny - jeszcze raz ja😉 Po objechaniu paru stajni w sobotę, zawęziłam wybór do na razie dwóch - Złotkowskich w Jeziórku ze względu na udogodnienia dla człowieka i super warunki dla konia (i tu mam komplet danych od Burzy i Sierry więc wiem co mam wiedzieć) i ewentualnie Vethorse w Falentach Dużych (ze względu na nieco niższą cenę i znacznie mniejszą odległość).

I teraz moje pytania:
1. czy ktoś w ciągu ostatniego roku stał w vethorsie i może mi powiedzieć jak tam wygląda kwestia jazdy na jesieni / w zimie (czy da się czy jak poleje to jest tragedia i będę mieć parę tygodni z głowy) i ogólnie jak tam wygląda opieka nad końmi.
2. czy jest jeszcze jakaś stajnia po lewej stronie Wisły, za max 800 zł, godna uwagi?
Breva

Stajnia Sabat - co prawda 850 zł, ale konie mają dobrze 🙂
Breva, aleqsandra stoi teraz w Vethorse.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się