kącik skoków

halo, no właśnie powinny pojawiać się stopniowo od najniższych klas, a nie zero w LL,  jeden płotek w L a w P nagle pod każdą przeszkodą coś. Ja mam dość komfortowo pod Tym względem, bo startując głównie w Sopocie mam do czynienia z parkurami stawianymi dość fair. Do tego zgodnie z zasadami, o których napisałaś. Tzn widać inną trudność parkurow stawianych na początku sezonu i na końcu, finały cyklu halowego sopockiego jump off były bardzo trudne. Dla odmiany będąc na zawodach w Solcu Kujawskim ze zdumieniem obejrzałam L ustawioną tak, że mikry procent dojechał do drugiej fazy- po szeregu na ścianie na ostatnią przeszkodę pierwszej fazy trzeba bylo zakręcić o 180 stopni, stacjonatka na rowie stała na trzy foule od ściany . Ilość zatrzymań oszałamiająca, tylko po co?

Perlica, młode konie, 125/130.  I a propos parkurów, pierwszego i drugiego dnia przed rozpoczęciem konkursów mogliśmywjechać na parkur i w stępie pokazać parkur koniom. Natomiast w finale wpuszczani byliśmy już na styk i nie można było się pokręcić po placu.
anai,Cudowne te zdjęcia z Baltici, wyglądacie imponująco. 😍
Podziwiam, że robisz takie rzeczy, na takim poziomie, mając dwójkę małych dzieci! :kwiatek:
Halo -Do tego że prezentujesz poglądy rodem ze średniowiecza , to już przywykłem . Ale nad średniowiecznym językiem strasznie się łamie. Weź może pod uwagę że mamy już 2016r i co niektórym ciężko się czyta Staropolszczyznę  😵

Dlaczego nieprawda, że tylko konie z urodzenia żarte i naskakane od razu na dziwach mogą odnosić sukcesy? Ano dlatego, że kiedyś tego nie było. Ani tak genetycznie wyselekcjonowanych koni, ani warunków do zapoznania z dziwami. "W domu" nie bywało nawet kolorowych drągów! Mimo tego były konie, wcale liczne, które chodziły najwyższe parkury, już bardzo udziwnione, włącznie z olimpijskimi. Wg dzisiejszych teorii - jakim prawem? Gdzieś tam, wysoko, dopiero wysoko, zaczyna procentować bardziej wysublimowany typ układu nerwowego konia, koń czulszy, wrażliwszy, pobudliwy i szybszy w reakcjach. Coś jak koń Erica Lamaze. Taki koń w "naszych" obecnych warunkach zostanie wykoszony na starcie. Co niezmiernie dziwi cudzoziemców. Czemu "my" takie coś robimy?
anai, no właśnie. Jeśli ktoś myśli, jakby z dobrą wolą 🙂, to wszystko będzie ok.

Smok10, tobie do średniowiecza jeszcze sporo brakuje.
anai, te zdjęcia są obłędne 😉


U nas jedne z lepszych zawodów. Koń prowadził się cud malina, i ja nie miałam dzikich pomysłów. C 2 miejsce, N 2 miejsce. A tak a propos podmórówek, nie było żadnych :P Za to była potrójna linia: okser 21,5m stacjonata 17,5! okser. A 2 przeszkody potem szereg na 7,5 i w linii do stacjonaty 23m 😀  🏇


Siwson:

[Smok10, tobie do średniowiecza jeszcze sporo brakuje.


No mam nadzieję , dlatego nie znam staropolskiego . 🙄 Myślę że gdybyś używała nowocześniejszego jeżyka łatwiej by się ciebie czytało . 🙄

Czasem treść okazuje się ciekawa , ale jej czytanie to jak czytanie manuskryptów  😵
anai, jesteście świetni! 😜
xxagaxx, super przejazd! 😀
Ktoś będzie w Jarużynie 3-4 września?
Dramuta12, ja pewnie pojadę oglądać 😉
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2016 12:28
a ktoś jedzie do Grabowca na konsultacje z Jarosławem Skrzyczyńskim?  👀
Gillian, i tam tez raczej będe 😉
a ktoś jedzie do Grabowca na konsultacje z Jarosławem Skrzyczyńskim?  👀

Ja
Może ja się z wami wybiorę. Czyim samochodem jedziemy? Możemy moim wszystkie 4.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 sierpnia 2016 16:31
W Jaruzynie moze i ja🙂 na konsultacje chcialam ale niestety jestem w klubie nie z kpzj.
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2016 16:42
Julie, mruczkiem jedziemy 😉 ja bardzo chciałam jechać z koniem no ale pokonały mnie formalności, koszty i grafik :/
Dla słuchaczy jest darmowa konsultacja ? dobrze doczytałam ?
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2016 20:45
Tak jest napisane.
Ponia   Szefowa forever.
31 sierpnia 2016 21:11
Z chęcią bym się również wybrała na 1 dzień ale zobaczymy jak będę stała z obowiązkami 😉
Julie, mruczkiem jedziemy 😉 ja bardzo chciałam jechać z koniem no ale pokonały mnie formalności, koszty i grafik :/


🏇 🏇
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 września 2016 10:30
Jakie typy na Mistrza Polski w tym roku?  🏇

EDIT: Sporo czystych przejazdów, fajnie się ogląda. Bardzo dobry przejazd Sandry Piwowarczyk- Bałuk, Zagor też super. Natomiast nie podobała mi się jazda Łukasza Kozy na Cartogransie. Strasznie rwana i szarpana...
Ja osobiście kibicuje w tym roku Kamilowi Grzelczykowi. No i Sandrze Piwowarczyk - Bałuk, jak w sumie na każdych zawodach bo super ogląda mi się jej przejazdy na Chabento 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 września 2016 20:15
Szkoda zrzutki Kieconia i Urbane. Fajny przejazd, a głupi błąd jeźdźca i wzięła na klate. Ale Urbane w formie, to cieszy  😅
Ja tam kibicuję dziewczynom  😜   Nawojka i nasza Katka do boju dziewczyny  🏇  

edt  😡 
kibicuję dziewczyną  

błagam...


Ja kibicuję Dawidowi  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2016 22:21
Ja kibicuję Kieconiowi i Piwowarczyk-Bałuk  😅 a w niedzielę fotografuję finały  😍
Jakiś koń w Juniorach złamał nogę.
Co to za koń ?
Perlica Clean.
Właśnie, coś wiadomo co z nim? Komentator podał komunikat, że jedzie do kliniki, ale że "jego życiu i dalszej karierze nic nie zagraża". A wyglądało to bardzo nieciekawie. To był pierwszy przejazd, który oglądałam po włączeniu relacji... 🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 września 2016 13:06
Straszne, ja włączyłam jak już było po upadku  🙁  Jakieś świeże info?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 września 2016 14:52
Dlaczego Skrzyczyński nie startuje w MP?
eterowa Crazy Quick odpoczywa, wg informacji podanej przez jeden z portali.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się