Stajnie w Warszawie i okolicach

marszylka, stoisz tam może? 850 to pewna kwota? Bodajże w ogłoszeniu widziałam widełki 850-950😉

ewuś, dzięki, już napisałam😉
Cena zależy od wielkości boksu (normalny bądź XL) i tego czy ktoś chce korzystać z hali.
Napisałam priv z dokładniejszym opisem.
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
29 sierpnia 2016 20:13
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2589181#msg2589181 date=1472471210]

Rozumiem, że to po w skutek ratowania przez wypędzanie wszystkich koni z boksów ? 🙁
[/quote]

Tak, ale niestety jest to konsekwencja jedynej, słusznej decyzji jaką można było wtedy podjąć i nikt do nikogo nie ma żalu czy pretensji. Koń miał pecha po prostu, chociaż teoretycznie, jeśli będzie się dobrze goić to okres rekonwalescencji krótszy niż przy uszkodzeniu międzykostego/ścięgien, a i takie urazy są po pożarze.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 sierpnia 2016 20:54
Breva, ja bywałam w Vet horse przez prawie rok regularnie, mając taki wybór wybrałabym Złotkowskich. Ze wszystkich względów  😉

w sabacie byłam, oglądałam. I wciąż wybrałabym Złotkowskich.
ja jestem z Golden Horse, a właściwie byłam bo tuż po pożarze zabrałam konia, jedynie ze względów bezpieczeństwa - tak jak część osób.  tym razem żaden koń nie ucierpiał przez ogień, ale wiadomo podczas wypuszczania kilka z nich jakieś obrażenia poniosło 🙁 spalony dach jednej stajni i część hali, ale podobno odbudowa powinna pójść sprawnie, gdy już się ją zacznie. przykro to pisać ale prawdopodobnie było to umyślne podpalenie 🙁 straszna tragedia już druga w ciągu czterech miesięcy, mam nadzieje, że szybko się tam sytuacja uspokoi i znajdą sprawce, żebyśmy mogli spokojnie wrócić do 'domu'
Brzask, 🙂 dzięki za informację🙂 Do Sabatu się i tak dzisiaj wybiorę żeby rzucić okiem😉 A dlaczego Złotkowscy a nie Sabat? Cenowo podobnie, udogodnienia dla jeźdźca podobne, a jednak przez pół bliżej. Opieka szwankuje?

Wyszukałam jeszcze Lidera i Liderówkę - Lider 900 i jest hala i lonżownik i nadal bliżej mi do nich niż Jeziórka, Liderówka za 1000 ale dochodzi też karuzela. Ktoś coś wie na ich temat??
Breva, a skąd będziesz dojeżdżać?

W Liderze stoi chyba teraz Dzionka - podpytaj może, ja mam nieaktualne info sprzed kilku lat. Liderówka zawsze była lepsza niż Lider (i też ładniejsza) aczkolwiek ludzie zdaje się narzekali na twardawe podłoże. Ale mogło się coś zmienić.
Zrobię mały  🚫 może modzi wybacza 😉
Chcę się wybrać we wrześniu na klinikę z Manolo Mendezem do Aromeru, najchętniej spałabym na terenie ośrodka. Orientuje się ktoś jak wyglądają pokoje, czy jest możliwość wykupienia śniadania i kolacji? W ostateczności mogę spać w hotelu, ale wolałabym tańszą wersję i bez dojazdów 😉


Hej, standard pokoi w Aromerze nie powala, ale podobno mają kilka lepszych. Najlepiej przedzwoń i zapytaj się jak to dokładnie wygląda 🙂
A dlaczego Złotkowscy a nie Sabat? Cenowo podobnie, udogodnienia dla jeźdźca podobne, a jednak przez pół bliżej. Opieka szwankuje?


W miarę niedawno była "dyskusja" o Sabacie w tym wątku. Poszperaj sobie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
30 sierpnia 2016 14:37
Breva, jak zobaczysz to się dowiesz  😉
Kto z re-voltowiczow stoi aktualnie w Zielonkach? Miałabym sprawę 🙂
Hej, przychodzę z pytaniem o stajnię w promieniu 40 km od centrum Warszawy. Ważne jest dla mnie:
- hala
- parkur
- padoki
- jakaś normalna atmosfera i boksy większe niż takie, w których koń się nie może obrócić 😉
- możliwość podawania pasz i witamin przez stajennego
Tak do 1700 pln
Czy ktoś z Was stoi aktualnie w Iskierce oraz w Bobrowym? Polećcie coś proszę, do 20.09 muszę gdzieś ulokować konika 🙂 Będę wdzięczna za opinie i pomysły  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
01 września 2016 14:37
shilton A potrzebny Ci dojazd komunikacją miejską? W jakąś konkretną stronę od Warszawy?
A tak OT pochwal się koniecznie zwierzakiem  :kwiatek:
Martita, nie, mam auto to dojazd miejską jest mi zbędny 😀 wyślę Ci na fb konika 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
01 września 2016 14:47
shilton, trochę dalej niestety niż 40 od centrum ale warte obejrzenia Stajnia w Kondrajcu
Rzęszyce są od granic Warszawy 40 km. W cenie się chyba mieszczą. Boks się będzie zwalniał.
shilton, ja stoję w Bobrowym ponad rok. Co chcesz wiedzieć?
haruś, jak atmosfera, cena i czy jest aktualnie wolny boks?
shilton, fajni ludzie, dobrzy trenerzy na miejscu. Cała stajnia bardzo zadbana, czyściutko, pachnąco. Konie wyprowadzane i sprowadzane na padoki w ręku, te które wychodzą. Bardzo dobrej jakości siano i owies. Żadnych problemów z zadawaniem przez stajennych suplementów, musli itp. Zakładanie derek, przebieranie, ochraniacze, co chcesz bezproblemowo. Infrastruktura super, podłoża bardzo dobre, bardzo zadbane, polewane i równane na bieżąco. Jak dla mnie wszystko na naprawdę wysokim poziomie. Jednak trzeba wiedzieć, że w bobrowym,  odbywają się zawody i wtedy, konie nie wychodzą ani na padok ani na karuzelę. Jedyny minus chyba jaki znajduję. Jeśli chodzi o cenę to 1650. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć, czy jest wolny boks, trzeba dzwonić i się zapytać. Jak jeszcze masz jakieś pytania, to śmiało 🙂
Walor 35km.od Warszawy, dobre warunki.
Hej, przychodzę z pytaniem o stajnię w promieniu 40 km od centrum Warszawy. Ważne jest dla mnie:
- hala
- parkur
- padoki
- jakaś normalna atmosfera i boksy większe niż takie, w których koń się nie może obrócić 😉
- możliwość podawania pasz i witamin przez stajennego
Tak do 1700 pln
Czy ktoś z Was stoi aktualnie w Iskierce oraz w Bobrowym? Polećcie coś proszę, do 20.09 muszę gdzieś ulokować konika 🙂 Będę wdzięczna za opinie i pomysły  :kwiatek:

K.J, Plejada
Cofam moją poprzednią w miarę pozytywną opinię o stajni w której stał mój koń. Stajenny przyszedł do mnie z uśmiechem opowiedzieć mi jak fajny jest mój koń, że po prostu wsiadł sobie na niego na padoku i pojechał na oklep do stajni, na samym kantarze i jaki to mieli ubaw z szefem, że mój koń taki mądry, że się wsiada i jedzie. Jestem w szoku, bo skoro wsiadanie na mojego prywatnego konia nie jest niczym dziwnym, to co jest?
Mnie dziwi,że w ogóle można mieć super opinię o Siedliskach,bo będąc tam zaskoczył mnie bezmiar bałaganu i na wjeździe, i w stajniach.
[quote author=BUCK link=topic=46.msg2535735#msg2535735 date=1461787960]
[quote author=bjooork link=topic=46.msg2535729#msg2535729 date=1461787647]
Widziałam na FB, że Grzmiąca wraca do gry. Wiadomo, kto będzie to teraz prowadzić?


Pan Tadeusz 🙂  prowadził ok. 5 lat pensjonat w Słubicy 🙂  czyli kilkaset metrów od Grzmiącej, ale po drugiej stronie rzeczki 🙂🙂
[/quote]

ale super!  😅 miałam cichą nadzieję, że ktoś to w końcu ruszy. Oby mu się udało  😀
[/quote]

W Grzmiącej dawno nie byłam, ale teraz nie wstawiłabym tam konia na pewno...
oo
Czy ktos z Was moze trzymal konia lub mial go w treningu w Res Equestris Pani Malgosi Hansen? Bardziej chodzi mi o "strone praktyczna" trzymania konia w stajni treningowej oraz opieke i atmosfere. Bede wdzieczna za wszelkie opinie bo zdaję sobie sprawę, że taka stajnia dziala inaczej niz normalny pensjonat🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
04 września 2016 12:04
[quote author=Zuzu. link=topic=46.msg2535770#msg2535770 date=1461791718]
[quote author=BUCK link=topic=46.msg2535735#msg2535735 date=1461787960]
[quote author=bjooork link=topic=46.msg2535729#msg2535729 date=1461787647]
Widziałam na FB, że Grzmiąca wraca do gry. Wiadomo, kto będzie to teraz prowadzić?

Pan Tadeusz 🙂  prowadził ok. 5 lat pensjonat w Słubicy 🙂  czyli kilkaset metrów od Grzmiącej, ale po drugiej stronie rzeczki 🙂🙂
[/quote]

ale super!  😅 miałam cichą nadzieję, że ktoś to w końcu ruszy. Oby mu się udało  😀
[/quote]

W Grzmiącej dawno nie byłam, ale teraz nie wstawiłabym tam konia na pewno...
[/quote]

a czemu masz takie zdanie ? pytam z czystej ciekawości, bo Tadeusz wiele razy mi pomógł i to naprawdę dobry człowiek. Widać, że zna się na rzeczy i dodatkowo pełen szacun dla Niego za ogrom pracy włożony w ten obiekt. Wcześniej to miejsce działało na mnie depresyjnie - aktualnie nawet chętnie tam przyjeżdżam 🙂

edit .
alexanne w okolicy Pruszkowa nie ma żadnych godnych polecenia stajni  🤣
gosiaopti, ale jakieś konkrety? ja słyszałam, że bardzo czysto i przyjemnie dla koni, bo z infrastrukturą jeździecką to tam zawsze było słabo i podejrzewam, że zawsze będzie :/
Słuchajcie, już niedługo sprowadzam się na studia do Warszawy i nie chciałabym zawieszać jeździectwa. Ostatnie 2 lata dzierżawiłam konia, jeżdżąc regularnie na poziomie N w ujeżdżeniu (bez zawodów).
No i moje pytanie: czy jest gdzieś w okolicach Wawy (najchętniej z dobrym dojazdem komunikacją, bo zostaję na jakiś czas bez auta) stajnia albo prywatna osoba, trener etc. - coś, co umożliwiłoby mi wartościowy trening od 1 do kilka razy w tyg.?
Czy raczej uderzać we wspoldzierżawy (czego wolałabym uniknąć jedynie z tego względu, że mogą się zdarzyć tygodnie, kiedy nie będę miała czasu do konia przyjechać i się nim zająć)?
Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.  :kwiatek:
Cześć, czy mógłby mi ktoś polecić jakieś przyjazne stajnie w okolicy Puszczy Kampinowskiej bądź Pruszkowa i okolic jego. Dziękuje! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:



Puszcza nazywa się KAMPINOSKA  🤣

Czy chodzi Ci o wstawienie konia do pensjonatu, czy o jazdę?

Od której strony puszczy - Łomianek czy Zaborowa? bo to 15 km różnicy...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się