Styl western (dawniej kącik)

Nique, genialne!!🙂 Liczę na to, że uda mi się ją "złapać" póki Młody stoi w okolicy Krakowa i chociaż dorobię się portreciku "z cienia"😉 Chociaż zabiłabym za całą taką piękną sesję z nim🙂
Dzięki dziewczyny 🙂

Planta ogłowie wymaga dopracowania. Bardzo go lubię, ale planuję wymienić sprzączki i dodać concho 🙂 Tylko zawsze kasy brak na takie dodatki.

Breva bardzo polecam. smartini wie co robi 😀 I spełniła moje marzenie o portretach "z cienia". W sumie dostałam pięć ujęć takich portretowych.
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2016 16:01
Nique, przepiękne! Bosko wyglądacie! 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 sierpnia 2016 16:30
Nique, cieszę się, że się podobają 😀
Breva, powinno mi się udać, we`ll see ;D jak nie, z krk do wawy mam 3h pociągiem także blisko :P
Livia jak to miło dowiedzieć się , że znajomy koń trafił na taką właścicielkę  🙂 Jeszcze niedawno byłam u Karo i cykałam mu foty a tu taka niespodzianka  😁
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2016 18:59
patid, dziękuję 🙂 Mam nadzieję, że będzie miał u mnie dobrze 🙂
pati znasz nowego konia Livii? Musisz mi koniecznie dzisiaj o nim opowiedzieć 😀
smartini, lubię to!🙂
smartini pisała o polskich zawodnikach w Austrii - były filmiki... to ja się podzielę zdjęciami bo byłam na finałach 🙂





cały album:

https://www.facebook.com/OBP-Olgas-Best-Pictures-1491483164439969/photos/?tab=album&album_id=1777004129221203

Nique znam , znam , nawet niedawno na nim jeździłam  🙂
Nique znam , znam , nawet niedawno na nim jeździłam  🙂


Koniecznie chcę o tym usłyszeć 😀
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2016 18:16
patid, ja też się chętnie dowiem, jakie miałaś wrażenia 🙂
Livia jak zobaczyłam to zdjęcie , pierwsza myśl jaka mi przyszła to : znajdź różnicę  😁 , czekam na więcej zdjęć  🙂

smartini, Tuffy świetne zdjęcia ! Bardzo mi się podobają Wasze zdjęcia  😍


Ostatnio widzę sporo ofert siodeł z elastyczną terlicą, jak one się mają do tych z drewnianą? Gorsze/ lepsze?
.
Przymiarka Micklema od znajomej + wędzidło Golden Wings, które jak dla mnie jest super i Jackowi też ewidentnie przypadło do gustu. Nie podrzuca na nim głową tak jak to było na pojedynczo łamanym. Billy allen mu też wyjątkowo nie przypadł do gustu... Chyba go sprzedam - nie konia, wędzidło 😀

Planta ochraniacze od Ciebie 😀
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
31 sierpnia 2016 10:59
JAKIE PIĘKNE OCHRANIACZE! Też takie chcę!!!  😜 🙇
sepia powodzenia w szukaniu 😀 Ja sprowadzałam za pośrednictwem Planty z USA dlatego że w Europie ten kolor się już wysprzedał. I wybierałam z resztek - w jednym sklepie namierzyłam przody, z innego tyły. Komplet kosztował mnie więcej niż w Polsce 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2016 11:15
Nique, ło boże co to za ufo 😀
Ciesz się że nie widziałaś go w klasycznym czarnym ogłowiu z szerokim błyszczącym nachrapnikiem i naczółkiem z kryształkami <3 Wyglądał jak blond księżniczka xD xD xD
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2016 11:28
ale przynajmniej wyglądało normalnie zapewne... xD  ja wiem, że teraz takie dziwy robią ale to wygląda, jakby jakieś dziecko rozłożyło ogłowie na części pierwsze a potem złożyło wg własnego uznania :P
smartini no coś Ty 🙂 To jest Micklem Multibridle 😀 Stary już jak świat xD

Edit: Mam w planach zamówienie go w wersji zmodyfikowanej pod moje potrzeby i łeb mojego konia u horse art. W kolorku brązowym żeby pasował do siodełka 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2016 11:45
yyyym... błagam, nie rób tego xD
Dlaczego nie? Jeżeli ma być wygodniejsze dla Jacka który nienawidzi swoich obecnych ogłowi?

Edit: Z resztą potrzebuję go do użycia jako kawecan 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2016 11:56
chyba przyjadę do Ciebie z jakimś cywilizowanym ogłowiem :P
Z profilowaną potylicą która pomieści uszy i nachrapnikiem? :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 sierpnia 2016 12:00
nachrapnik też mam :P
a co do Billy Allenów, to chyba nie znam konia, który by je lubił ani trenera, który by na nich jeździł, serio. W Rzeszowie było z 30 ogłowi na pewno, z najróżniejszymi wędzidłami i ani jednym allenem
Ale profilowanej potylicy już nie! Zwiedziłam cały internet w poszukiwaniu takiego ogłowia westowego :P
Ale profilowanej potylicy już nie!

Tak z ciekawości, co to jest?
http://quantanamera.com/ucho-a-charakter-i-ucho-a-oglowie/ <--- Tutaj, w skrócie o profilowanej części potylicznej w ogłowiach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się