Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Jak ja lubię promocje beckera  😅 😅 😅
http://beckersport.pl/czaprak-eskadron-cotton-vaniglia-coffeeberryapricot-p-2192.html
cottonik za 150zł  🏇
Ktos ich powinien uświadomić, ze ich promocje regularnie pojawiają się w tym wątku  🏇
Ja jestem ciekawa kto u nich kupuje? Miałam okazję kupować tam wędzidło - nigdy więcej, brak kompetencji aż razi!!!! Mam absolutną alergię na próby robienia ze mnie debila! Jak ktoś nie chce przeceniać, to niech nie przecenia! A to jest dla mnie oszustwo i tyle! Mam nadzieję, że po takich postach ludzie jednak patrzą i się nie dają ładować.....
kitty przeciez jest napisane, że przeceniony na 112,50zł
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 września 2016 11:30
Dziewczynom chodzi za pewne o to, że Cottony regularnie chodzą między 120-130 zł 😉 a nie za 150 i przecenione na 112 😉
Chodzi mi o to, że becker regularnie robi promocje, gdzie cena wyjściowa zostaje zawyżona ( w stosunku do ich własnych cen ze strony na dane produkty!!!) i dopiero robią super promocję... Ja głównie pamiętam strzemiona które normalnie kosztują 399, na czas superowej promocji cena rośnie do 499 i magicznie po promocji wynosi 399 :P
Niestety, ale w handlu to stały "myk". Klient reaguje na nalepkę "promocja" i mózg się wyłącza.

Tylko nie biorą chyba pod uwagę tego, że co innego promocje w sieciówkach gdzie klientów masz miliony, a co innego sklepy z wyspecjalizowanych branż, gdzie klientów jest znacznie, znacznie mniej i gdzie duża część zna mniej więcej przedział cenowych produktów znanych marek. To taki strzał w kolano. No, ale jakby nie nasz cyrk, nie nasze małpy. Chcą popełnić branżowe samobójstwo to jakby ich sprawa.
Zwłaszcza w zakupach przez Internet, gdzie klient sprawdza w różnych sklepach ceny a nie idzie na żywioł pakując z półki do koszyka.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/41458?q=&plec=&masc=&rasa=&wzrost_od=0&wzrost_do=185&wiek_do=2016&wiek_od=1993&lokalizacja=3&przeznaczenie=&cena=&strona=

Tani w utrzymaniu!!! (...) Zdrowy, 0 zwyrodnień i kontuzji. Chętny do pracy, nauczony pracy pod siodłem. W komplecie siodło i kantar.
Polecam!!
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 września 2016 21:55
rudziczek, w sumie urocze :P
Bardzo fajne ogłoszenie, z humorem, a nie tylko napisane że " Sprzedam konia na biegunach"
Mi też się mordka uśmiechnęła, jak je zobaczyłam🙂
Tylko że jak ma być dla dziecka, to ogier średnio... Lepiej było napisać, że to wałaszek kochający dzieci 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 września 2016 11:00
kenna, ale jezdzenie naa ogierze to przeciez +10 do zajebistosci 😉
Jasne, bo jak ogier to na pewno będzie gryzł, kopał, i oczywiście gwałcił wszystko co większe od psa... A wiadomo że jazda na wałaszku to +20 do profesjonalizmu  😲 🙄 Miałam zmilczeć ale pierwsze co widzę po powrocie to (znów) teksty koniarzy o tym jakim złem jest dana płeć konia. Teraz siądę sobie i poczekam na miano niewyżytej użytkowniczki broniącej jajec  🙄  🥂
Luna, a przeczytałaś ogłoszenie?  🤣
Nie o ogłoszenie mi chodzi. Tylko o komentarz. Mówi więcej niż kolubryna tekstu. A ogłoszenie... fakt 😀😀
myslę, że komentarz był ironicznie -zabawowy, troche luzu polecam  🥂
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 września 2016 18:36
jeeeeeny, to już sobie pożartować ze stereotypów nie można :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 września 2016 19:23
Luna_s20, ależ musisz sobie cos kompensować, ze Cie nawet tutaj gryzie fakt, ze ktos moze nie uważać posiadania ogiera za najcudowniejsza rzecz na świecie 😀
Padłam i nie wstaję. Stwierdziłam, że muszę Wam pokazać, chociaż to nie ogłoszenie. Żeby nie było- każdy może jeździć u siebie w czym mu wygodnie. Ja wiem, że gorąco i te sprawy. Ale umieszczanie TAKICH zdjęć przez zawodnika o konkretnej pozycji, a potem udostępnianie ich dalej przez profesjonalny team ujeżdżeniowy? DŻIZUSKU NAZAREJSKI! PO CO?! Troszkę wiocha.

https://www.facebook.com/shares/view?id=1129620970464648
rudziczek, - popieram. Bez kasku i w gatkach, no kurka, pełen profesjonalizm. Mnie to osobiście mierzi i odstrasza, raczej nie jest to pozytywna reklama.
desire   Druhu nieoceniony...
07 września 2016 11:48
omg, ale wiocha!  😲 😵
Nie znam tego pana, ale jeśli mówicie, że to ktoś znany, to pozostaje tylko wspólczuć, że przykład idzie z góry.
Ale za to buty ma odpowiednie  😂
Btw... Panu tak wybitnie gorąco, a koń w dwóch czaprakach... W dodatku kary i wyciągnięty do roboty w pełnym słońcu. Czy tylko ja, jak jest mi tak gorąco, że aż cała płynę, to martwię się też o samopoczucie konia w takim upale? :/
Pełen profesjonalizm.

EDIT: Zwracam trochę honoru, długie cienie wskazują na wieczór.
desire   Druhu nieoceniony...
07 września 2016 12:58
napisałam komentarz, usunęli.  🤔 😵   napisałam jeszcze jeden, ciekawe kiedy mnie zablokują.  😁
edit: drugi usunęli po minucie.. :/  czyli tylko poklask mile widziany.
To, co widzę na zdjęciach, jest jak dla mnie ok. Widzę konika w początkowej fazie pracy, który jest spokojny i odprężony. Nic mi do tego jak się ubierają jeźdźcy do codziennej pracy. Mi np. zdarza się jeździć w biustonoszu sportowym jeśli jestem sama w stajni. Razi mnie tylko publikowanie tych zdjęć w internecie. Trochę jak z chodzeniem w slipach po domu. W domu- jasne, że wolno! Ale zdjęciami z tego procederu nie trzeba się publicznie chwalić😉
desire   Druhu nieoceniony...
07 września 2016 13:16
rudziczek, mnie znowu mierżą rozwiane włosy podczas treningu/na zawodach, cycki na wierzchu itp.. to w końcu sport elegancki jest czy nie? już wole żeby było skromnie ale bez dekoltów czy tam gołych klat.. 😉 
edit: drugi usunęli po minucie.. :/  czyli tylko poklask mile widziany.

Jak na wszystkich fejsbuczkowych profilach - kółeczka wzajemnej adoracji  😁  Dlatego nie mam fejsbuczka i jestem zdrowsza  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się