KOCHAM KINO :)

może nie było dla mnie tak złe, bo nastawiałam się na prawdziwy koszmar, a tu nie było tak źle 😀

Obejrzałam The Witch - hmmm jako horror daje 5/10 ale jako piękna baśń daję 10 na 10. Świetny klimat, odegrane role, muzyka. No, ale myśląc, że to horror cały czas wyczekiwałam strasznych momentów....
A ja oszalalam na punkcie Lobstera  😜 Uwielbiam takie groteskowe klimaty!

The witch też mi przypadł do gustu. Tylko ja na fruwające flaki raczej nie liczyłam  🤣 Bardzo przypadła mi do gustu estetka filmu, piękne scenerie, cudowny język, rewelacyjna muzyka.

obejrzałam też songs from the second floor , pzypadkiem, czytając o peruwiańskim poecie. Film dość specyficzny, wymagający. Ujęcia cudowne, kreacja aktorów przegenialna, naszpikowany metaforami. Warty obejrzenia, jak nic!

Mustang
(nie z dzikiej doliny, ten turecki, z zeszłego roku :hihi🙂,  tragicznie przejmujący, mocny film! Fantastycznie nakręcony, a młodziutkie aktorki są wprost genialne!
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2016 23:02
Chciałam iść na Legion Samobójców, ale wiem, że się zawiodę  😂

Obejrzałam sobie ponownie Zwierzogród. Uwielbiam  😍
Pingwiny z Madagaskaru też  😁
Takie odmóżdżające, lekkie, z humorem. Zwierzogród jest moim numerem 1 filmów animowanych. I raczej nie jest to bajeczka dla dzieci.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 sierpnia 2016 23:08
Facella, nastaw się na dużo wybuchów, średnich lotów dowcip i brak fabuły to się nie zawiedziesz 😀
Ja już chcę La La Land! Dzisiaj odkryłam, moje ulubione duo z Crazy Stupid Love!
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2016 23:10
W sumie to już po trailerach byłam zawiedziona 😉 spodziewałam się kolejnej oscarowej roli Leto i mrocznego, ciężkiego, mocnego filmu z kategorii 18+, a chyba wyszła sieczka dla gimbusów... Do kina raczej nie pójdę, obejrzę za jakiś czas w necie czy coś. Tym bardziej, że usłyszałam dubbing Szyca i po prostu... Nie, nie mogę  😵
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 sierpnia 2016 23:13
Dubbing? o______O
ja na napisach byłam. Ale ja lubię wybuchy i szczelanie na dużym ekranie i mam kartę Unlimited, więc nie mam wyrzutów, że chodzę na badziewie 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2016 23:16
Na dubbing bym w życiu nie poszła, nienawidzę dubbingów w takich filmach. Ale owszem, jest wersja dubbingowana i nawet kawałek słyszałam...
A ktoś widział już nowego Woody Allena albo Bourne'a? 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 sierpnia 2016 09:16
Ja na Bournie byłam :P
I jak wrażenia? I porównanie do innych części?
Matt się postarzał i to widać 🙁
A

The witch też mi przypadł do gustu. Tylko ja na fruwające flaki raczej nie liczyłam  🤣 Bardzo przypadła mi do gustu estetka filmu, piękne scenerie, cudowny język, rewelacyjna muzyka.



hmm może flaki nie, ale jakoś tak sobie wkręciłam, że horror = boję się 🙂 Coś na styl Blair Witch kiedy nic nie widać, nic się nie dzieje, ale się boisz 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 sierpnia 2016 19:12
I jak wrażenia? I porównanie do innych części?
Matt się postarzał i to widać 🙁

taki tam. fajny, ale tyłka nie urywa, staniki nie latają
część poprzednia z Reenerem była zdecydowanie lepsza. Ja strasznie nie lubię, jak film tej klasy robi ze mnie debila, a jak dwóch super_ekstra wyszkolonych morderców tłucze się... po mordach? Zamiast faktycznie zrobić sobie krzywdę? To czuję, że ktoś traktuje mnie jak opóźnioną w rozwoju amebę, nie trzeba być specem od sztuk walki żeby widzieć, że można kogoś dużo łatwiej i skuteczniej walnąć niż pięścią w policzek :P

Właśnie wróciłam z kina. Boska Florence - boska! Meryl Streep nawet nie ma co komentować, uśmiałam się, wzruszyłam i uwierzyłam w tę historię 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 sierpnia 2016 20:23
Ktoś pytał o filmy skandynawskie. W ostatnim czasie jestem w temacie.  Ostatnio oglądałam
Lilja 4ever
Klass
Zło
Polowanie
Księga Diny (ale nie przebrnęłam do końca)
Fucking Amal
Sztuka płakania (dobry, ale chyba nie miałam humoru na takie filmy i ciężko mi szedł, ale ogólnie na + )
Intruz

Oni mają dobre, ale ciężkie kino
Love Rossie - cudny 🙂
Praktykant świetna komedia! 🙂
żaczkowa   gone with the wind
08 września 2016 03:14
Cześć wszystkim,
moim ostatnim hitem jest Dziewczyna z portretu, byłam w kinie jakieś 3 tygodnie temu i wciąż się zastanawiam, kto jak nie Redmayne by to zagrał... 😉  Alicia Vikander wprost wspaniała, przepiękne zdjęcia i kostiumy. Mocno daje do myślenia, a oburzenie "prawdziwych patriotów Polaków chrześcijan" na Filmwebie bezcenne 🙂
po 2 latach znowu obejrzałam Zimową Opowieść i dalej bardzo mi się podoba 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 września 2016 08:53
skończyły mi się filmy Marvela, dlatego szukam dobrej, acz miałkiej intelektualnie rozrywki na wieczór, gdy człowiek bardzo zmęczony.
ktoś coś? 👀
żaczkowa   gone with the wind
14 września 2016 09:16
madmaddie, Kingsman: Tajne Służby i Kryptonim UNCLE 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 września 2016 09:20
Kingsmana widziałam 😀 drugiego filmu nie, dzięki!  🙂
2 filmy mam do polecenia:

THE RACE fantasyczna historia czarnoskorego biegacza na igrzyskach w Berlinie w 1936 roku, bardzo sprawne, nie za ciezkie, super sie ogladalo 🙂

Concussion swietna rola Willa Smitha, ciekawy temat - urazu mozgu w utbolu amerykanskim, bardzo solidnie zagrane - zwlaszcza role chorych sportowcow.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 września 2016 22:01
Właśnie obejrzałam Wakolda/Anioł śmierci - temat ciężki, ale myślę, że warto obejrzeć
Na Blair Witch juz ktos byl moze? 😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 września 2016 22:27
faith, mnie kusi, zwiastun wygląda obiecująco (a jestem dość wymagającym widzem jeśli chodzi o horrory :P)
żaczkowa   gone with the wind
20 września 2016 12:36
Bridget fantastyczna!  😀 Każdy, kto się zastanawia, niechaj porzuci wątpliwości i biegnie do kina! Zarówno babski, jak i sprośny humor, trochę sentymentów, no i Mr Darcy w rywalizacji z Dempsey'em  😍
Nie płakałam tak ze śmiechu od czasu Supercondriaque  😜
Wczoraj miałam przyjemność obejrzeć Porwanie 2011r. - GENIALNY  na dodatek z aktorem którego bardzo bardzo lubie... ! 😀
Ooo też właśnie jestem ciekawa opinii o Blair Witch. Druga część była słaba, ale pierwsza- klasyk! <3
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2596107#msg2596107 date=1474371413]
Bridget fantastyczna!  😀 Każdy, kto się zastanawia, niechaj porzuci wątpliwości i biegnie do kina! Zarówno babski, jak i sprośny humor, trochę sentymentów, no i Mr Darcy w rywalizacji z Dempsey'em  😍
Nie płakałam tak ze śmiechu od czasu Supercondriaque  😜
[/quote]

Potwierdzam! Cudo po prostu 😀 Chętnie bym jeszcze raz poszła  😁
Julieta - spoko, nie ma szału. Miło się ogląda, ale od drugiej połowy jest cholernie przewidywalny i ciągnie do oczywistego zakończenia. No i niedopracowany miejscami, np. nowa Toyota Rav w retrospekcjach o 12 lat w tył  😜
żaczkowa   gone with the wind
22 września 2016 22:29
Plan Maggie - nie wiem, kto wymyślił nazwanie tego filmu komedią. Przyjemny, aczkolwiek nudny, pół sali przysypiało 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się