Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Opisany Heritage i z wyjaśnionymi kolorami tylko tutaj:

klik

(Edit: Skracałam Link)
wątek zamknięty
Śliczne kolory, tak powinien Wyglądać cs. Mimo, ze niektóre i tak się powtarzają.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 września 2016 07:11
dokładnie! Typowa, klasyczna stypa! <3 😉
wątek zamknięty
Ostatnia dera po prawej perfidna ściąga od schocke, choć chyba jeszcze jedna firma miała takie przeszycie, chyba ES albo BR. Jedna fabryka, czy co? 😂 Kolory boskie, ale szkoda, że cottonów nie ma, ciekawe czy nie ma ich całkiem, czy tylko na fotach.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 września 2016 07:42
Uff, mnie się ta Heritage nic a nic nie podoba 🙂 Portfel odetchnie tej jesieni 🙂
wątek zamknięty
To jest właśnie taka zieleń, jakiej potrzebowałam  😜
Chociaż, szczerze mówiąc, mam ochotę na każdy z tych kolorów... Tylko będzie słabo, jeśli rzeczywiście nie będzie cottonów.
wątek zamknięty
No i to jest moja idealna zieleń! 😍 Jak faktycznie nie będzie cottonów to łzy się poleją  😀
wątek zamknięty
Na jednej stronie na fb dali zdjęcie cottonów, więc może będą 😉



wątek zamknięty
Na jednej stronie na fb dali zdjęcie cottonów, więc może będą 😉


Na fb tam gdzie są opisane kolory jedna dziewczyna napisała, że mają być ale w cs 😅
wątek zamknięty
Kiedy Heritage będzie do kupienia?
wątek zamknięty
Cottony będą, bodajże nie te ze zdjęcia dairoxroxi ale jakieś inne, bo to te cottony exlusive (Kolory są podpisane inaczej, ale mogę sie mylić). Kobieta z Equidea pisała, że będą, ale w CS. Jeszcze ja czekam na kantary, bo na katalogowych derek są cudne 🙂
wątek zamknięty
Jak jakościowo wypadają czapraki Covalliero? Zimowa kolekcja do mnie przemawia, podobnie jak cena  🤣
wątek zamknięty
Szukam czapraka wszechstronnego lub skokowego, krój w zasadzie bez różnicy, pod siodło skokowe.
W kolorze czarnym ze sznurkiem i dodatkami w kolorze brązowym + ewentualnie biały/kremowy/jasny brąz

edit:
Mniej więcej coś takiego:



Ktoś coś? :kwiatek: Jest szansa na wcelowanie się w coś podobnego? Czy tylko Caball da radę?
wątek zamknięty
julka177, - a znalazłaś gdzieś w PL? Bo mi tylko zagraniczcne sklepy wyskoczyły w google, a kolorytyka rzeczywiście świetna, chyba najlepsza z dotychczasowych zimowych katalogów. Dziewczyny w kanciapie mają czapraki i nie narzekają, w macaniu też wydają się ok, może to nie rewelacja jakaś, ale i nie badziew zdecydowanie. Ja i mamuśka mamy od nich kamizelki i kurtki, są rewelacyjne, przy ich cenie chętnie strzeliłabym sobie jeszcze jedną kamizelke, może z czymś na konia do kompletu 🙂
tuch - najprościej caball, ale pewnie chcesz coś na już?  😉
Edit: Znalazłam tylko taki -harcour, może też mustang by wszył brązową lamówkę do czarnego?
wątek zamknięty
Horsetown 🙂 cena niewiele wyższa od Cottona, a kolorystyka ładna i coś się ciekawego dzieje, nie tak jak w Eskadronie w najnowszej kolekcji 😉 a skoro jakość ok, to trzeba zamawiać  😁
wątek zamknięty
Właśnie dziś zobaczyłam na fb horsetown prezentacje zimowej kolekcji i też spodobało mi się połączenie tych kolorów  😜
wątek zamknięty
Szukam czapraka wszechstronnego lub skokowego, krój w zasadzie bez różnicy, pod siodło skokowe.
W kolorze czarnym ze sznurkiem i dodatkami w kolorze brązowym + ewentualnie biały/kremowy/jasny brąz

Ktoś coś? :kwiatek: Jest szansa na wcelowanie się w coś podobnego? Czy tylko Caball da radę?


A pytałaś w jar-polu? Różne mają ludzie zdanie o firmie, ja jestem wierną fanką. Zrobią to, o co poprosisz, wybierasz kolor, lamówkę, sznurki. Nawet w tych katalogowych można wszystko modyfikować. Cena nieduża a (w moim odczuciu) mają tylko jedną wadę ... są niezniszczalne 😉
wątek zamknięty
SzalonaBibi
podpisuje się pod Twoimi słowami. Posiadam dwa,  piore je średnio raz w tygodniu. Wyglądają wciąż jak nowe,  są bez wszelakich przetarc,  czy wystających nitek.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny. Wydawało mi się, ze czarno-brązowy czaprak kupię bez problemu i od ręki. Okazuje się, ze jednak nie... 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 września 2016 12:59
Nowy limitowany dralon Eskadrona - Minze/Silver/Grey: KLIK

Dobrze, że na karym nie byłoby szału z tym połączeniem, bo kolory w sumie dość ładne 😉
wątek zamknięty
SzalonaBibi
podpisuje się pod Twoimi słowami. Posiadam dwa,  piore je średnio raz w tygodniu. Wyglądają wciąż jak nowe,  są bez wszelakich przetarc,  czy wystających nitek.


A widziałaś nową kolekcję?  😲 Nigdy nie myślałam, że spodobają mi się błyszczące. A teraz choruję na platynę albo miód ... To musi jednak poczekać, bo na razie priorytetem jest leczenie chorej kobyły ... A to nigdy nie wiadomo w jakiej kwocie się zamknę.
wątek zamknięty
SzalonaBibi
Widziałam, w sumie wszystkie mi się podobaja 🙂 ciekawe tylko jak te kryształki będą się miały w codziennym użytkowaniu 🙂 zdrówka dla kobyłki :kwiatek:
wątek zamknięty
Blaki, kryształki w jarpolach mam na 3 czaprakach, wszystkie po wielu praniach i żyją. Nie odpadają. (a np w nausznikach eskadrona odpadła mi ponad połowa, mimo prania w 30st)
wątek zamknięty
julka177  Ja własnie tego zestawu szukałam  😲 i tam jest cudowna kamizelka pod kolor czaprakow  😁 Ja na bank bedę kupowac pad i kamizelke  💘
wątek zamknięty
Hehe z tymi nadrukami wyglądają jak reklamówki St Hippolyta 😀
Piękna zieleń 🙂
wątek zamknięty
anil22 o! To Ci nieświadomie pomogłam :kwiatek:

Ja się najbardziej czaję na ten czarny z fuksją 😍
wątek zamknięty
SzalonaBibi
Widziałam, w sumie wszystkie mi się podobaja 🙂 ciekawe tylko jak te kryształki będą się miały w codziennym użytkowaniu 🙂 zdrówka dla kobyłki :kwiatek:


Mnie nawet nie o kryształki chodzi a o błyszczący materiał. Do kryształków jeszcze nie "dorosłam" ... I zważywszy na "seniorski" wiek pewnie nie dorosnę ... Ale mam jeżdżącą nastoletnią córkę, więc wszystko przed nami. Piękne są te czapraki, nie mogę się przestać zachwycać ... Ciekawe czy będą równie nieśmiertelne.
Dziękujemy z rudą za życzenia, przydadzą się ... bo to trochę potrwa - leczymy pękniętą kość :/
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 września 2016 21:11
Nowy limitowany dralon Eskadrona - Minze/Silver/Grey: KLIK

Dobrze, że na karym nie byłoby szału z tym połączeniem, bo kolory w sumie dość ładne 😉


Livia dziękuję za wrzucenie tej perełki, to już wiem, że zamiast czatować na kolejną kolekcję to będę próbować dorwać ten dralon  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 września 2016 07:06
malinowaa, jeszcze jest dostępny na stronie Klawunde, więc jak się pospieszysz to kupisz w normalnej cenie 😉
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 września 2016 20:44
malinowaa, jeszcze jest dostępny na stronie Klawunde, więc jak się pospieszysz to kupisz w normalnej cenie 😉


A to oni cenę zwiększają potem? Bo nie zrozumiałam kontekstu  🤣

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.