Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Chyba chodziło o to, że jak przestanie być dostępny tam, to potem będzie go można kupić tylko od osób prywatnych - drożej. 😉
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 września 2016 21:09
Chyba chodziło o to, że jak przestanie być dostępny tam, to potem będzie go można kupić tylko od osób prywatnych - drożej. 😉


Ok, chyba masz rację  😡 😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 września 2016 06:23
Chyba chodziło o to, że jak przestanie być dostępny tam, to potem będzie go można kupić tylko od osób prywatnych - drożej. 😉


Tak, dokładnie o to mi chodziło 🙂
wątek zamknięty
Co powiecie na taka stypę  😍
wątek zamknięty
anil22 Jestem zakochana w tych czaprakach!! PS of Sweden i Equestrian Stokholm są przepiękne i eleganckie nawet jak mają żywe kolory ale niestety czapraki z przedziału cenowego 80-130€  🥂
wątek zamknięty
czy ktoś wie coś o czaprakach Cavallino Marino "Seaside Metallic"? widziałyście jak to wygląda na żywo? może ma ktoś zdjęcia na koniu? ciężko mi to sobie wyobrazić na koniu, ale pasowałby mi do bryczesów 🤣
wątek zamknięty
anil22, śliczny!!! Co to?
wątek zamknięty
anai dairoxroxi napisała, że to PS of Sweden i Equestrian Stokholm trzeba przyznać, że jest mega elegancki. Te surowe kształty i gładkość to coś w moim guscie.
zo za zbieg okoliczności, że koleżanka jest akurat w Szwecji 😁 niee ja teraz kupuje mały zestawik Covalliero
http://equestrianstockholm.com/  może kiedyś jakieś zamówienie zbiorowe zrobimy  😁
Dla fb https://www.facebook.com/equestrianstockholm/photos/a.644761978934603.1073741828.642766459134155/1084546491622814/?type=3&theater
wątek zamknięty
anil22, już znalazłam, to equestrian stockholm. Cudny, ciekawe, jaki jest koszt wysyłki do nas 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
czy któraś z was ma już czaprak z tej nowej kolekcji covalliero i pochwaliłaby się zdjęciem?  :kwiatek:
wciąż liczę też na fotkę czapraka hkm seaside metallic jeśliby któraż z was miała
wątek zamknięty
Covalierro jeszcze nie nam, ale widziałam na żywo i wygladaly dużo lepiej niż na zdjęciach katalogowych.
Moja anka na razie na sucho jest cudowna 😍



wątek zamknięty
dziewczyny a może zrobimy jakieś grupowe zamówienie z tego Equestrian Stokholm ? 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 września 2016 11:24
anil, piękna 🙂 Ja na swoją też się nie mogę napatrzeć 🙂
wątek zamknięty
Słuchajcie, a co to za komplet, bo się w fioletowych Eskadronach nie wyznaję? Czaprak jest z zamszu (alcantary), nie gładki:

wątek zamknięty
Impuls Aubergine 😉 Może się różnic odcieniem od owijek Aubergine 🙂
wątek zamknięty
anil22, bardzo ładna ta anka, pierwsza od bardzo dawna, która mi się podoba. Pokaż koniecznie na koniu.
wątek zamknięty
arika00, A znalazłaś  gdzieś  u nich  na stronie koszty  wysyłki?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 września 2016 19:56
harja, ja wprawdzie nie anil, ale niedawno robiłam zdjęcia swojej na koniu: 🙂

http://re-volta.pl/galeria/foto/159111
http://re-volta.pl/galeria/foto/159112


wątek zamknięty
hihi Livia może być i za mnie. Nie wiiem kiedy mi się okazja trafi, chociaż mam w planach sesję czapraków.

Usunęłam zdublowany post i poprawiłam pogrubienie 🙂
wątek zamknięty
Livia, o przepraszam, w tym całym moim zamieszaniu widocznie mi umknęło. Rewelka.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 września 2016 15:15
harja, spoko, ja chyba tu nawet nie wrzucałam tych zdjęć - za to były w produktach Anky 🙂
wątek zamknięty
Ale mi zrobiłyście z tym Equestrian Stokholm.... Żyłam sobie w błogiej nieświadomości, a teraz MUSZĘ JUŻ I NATYCHMIAST!!!!  🤔wirek:
Ja powinnam mieć zakaz czytania tego wątku!
wątek zamknięty
😁  Chyba każda z nas powinna miec taki zakaz, mi zaraz mąż założy blokadę rodzicielską  😁
a propos
od lewej : Eskadron Cotton Orange, Eskadron Big Square Dark Red, Equino, Horze, Equino, York Mazarina Blue, Kramer, Anky Ebony, Anky Black Brokat.
wątek zamknięty
Anil, a co to drugie od prawej? : P Mango wyszedł bardzo korzystnie na tym zdjęciu.
wątek zamknięty
Sivrite to nie Mango tylko Orange  😁  Drugie od prawej Anky Ebony.
wątek zamknięty
Kurde, mam Ebony, Twój wyszedł wybitnie zielony w tej stylizacji. 😀
Btw, polecam w tym wątku podpisywać takie foty od razu. Potem bardzo fajnie wyskakują w Google-u, jak się szuka. :P
wątek zamknięty
Serio zielony? Dzięki właśnie podpisałam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Taki wyszedł bardziej jak Thyme niż Ebony. : D
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.