Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Zwierzolub nie ma hali, z tego co wiem to jest plac do jazdy oświetlony, pastwiska i lonżownik chyba 😉 chociaż może lepiej jak wypowiedzą sie osoby które tam stoją 🙂
czy ktoś wie cos o stajni KINOK?
pensjonat, szkolka itp
Przeszukałam wątek i nie znalazłam nic o pensjonacie w Stadninie Koni Fiord w Młodzikowie (Środa Wlkp./ Zaniemyśl). Byłam tam kilka razy podczas szkoleń i zawodów. Wiem, że mają boksy angielskie i zwykłe, a także hale i zewnętrzny plac do jazdy. Wszystko na pierwszy rzut oka wygląda tam bardzo fajnie (czysto, miła obsługa). Może macie jakieś doświadczenia z tym miejscem, jak z żywieniem, treningami, czy padokowaniem? Pozdrawiam  🙂
(pytanie czysto orientacyjne)

Która stajnia w Poznaniu ma najlepsze warunki do uprawiania ujeżdżenia? Cena nie gra roli.
(pytanie czysto orientacyjne)

Która stajnia w Poznaniu ma najlepsze warunki do uprawiania ujeżdżenia? Cena nie gra roli.



hmmm... żadna???

co rozumiesz przez najlepsze warunki do ujeżdżenia? = bo każdy to interpretuje inaczej...
Taka gdzie jest hala, na której nie stoją 24/7 przeszkody,byłoby fajnie gdyby miała lustra, czyli taka nie o profilu stricte skokowym.
niestety, ale wielkopolska skokami stoi i nie wiem czy coś takiego znajdziesz...
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

08 września 2016 13:48
ddd, pensjonatu nie prowadzą, na fejsbuczku widzę zdjęcia z wypadów w teren.
DressageLife Jedyną stajnią w Poznaniu o profilu ujeżdżeniowym z tego co mi wiadomo jest DressageDreams , ale byłam tam kiedyś na jeździe i mi się nie podobało, więc tym bardziej nie brałabym jej pod uwagę jako potencjalny pensjonat...
Nie tylko Tobie. Ona ogólnie ma słabe opinie.

Maluda a co jej dokładnie ludzie zarzucają? Ciekawa jestem, czy ich spostrzeżenia pokrywają się z moimi... Słyszałam wcześniej opinie, że to jedna z porządniejszych rekreacji w Poznaniu, więc tym bardziej byłam zaskoczona, że w gruncie rzeczy jest tam bardzo przeciętnie...
PW.



maluda ja rownież prosiłabym o pw  :kwiatek:
Dressagelife a Kicinland? Maja hale z kwarcem, plac, wiem że czworobok tez gdzieś leży a przeszkody nie są wcale rozwalone. Do tego super opieka, piękna stajnia i solarium 😉
hale z kwarcem i plac z kwarcem! Na trawie też pojeździsz 🙂 Wszystkie konie na trocinach, wypuszczane na trawę itp. TOP! TOP! TOP!  😅 😅 😅
Kicinland - Najlepsza stajnia pod słońcem 🙂 💘 😍
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 września 2016 20:26
(pytanie czysto orientacyjne)

Która stajnia w Poznaniu ma najlepsze warunki do uprawiania ujeżdżenia? Cena nie gra roli.

Swadzim ma bardzo porządne warunki jeździeckie i trenerkę ujezdzenia na miejscu.
Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi 🙂 Wprawdzie nie planuję wyprowadzki z Centuriona,ale dostałam zaproszenie na rozmowę o pracę do fajnej firmy, która jest w Poznaniu i stąd chciałam zrobić rozeznanie w razie czego 🙂 Basznia, akurat trenuję z Przemkiem Kozanowskim i mam nadzieję że to się długo nie zmieni 🙂
No i jest też Łopuchowo z dużą halą z podłożem kwarcowym + mniejszą halą z całkiem niezłym, ale nie kwarcowym podłożem. Kilka osób trenuje ujeżdżenie, są konsultacje z p. Anią Piasecką, w październiku, z tego co wiem, szykują się finały mistrzostw Wielkopolski. Plus tysiąc innych udogodnień dla koni i jeźdźców, o których już było wielokrotnie pisane 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 września 2016 14:49
DressageLife, rozumiem, nie zakumalam o co konkretnie pytasz :-).
Jagoga jak udało Ci się tam wbić? Ja czekam w kolejce od prawie roku z jednym koniem i nic...
Ja tylko donoszę, że w Kociałkowej Górce zwolniło się miejsce (dziewczyna zaszła w ciążę i przeniosła konia na padoki) i właśnie zmieniane jest podłoże na hali i na drugim placu (tzw. za halą) 🙂
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

11 września 2016 14:02
Czy ktoś wie co się dzieje w Pegasosie w Steszewicach? Czy tam pensji w jeszcze istnieje?
Czy ktoś trzymał konie w Kaczynie i może opowiedzieć o pensjonacie?
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 września 2016 14:35
Zwalnia sie miejsce w Krzywej w Lubosinku,warunkow chyba nie musze przyblizac 😉 moja konia zadowolona, polecam 🙂
Na koniec miesiąca zwalnia się jeden boks w Harmony Farm. Do wyboru jest też chyba nadal jeden boks angielski 😉
Pilnie potrzebuję transportu na zawody w dniach 24 oraz 25 września.
Z okolic Górczyna / Świerczewa do Zamysłowa.

Jeśli macie jakiś przewoźników godnych polecenia - mogłabym prosić o numer telefonu na PW?
Mój transport w ostatniej chwili powiedział, że jednak nie jedzie...
Stajnia Maskawa w Nekli - ktoś coś słyszał??? 👀
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 września 2016 20:14
baffinka, chyba nówka sztuka.
Wiem, wiem. Tylko pytanie czy ktoś wie cokolwiek  😀

Ale już się dowiedziałam u źródła. Będzie to szkółka i kilka boksów będzie dla koni pensjonatowych.
Na zdjęciach wygląda całkiem fajnie
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 września 2016 20:30
Noooo, zazdraszczam wysokiej stajni i hali. Karuzeli też chwilowo zazdraszczam 😉.
A cena?
750 zł aktualnie
Przeprowadzam się do Poznania w tym miesiącu i szukam jakieś fajnej stajni do treningów 😉 Wymagań dużych nie mam, zależy mi tylko na tym żeby był w miarę konkretny instruktor i aby konie nie były bardzo zmęczone życiem. Będę mieszkała na Grunwaldzie i nie jestem zmotoryzowana, więc szukam czegoś blisko z dobrym dojazdem. Ktoś, coś?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się