iberyjskie klimaty - konie PRE, andaluzy

No a gdzie dwa pozostale?!  😍
Mam zdjęcia jeszcze jednego, a tego trzeciego nie zdążyłam jeszcze obfocić, bo jest naszym lokatorem od niedawna 😉
Trochę nieaktualne zdjęcia Hechicero  - wariat i łobuz straszny 🙂
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/1554420_729739433830176_1576831108346135767_n.jpg?oh=caedfd6aa3040a9bed8cc55ed8ec8a6c&oe=57CE9BCD[/img]
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10262157_729739447163508_395233433351180282_n.jpg?oh=4c39813c2409333d4454aca88fb45767&oe=57E575AD[/img]
Na dniach temu trzeciemu fotki porobię to wrzucę - szczególnie, że wyjątkowo ładny jest 😀
Witam 🙂 W związku z tym że w najbliższym czasie będę opiekować się się pewnym wałaszkiem lusitano chciałabym was prosić o radę- jaka była by najlepsza pasza - biorąc pod uwagę fakt że będzie chodził na razie tylko na lekkie lonże 4-5x w tyg. Pozdrawiam
Bischa   TAFC Polska :)
11 września 2016 12:23
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 września 2016 16:21
Magic horse ( http://magia.sklep2.pl/ ) wypuścił paszę dedykowaną dla iberyjczyków:

Miałam już worek na próbę i jest super. Nie ma jej jeszcze wprowadzonej na stronę, ale można już zamawiać przez maila biuro@magicfeed.pl
Nasze 2 reproduktory PRE  złoty i siwy syn educado
Hejka,
wiem że to temat o andaluzach ale czy może mnie ktoś poratować jakimś info o lusitano w Polsce? Potrzebuję zebrać jak najwięcej danych, oczywiście na wczoraj, wiem że jest ich trochę w okolicach wawy ale to tyle. Z góry dzięki 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 października 2016 22:01
Ja mam lusitano, co potrzebujesz wiedzieć?
Tez mam młodego lusitano, jeżeli masz pytania.
Ja potrzebuje wiedzieć czemu wy żadnych fot nie wrzucacie!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 października 2016 21:36
Mój lusi









Ja kiedyś umrę z zachwytu nad tymi końmi 😉 dzięki wielkie za zdjęcia może nawet ta inżynierka będzie miała jakiś sens 😉 Informacji potrzebuję dość dokładnych więc napiszę do was na priv żeby tu danych osobowych za bardzo nie upowszechniać.
Złoty ogier PRE Danzante  znajduje sie na Podhalu

Czekoladowy faraon pre  stajnia neptuno nowy targ- konie andaluzyjskie

Uranio pre syn Educado 
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów + za duże zdjęcia
Nie pisz post pod postem, mogłaś edytować swój pierwszy. Za moment przyjdzie moderator i wleci ostrzeżenie.
Hejka to znowu ja. Okazało się że pracę mam pisać jednak ogólnie o koniach pochodzenia iberyjskiego a nie tylko o Lusitano. Lipa bo o Andlauzach nic nie wiem 🙁 W każdym razie poprosiła bym o wypełnienie krótkiej ankiety przez właścicieli. Uratujecie moje marne wykształcenie i jeszcze marniejszą godność.
Znajdz na fejsie Ewe Retke, moze ma namiary na osoby z andaluzami w Polsce. I Ksenia Samsel ma jednego  😉
A gdzie tę ankietę wysłać po wypełnieniu?
Możesz mi podesłać ankietę - chętnie pomogę 🙂
również chętnie pomogę 🙂 ...podeślij ankietę
ja mam trzy PRE - co chcesz wiedzieć ?
witajcie,
od jakiegoś czasu rozważam kupno koni andaluzyjskich. Mam pytanie: czy jest na forum ktoś kto sprowadzał konie z Hiszpanii? Chciałam sie dopytać o formalności.
pozdrawiam
Podbijam temat.

ontario2004, czy udało Ci się znaleźć konia lub możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w szukaniu?

Ja również rozważam kupno konia PRE lub PSL. Szukam bezpośrednio w hodowlach w Hiszpanii, a także nawiązałam kontakt z Cavalls PRE Barcelona (macie jakieś swoje opinie nt współpracy?). Sporo koni wydaje się być tu: http://andalusitano.com/, ale nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi od nich.

Transport HORSES&Joy to kwota ok 3.500 - 5.000 zł (jeżeli jedzie więcej koni).

Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami w kupowaniu PRE lub PSL!  🙂

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 czerwca 2017 20:10
Wszystko zależy do czego konia potrzebujesz, ale jak koń jest tani to zazwyczaj jest ku temu powód, a Hiszpanie i Portugalczycy na koniach zęby zjedli i wiedzą ile który koń jest wart. Ewę akurat znam bardzo dobrze, ona ściąga głównie PSL, które są z reguły droższe, no i ściąga konie ze sprawdzonych źródeł (trzeba niestety uważać, bo jak się kupi konia z gorszych rąk to często gęsto mają doświadczenie z kiepską jazdą na samym munsztuku i heja banana. A konie z normalnego treningu ujeżdżeniowego są po prostu droższe od razu), oraz wszystkie konie są z badaniami. Tanio można kupić np. klacze, tylko tutaj zazwyczaj nie są one zajeżdżane (chociaż trochę na rynek europejski zaczęli zajeżdżać i klacze).

Konia Spirit znam, jak chcesz to pisz do mnie na PW.
My mamy sporo andaluzów 🙂 
Wpiszcie  na Facebooku : stajnia neptuno nowy targ-konie andaluzyjskie
Koniczka, wpadłam do wątku w sumie przez przypadek, ale twój koń jest zachwycający  😲 Kupowałaś go w Polsce czy ściągałaś z zagranicy? Zdjęcia wrzucałaś już jakiś czas temu - jesteś zadowolona z wyboru? jak się chowa, startujecie coś?  🙂
No i dostanę ban albo coś, bo to chyba ogłoszenie.5 koni Crusado Portugues z okolic Serpy w Portugalii do okolic Jeleniej Góry.Ktoś coś i za ile? Pod koniec sierpnia.Lepiej/ znaczy taniej brać transport z Polski czy od razu Z Portugalii?
Napisz do Dawida Foremniaka https://www.facebook.com/Konie-transport-Foremniak-1577799825802291/ wydaje mi się że oni czasem robią kursy do Portugali. Ale nie wiem czy na 5 koni da radę, warto spytać 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 lipca 2017 19:04
hedonistka, dziękuję 🙂 Dla mnie ten koń to spełnienie marzeń. Rozpoczęcie startów planowane niedługo. Ja jestem jego drugim właścicielem w Polsce. Hodowla Portugalska, ściągany był od pośrednika z Francji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się