produkty ANKY

Nosz teraz jak juz Black brokat zamówilam  🤬 Moj mąż tyle nie je, żebym dwa kupiła 😂
Ale cudowny na kolor na kare.. 😍
Mnie ten też się podoba i nawet byłby pożyteczny, bo mój Bąbel ma dość delikatny grzbiet... Ale na siwego? 🙁 Kurde, ciężko być szmatoholikiem mając siwego konia. 😀
No co ty idealny na siwka. Większość kolorów na siwego pasuje tylko w odpowiednim odcieniu. A pomysl jakie życie maja wlasciciele srokaczy 😁
Anil, mojemu w tym sezonie wylazła hreczka na potęgę, więc mam podobny problem. :P
Myślę usilnie nad tym srebrnym. Dziś przyszedł do mnie złoty z Caballa (ostatni w tym sezonie! xD), więc może srebro do kompletu? 😀
Oo to musze ci polecić bo odsprzedałam koleżance na konia z hreczką turkusowy z domieszka zieleni pad i jest przeszał🙂 każdy jest ostatni 😜 Jak u nałogowca.
Cierpliwości, prędzej czy później zbiorę całą tęczę. 😀 Aktualnie poluję na coś w kolorze Anky Jasper. Taki ciemny zielony z odrobiną morskiego. Śni mi się po nocach. :P
Obiecane zdjęcia Anky black na siwku. Na siwym ten kolor bardzo mi się podoba bo daje kontrast do maści 🙂 Ale na gniadego czy karego to marny kolor, dla nich lepszy by był ten srebrny.

Pod kątem do słońca



Prostopadle do słońca

Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2016 12:43
tuch, ładnie na siwym! Ale nadal wydaje mi się, że przez to, że jest ten brokat, to na karych też się będzie fajnie odznaczać ten pad.
Oby bo go juz kupiłam  😜 ale ten szary nie daje mi spokoju 😵
Ja cały czas myślę nad czarnym, do tej pory przełamałam się na nowe pikowanie tylko raz, na ebony właśnie, ale czarny też kusi. Trzymam zaciśnięte kciuki, żeby w wiosennej kolekcji poprawili przeszycia!

Tymczasem po serii eksperymentów z kolorkami z ulgą wróciłam do pięknej, nieśmiertelnej i eleganckiej stypy. Obecnie kasztany zrobiłam na szaro 😁

Panienka Fugu i grafit - warunki na zdjęcia w pełnym słońcu były umiarkowane, ale coś tam widać. Kolor jest faktycznie podobny jak wkładu w ołówku 😉 Owijki Horze.



Alpi w jakiejś bardzo jasnej, delikatnej szarości. Nie mam pojęcia niestety co to za kolor - najprawdopodobniej fog. Owije od Anky:



No i Suchy, który w ebony mnie po prostu zachwycił. Szarość taka pośrodku tych dwu powyżej, z bliska klasy dodaje brokat. Komplet na 100% zostanie tylko dla niego, może następnym razem uda mi się złapać nie takie żarówiaste oświetlenie. Owijki są Anky od kompletu, ale bardzo dobrze pasują też ciemnoszare BRy:



No jednak to zdecydowanie lepiej wygląda niż żółty budyń 😉
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2016 18:24
Mam zdjęcia Anki Black na moim karym - na żywo jest cudowna! 😍



Zbliżenie na brokacik:

quantanameraWow jakie zestawy, ja będę we wrześniu na kasztanie koleżanki focić rózne kolorowe czapraki, tak poglądowo. A twoje konie prezentują się świetnie, a niech kazdy mówi co chce ale szary to jest kolor kasztanów.
Livia Jaki piękny  😍 Wygląda super na karym! Ja mam problem z dostaniem mojej wersji skokówki niestyety  🙄
Livia   ...z innego świata
02 września 2016 11:24
Nowe Anki już w Koniku 😅 Ale te pady Powder i Dots to jakieś kolekcje poboczne chyba, a tak liczyłam na te kropki... 😉

Przy okazji, któraś się może skusiła na Pine Bark i ma zdjęcia na sucho / na koniu?
Też chętnie zobaczyłabym właśnie Pine Bark. Oraz Marone i Heraldic Red, ale po zdjęciach katalogowych Pine Bark wygrywa. :P No ale nie ma co oceniać kolorów po zdjęciach w katalogu niestety.
Szkoda tych Powderów i Kropków. 🙁 W żadnym z trzech sklepów ich nie ma. A wyglądają na też warte zobaczenia.

EDIT: Hm. W koniku wszystkie pady prócz brokatowych i Airflow są za 229 i tylko skokowy Marone za 249. A ujeżdżeniowy Marone jest dodany dwa razy. : P Chyba komuś się spieszyło. : ) (Już poprawione : P)
I swoją drogą... Skokowe brokaty w BR i Animalii są w tej samej cenie, co reszta kolekcji. Droższe są tylko brokaty ujeżdżeniowe i Airflow. W Koniku natomiast brokaty skokowe też są droższe. Kinda weird. : P
Livia   ...z innego świata
02 września 2016 12:18
Sivrite, w BR przy wyborze padu skokowego masz opcje kolorów i przy brokacie jest wyższa cena, więc tu nie ma niespodzianek 😉

Mam nadzieję, że Konik będzie mógł ściągnąć te kropkowe pady - jestem ich mega ciekawa!
Livia, to w takim razie tylko Animalia się wyłamała. : )
A ja jestem ciekawa Powderów, może niedługo zawitają jakieś zdjęcia na zagranicznych stronach.
Mam cudne, jeszcze ciepłe zdjęcia kilku padów z aktualnej kolekcji. Co jak co, ale naprawdę się te czapraki udały! Ja się w końcu przełamałam na dwa, na pikowanie staram się nie patrzyć, bo nadal strasznie mi się nie podoba - ale cóż zrobić...

Przepiękny beż - fotka w pełnym słońcu, więc trochę przepalona na jasnych tonach, to jest śliczna ciepła kawa z mlekiem. Z przykrością stwierdzam, że mój ukochany beżowy pebble może się przy pine bark po prostu schować :/





Kolejny to srebrny Airflow - te czapraki nie są z kolekcji, tylko dodatkowej edycji i będą dostępne w październiku, aktualnie jest jeden w Polsce i należy do forumowiczki 😁 Jest to najbardziej shiny i sparkle czaprak ever:





Srebro i tuż obok czarny brokat:



No i heraldic blue - nie na moje konie, ale sam z sobie przepiękny kolor. Na siwego konia byłoby marzenie 🙂

Prze-pię-kne są te nowe kolory Anky 😍

Edit:
Quanta Czy do tych padow są/będą dostępne do kompletu ochraniacze? I czy czapraki Deluxe będą też wychodzić korekcyjnie? (wydają się bardzo fajne, podobne do b-vertigo)

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 września 2016 19:29
O matko. chyba potrzebuję jakiegoś sponsora  😍 ten niebieski! i black! Już widzę to na moich siwościach...
Livia   ...z innego świata
10 września 2016 19:46
quanta, łoł, ten niebieski naprawdę piękny wyszedł! Srebrny też cudo, ale odstrasza mnie ta szlufka, zupełnie tam bez sensu ją wrzucili, pasuje jak pięść do nosa 😉
tuch, zgadzam się, kolory naprawdę ładne.
Anky kolekcyjnie wypuszcza tylko owijki, więc na ochraniacze nie ma co liczyć.
Czapraki Deluxe są bardzo fajne i faktycznie występują w "wersjach" kolorystycznych. Piszę w cudzysłowie, bo te czapraki są z założenia przeznaczone na zawody, więc całe szaleństwo kolorów dotyczy tego, że lamówka nie jest czarna, tylko szara, albo przy lamówce będzie dodany srebrny pleciony warkoczyk 🤣 Stypa pełną gębą 😉

Livia, szlufka na przystuły faktycznie niepotrzebna, ale wolałabym szlufki niż krzywe przeszycia i te logo na szwie, jak podróbka Anky z jakiegoś bazaru... Za to świetna jest ta góra z wstawką Airflow. Tam jest taki strukturalny materiał totalnie przepuszczający powietrze. Zawsze to dodatkowa wentylacja i chłodzenie akurat pod kanałem między poduszkami siodła, a nad kręgosłupem - niegłupie.

O ja cie  😍 chce wszystkie  😵
Quanta mam nadzieje ze dużo bedzie tych srebrnych anek bo jak nie to chyba sie poplacze dawno żadna szmatką mnie tak nie ruszyła :/
Znalazłam jeszcze fotkę marone i mysle ze tak wyglada w rzeczywistości 😉
Livia   ...z innego świata
11 września 2016 11:26
quanta, faktycznie, bardzo fajny pomysł z tym "wywietrznikiem" 🙂

arika, to zdjęcie mnie przekonało, że Marone jednak nie jest dla nas 😉
Czy do tego pięknego złoto beżowego padu wstawionego przez quantę będzie kantar z uwiązem? Od kilku lat jestem zupełnie nie ankowa i przestałam się orientować. Kolor mnie zachwycił a dla mojego łosia już tylko kantar może się przydać  😁.
Quanta a jakie jest to wypełnienie w  Airflow ( to pod siodłem ) bardzo zwęzi siodło? czy jest raczej elastyczne?

edit.
czy to tylko takie przeszycie jest ??
Dziewczyny, czekam na zdjęcia pine bark na koniu....  😉 😎
Zwłaszcza na rudym 😉
Livia   ...z innego świata
14 września 2016 12:05
Ja też, ja też! I na fotki Heraldica - na razie wstrzymuję się, bo kawa z mlekiem to raczej nie nasz kolor, ale niebieski ładny 🙂
Livia Ładny? Chciałaś chyba napisać idealny dla karego 😎
kurczę widzę że nie tylko mi się spodobał strasznie ten niebieski.. nieziemski kolor  😍
Julina, nie jest zbyt grube i nie jest twarde, coś jak czaprak + cienki żel, chyba nie ma co się bać o zwężanie siodła (chyba, że się ma je totalnie na styk na pojedynczy cienki bawełniany czaprak).

A heraldic blue jest fantastyczny, to najładniejszy niebieski jaki do tej pory popełnił producent - i mówię to ja, dla której z niebieskich istnieją tylko granaty 😉 Chabrowy, modry - hahah, przez kilka dobrych lat na taki kolor farbowałam sobie włosy 😎

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się