Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Mi sie wierzyc nie chce, jak sie jezdziectwo stoczylo przez ostatnie 20 lat. Taki wlasnie "elitarny sport". Ble 🙂
😁  😂  😜
Rozbawił mnie ten wątek 😉

Ja się nauczyłam oddzielać słowo pisane od postaci w tzw realu 😉 
Wszyscy mądrzy na re-volcie a rzeczywistość później bywa okrutna 😉
lub czasem na odwrót 😉 ale tu mam tylko jeden przykład, tzn gdybym nie poznała na żywo, to bym nie polubiła wg wpisów 😉
Nie rozczarowałam sie dosłownie na kilku osobach, ale max 5?
Wiekszość jednak pięknie pisze, przechwala się, puchnie a jak co do czego przyjdzie, to kozia dupa 😉
Przykłady? Np piszą jak to ich konie są fajnie zrobione... wsiada właścicielka, koń sztywny, ale  dziewczyna pokazuje co koń potrafi... wsiadam ja, rekreant i koń jak dyszel... wsiada znajoma (koń do kupna, stąd takie przygody) i pracuje nad rozluźnieniem ponad pół godziny.... ale na forum same ochy i achy  😎
albo rozpisują się w wątkach o żywieniu, a póżniej widze wałacha w ciąży z zapadniętym grzbietem...
Ale to jest wlasnie internet, świat własnych fantazji i fascynacji. Trzeba to przyjąć na klatę 😉


smartini   fb & insta: dokłaczone
13 września 2016 09:47
Muchozol, to jak Strzyga nie zauwaza belki w swoim oku to Ty nie zauwazysz rakiety kosmicznej 😁
Padlam. Chyba nie powstane 😵 chyba czas ograniczyć revolte dla wlasnego zdrowia psychicznego xD co za duzo to niee zdrowo
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 września 2016 09:48
Ło matki, ale dobrze się tu bawicie, aż by się chciało przynieść popcorn i piwko, ale dziecko znów płacze  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 września 2016 10:16
To sie bardziej nadaje do "nie ogarniam"  🤔wirek:
ja już w sumie przestałam ogarniać w połowie poprzedniej strony kto po kim jedzie, dlaczego i w jakim wątku.  🙄

smartini   fb & insta: dokłaczone
13 września 2016 10:40
wendetta, tu chyba  potrzeba wyzszego poziiomu wtajemniczenia xD
Ja sobie humor z rana poprawiłam, a co.  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 września 2016 13:00
Muchozol, to jak Strzyga nie zauwaza belki w swoim oku to Ty nie zauwazysz rakiety kosmicznej 😁

🙇 🙇 🙇
Ja tam osobiście do Muchozol nic nie mam, nie czytam i nie zwracam uwagi, po prostu ten tekst jest genialny!

Też się pogubiłam kto teraz na kogo nagaduje i o co w ogóle chodzi. Swoje powiedziałam, nic więcej do dodania nie mam, dalszego ciągu dyskusji nie ogarnęłam...
Ja też nie mam nic do dodania, ten kto chce, niech słucha rad Halo, nie mój cyrk, nie moje małpy.
Przepraszam, że jeszcze wrócę do "skandalu" (życie potoczy się dalej), ale potrzebuję odpowiedzieć dwóm osobom, a podziękować tym, co się za mną ujęli  :kwiatek:

kajpo, jesteś niekoleżeńska. Skoro widziałaś przejazd - mogłabyś mi podrzucić kilka wskazówek co robię źle. Likwidacja własnych słabości jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Smok10, obecnie można przerwać przejazd/start i w skokach i w ujeżdżeniu. Z różnych powodów, w tym z powodu nieprzygotowania. W moim przypadku nikt tego nie zrobił. Natomiast kto inny został zatrzymany i skierowany na dodatkową kontrolę wet (na szczęście ponoć wszystko w porządku z koniem). Twoje uwagi o "rezygnacji po 2 zrzutce" jakoś nie zgadzają się z wynikami MP w skokach. Żeby w skokach na dwóch parkurach osiągnąć wynik w stylu 70 pkt. karnych to już się trzeba postarać. Więc to nie do końca tak jak piszesz. Owszem, taki Alhmann w Spruce Meadows po zrzutce i odmowie ukłonił się, a Guerdat 3 zrzutkę zrobił pod koniec. To jest sport, drogi kolego. Nie ma w nim samych zwycięzców.
Wyniki halo na zawodach to jedno - nie wiem, czy należy jej gratulować, czy krytykować, samo wydarzenie – aka skandal  😉 - znam wyłącznie z tego wątku. 

Ale forumowe porady to inna para kaloszy. Wtrącam się dlatego, że ślepa wiara w porady halo ma tę wadę, że jest ślepa. Na jeździectwie i na ogólnie pojętym „koniarstwie” się nie znam i nie jestem w stanie ocenić wartości jej porad. Ale ponieważ kilkakrotnie zauważyłam, że innych tematach, o których co nieco wiem, pisała nieprawdę, wyciągnęłam wniosek, że nie mogę ufać poradom, bo nie mogę ich zweryfikować. I tego się trzymam. Naturalnie, każdy sam ocenia, z jakich porad chce skorzystać i nie sugeruję, żeby a priori ignorować porady halo. Sugeruję tylko, że może lepiej zachować to dla siebie, a nie odtrąbić wszechwiedzę halo. Bo można się na niej „przejechać”.
Halo bylam niekolezenska tak samo jak ty potrafilas byc. Ale możesz to potraktować personalnie - jestem teraz jak dziecko które dowiaduje sie ze Św. Mikołaj nie istnieje 😉 miałam po prostu inny obraz halo na koniu, takiej co mądrze pojedzie P-N, a nie wybierze sie na CC i sie cieszy ze nie umarła w trakcie.
Witamy po drugiej stronie barykady - w świecie praktyki a nie teorii.
Witamy po drugiej stronie barykady - w świecie praktyki a nie teorii.


Kajpo, kocham Cię.
[quote author=kajpo link=topic=785.msg2594069#msg2594069 date=1473785476]
Witamy po drugiej stronie barykady - w świecie praktyki a nie teorii.


Kajpo, kocham Cię.

[/quote] Ja też kocham Kajpo. I wiele osób. Ale Halo stara sie pomóc I wielokrotnie to zrobiła. Możesz to powiedzieć o sobie ?
Jesteście nienormalni  😁 Tez was kocham!
Jesteście nienormalni  😁
no  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 września 2016 18:32
Z Halo mogę się nie zgadzać w wielu "życiowych" sprawach, ale zawsze z zainteresowaniem czytam jej posty (jak i każdego kto ma coś ciekawego do powiedzenia) i biorę to pod uwagę, i do rozważenia. Może nie jest to na zasadzie ślepej wiary, ale jednak Halo ma większą wiedzę i chętnie się nią dzieli
Ja też nie mam nic do dodania
jak ktoś jeszcze nie będzie miał nic do dodania, może po prostu niech nie dodaje?
Droga Majowa, nie odczuwam potrzeby siedzenia w kilkunastu wątkach i udzielania porad. Aktualnie zaczęłam studia z tłumaczeń przysięgłych i uczę się do aplikacji- przykro mi, nie mam czasu na to.
młoda jesteś, zdolna , jest nadzieja  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 września 2016 19:48
miałam po prostu inny obraz halo na koniu, takiej co mądrze pojedzie P-N, a nie wybierze sie na CC i sie cieszy ze nie umarła w trakcie.

Ja jednak dodam. Że to jest w punkt.

I dodam jeszcze, że nie siedzę na forum i nie sypię mądrościami jak halo, bo nie uważam, żebym miała CZYM sypać. Dopiero jak swoją wiedzę przełożę na praktykę, to zastanowię się nad tym sypaniem. Co z tego, że coś w teorii wiem - jak praktyka pokazuje zupełnie co innego. Więc może ja w teorii jednak nie wiem? A może nie umiem tej teorii wykorzystać? Dopóki się nie upewnię, że teoria nie jest błędna, to nie będę jej przekazywać innym. Nie chcę być odpowiedzialna za cudze błędy.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 września 2016 20:39
A ja dodam, że ogurek wygrał  🤣
A ja dodam, że ogurek wygrał  🤣


Nie tylko tu! 
Bo ogurek to facet. A faceci to lubią konkrety, a nie takie gadanie, żeby sobie pogadać
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
13 września 2016 23:24
Polecam wszystkim do przeczytania

http://antyweb.pl/elektroda-syndrom-grupy-dyskusyjne/

a następnie do zastanowienia się. Warto potem znowu pomyśleć i dopiero napisać coś "merytorycznego inaczej".


Chciałabym zauważyć, że większość z Was, krytykujących halo, mało kiedy pisze cokolwiek wartościowego, co mogłoby pomóc osobom mniej zorientowanym w temacie. Bo czym jest forum? Kółkiem wzajemnej adoracji? Na pewno nim być nie powinno.

Co to w ogóle jest, że osoba początkująca na forum, czy w jeździectwie, w swoich postach PRZEPRASZA za to... że nie jest pewna, czy to dobry wątek, że źle sformułowała pytanie, że jest dyslektykiem, że żyje, że pada deszcz i nie świeci Słońce. Warto zadać sobie pytanie: dlaczego tak się dzieje? Właśnie dlatego, że osoby takie jak Strzyga (wybacz, że wskazuję jedynie Ciebie personalnie, ale najbardziej rzucasz mi się w oczy) wyśmiewają się z nowicjuszy, czy osób nieczęsto piszących na forum. Serio, nudzi Wam się w życiu? Kompleksy jakieś macie? Ludzi nienawidzicie? Zasadniczo to się leczy, albo chociażby kota kupuje.

Halo szanuję za to, że potrafi doradzić KAŻDEMU i to na dodatek BEZINTERESOWNIE. Wielokrotnie skorzystałam z jej rad, które do tej pory okazały się być trafne i spójne z poleceniami trenerów. I to rad nie tylko dotyczących samej jazdy, ale także utrzymania konia w dobrej kondycji.

Dlatego bardzo Ci halo dziękuję za wszystkie Twoje rady :kwiatek:. Nie tylko te udzielone mi personalnie, ale dla wszystkich szukających wiedzy. Dziękuję również wszystkim dobrym duszom, które po prostu chcą pomagać innym m.in. Julie.
Monoc, w moim pokoleniu nie było dyslektyków. Byli za to lenie i nieuki. Dziś na dysleksję pomaga autokorekta w przeglądarce, ba - nawet na forum jest opcja "Sprawdź ortografię". Tylko trzeba chcieć z tego skorzystać.
Regulamin dotyczy każdego, a że nowi go nie czytają i nie przestrzegają pomimo kliknięcia, że się z nim zapoznali - to już nie jest wina Strzygi (ani moja, ani kajpo, ani nawet halo).
_Gaga, ale można być "policjantem", który od razu wyciąga pałkę i wali po głowie, byle pokazać jak to ma rację. Można być wrednie czepliwym i złośliwym. Albo można być po prostu ludzkim, sympatycznym człowiekiem, który z życzliwością i wyrozumiałością wytłumaczy, poprosi o coś, wskaże, itd. Tak, siódmy lub siedemdziesiąty raz.
Ascaia, ano można. Tylko gdyby wszyscy byli sympatyczni, to by było nudno 😁
Nie możemy być wszyscy tacy sami...
Regulamin zakazuje również "tzw wycieczek osobistych i obrażania pozostałych użytkowników forum," Ten punkt jest notorycznie ignorowany, również przez 'strażników ortografii'. I o ile można się pomylić, można strzelić byka, można się spieszyć i tego nie poprawić, można też być po postu ignorantem tak wypowiedzi pełne jadu nie są kwestią błędu a brakiem wychowania. Ciekawe, że tych pierwszych się pożera tu na forum a drugim bije brawo... I to mnie wkurza na re-volcie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się