Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Jagoda, szukałam kogoś do ręcznego, ale nie udało mi się znaleźć. :/
U Maciaka zapłaciłam 200-250 (nie pamiętam dokładnie, ale chyba 200) plus dojazd.
Maciak , błagam was lekarz od wszystkiego i w sumie niczego 🤣 lepiej dołożyć i mieć profi

są w Łódzkim jakieś stajnie dla emerytów ? przydomowe , itp  :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
malinowaa- nam polecono P. Wieczorka w zamian za niesłowność poprzedniego (a bardzo, Bardzo Dobrego! ) kowala. Robota porównywalna, spokój, werkowanie ok  (trzeszczki) i kucie ortopedyczne jednego z koni.  Żaden nie znaczy, nie kuleje.
Po pierwszej wizycie polecam!

Maciak to ostateczność chyba w każdym względzie 🤔.
Ja jestem zadowolona z usług Maciaka, ale przeprowadzał u nas rutynowe zabiegi typu szczepienie, kastracja czy właśnie tarnikowanie. Do takich "pierdółek" jest w porządku.
Potrzebuje pilnie weterynarza mobilnego do prześwietlenia łapki u konia, który dojedzie do Piotrkowa Trybunalskiego.

Proszę również o nr tel.kontaktowego!!!!
Z góry dziękuję.
beta , Przesmycka , albo uczeń Szpotana , to tak z tych pewnych ludzi
są w Łódzkim jakieś stajnie dla emerytów ? przydomowe , itp  :kwiatek:
 Brak edycji postów



Ja stoję w fajnej, spokojnej i niedrogiej stajni na emerytów i rencistów.
Info znajdziesz w moich ogłoszeniach 🙂

Potrzebuje pilnie weterynarza mobilnego do prześwietlenia łapki u konia, który dojedzie do Piotrkowa Trybunalskiego.

Proszę również o nr tel.kontaktowego!!!!
Z góry dziękuję.



Do nas w sprawach "grubszych" (typu konieczność prześwietlenia czy inne problemy z nogami) przyjeżdża dr M. Przewoźny (tel. 600 855 362). Jak nie da rady to dr P. Szpotański (512 220 709), ew. lekarz z jego zespołu, J. Rubersz (512 220 706).
W mega pilnych lub błahych sprawach są wzywani dr Maciak lub dr Syrek, którzy mają do nas 5 minut jazdy autem 🙂
Witajcie. Mam nadzieje że się coś znajdzie bo chyba wyląduje w psychiatryku, pierwsze moje pytanie to czy ktoś się orientuje ile kosztuje pensjonat u pana Jacka Krogulskiego?
Po drugie zna ktoś w miarę tanie pensjonaty w okolicy zgierza, gdzieś w łodzi? Niestety aktualnie trzymam swoją klacz u "ojczyma", dom w dom ale coś mu od kilku miesięcy nie pasi i dzień w dzień wysłuchuje że głodzę konia (bo trzymam jej dietę wyznaczoną przez weta), że nie dbam, że po co mi koń i jaka to jestem beznadziejna itp dzień w dzień, niestety zabiera to całą przyjemność z życia, jeżeli jest jakiś w miarę blisko nie za drogi pensjonat będe wdzięczna za wszelkie informację, niestety nie jestem mobilna z powodu jak na razie braku prawa jazdy więc mile widziane miejsce do którego da się chociażby dojechać autobusem, razem z koniem mogła bym na pensjonat dać zgromadzonego owsa, siana i słomy + jakieś 700m pastucha bo jest mój a w razie czego nie mam zamiaru mu nic zostawiać. Przepraszam za długość wypowiedzi ale jestem już troszkę zdesperowana  🙁
U Pana Jacka hotel kosztuje 600 zł/m-c 🙂
Witam, zwracam się z pytaniem. Czy orientuje się ktoś z Was, gdzie w Łodzi lub pobliżu jest pensjonat gdzie można postawić ok. rocznego konia za nie dużą kwotę? Dziękuję. 🙂
AnusiaK7 , u nas są trzy roczniaki, więc miałby towarzystwo. Odezwij się do mnie na pw.
Wiecie może gdzie w Łodzi ( najchętniej południowa strona ) , znajdę pralnie w której wypiorę zimowe derki ? Byłam juz w trzech i nigdzie nie chcą śmierdziuchów prać  😕
serdecznie zapraszam w imieniu Autora na wystawę, którą koniecznie trzeba zobaczyć!


Oj tak, ja też bardzo polecam! Pana Grzegorza znam osobiście- pięknie rysuje i jest wspaniałym człowiekiem  :kwiatek:

Krolik92, a probowalas w pranimali (w Equitomie)?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
Mógłby ktoś podać namiar do Pana Wieczorka?
Mógłby ktoś podać namiar do Pana Wieczorka?


535 975 040 Piotrek Wieczorek
willow, dziękuję bardzo  :kwiatek:
Mógłby się ktoś podzielić opinią na temat tego pana?
Huzar, przejrzyj kilka stron wstecz w tym wątku, na pewno jest sporo samych pozytywnych opinii o Piotrku.

Na pewno salkada i asio oraz pewnie malinowaa potwierdzą moje słowa: nie szukaj opinii a umawiaj się z nim, bo to jeden z lepszych kowali (wg mnie najlepszy) w łódzkim 🤣
Ania L Jaka wystawa? Można zobaczyć w necie rysunki?
Huzar- Piotrek punktualny, słowny i nawet ma kalendarz 😉.  I robi dobrze, bez stresu, pogada... Willow 😉
No dobra, przekonałyście mnie  😉. Dziękuje za opinie  :kwiatek:
asio wpisz w wyszukiwarce grafiki google "Grzegorz Krzyżaniak malarstwo" i wyskoczy Ci kilka dzieł 🙂
Ok, ale jednak wolę Ludwika Maciąga. Wpiszcie Ludwik Maciąg, obejrzyjcie  🙂. Sama czasem też coś namaluję, zagruntowane płótna czekają, tylko tego czasu brak by powrócić do zawodu 🤔.
Kochani! poszukuję stajni z halą. Okolice, które mnie interesują to odcinek między Łodzią, Rzgowem, a Pabianicami. Jeśli taka jest, to jaka jest cena hotelu. Z góry dzięki za odp 🙂
Bronka , a Bronisin ?
Witajcie, w związku z przeprowadzka do Łodzi poszukuję stajni dla mojego rumaka, czy moglibyście napisać coś o stajni Adrianna? W sumie jest najbliżej mojego domu i warunki wydają się całkiem ok, byłabym wdzięczna za opinie 🙂 oprócz tego zastanawiam się również nad stajnia R&R oraz stajnia Vertus,  ewentualnie jakieś inne opcje z halą w okolicy Konstantynowa, Zgierza, będę bardzo wdzięczna za wszystkie pomocne odpowiedzi!
właśnie zastanawiam się czy jest cokolwiek innego, gdyż wszyscy znajomi, którzy tam stacjonowali dość mocno odradzają...  stąd moje pytanie 🙂 szukam ewentualnych alternatyw 🙂
Ja polecam R&S Stable.  😀
UnderDakter, a masz tam konia?
Willow, nie mam konia jako tako swojego, ale dzierżawiłam 2 konie, które tam stoją. I przywożę jeszcze w tym miesiącu innego konia, którego będę dzierżawić.
Mnie odradzano R&S z uwagi na słabe karmienie zwierząt.
Nie wiem ile w tym prawdy, nie mnie oceniać...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się