PSY

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 września 2016 07:19
Już coś mamy, w Gdańsku- dziś wyjazd 🙂😉))
honey jasne, zeskanuję potem🙂
Uwaga reklama🙂
Choć mam nadzieje, ze nie narusza regulaminu.
Od jakiegoś czasu podczytywałam ten wątek mocno w związku z projektem w jakim biorę udział.
Teraz mogę wam już zaprezentować co powstało:


I zaprosić na feja:
https://www.facebook.com/johndoglifestyle/?fref=ts
A o co w ogóle chodzi? Bo obejrzałam film, weszłam na facebooka i nie umiem nic znaleźć. Chodzi o jakiś produkt? Szkolenie psów?
Magdzior, będę bardzo wdzięczna 🙂
Wzięłam na noc dobermana.  😁
Rozstanie z właścicielem jakoś przeżył, a ciekawa jestem co to będzie wieczorem i jutro.  😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2016 19:50
Dzieciak(i ja) miał dziś swój debiut w Rally-O
🙂 210/210 😀
dumnaaaa z mojego nie-ogara 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 września 2016 20:01
kotbury, fajnie to wygląda wszystko, pełna profeska, gratuluję i powodzenia 😀
Mogę tylko wrzucić swoje trzy grosze? Proooszę 😀
Nie wrzucajcie w posty nadmiaru dziwnych wykrzykników i innych emoji, odbiera to cały profesjonalizm strony 🙁 entuzjazm owszem ale mniej nachalny a będzie pełen wypas <3
derby, gratulacje!! cud pies, ale już się nad nim zachwycałam w privach to tu nie będę aż tak :P
derby, łoo, gratulacje 😀
DZiewczyny. Bardzo interesuje mnie artykuł odnośnie pasienia z Dog Sportu, gdyż w listopadzie mamy semianarium. Objechałam cały Białystok i nigdzie nie mają. Była by któraś tak miła i zrobiła mi zdjęcie ? Wiem , że nie ładnie tak prosić, licze się z odmową.  😕

Za tydzień Dog Games Fall w Kaputach. Ktoś się wybiera?
Dziewczyny, tak na luźno przymierzam się do wzięcia jakiegoś małego towarzystwa dla mojej yorczki, bo po stracie przyjaciela jakoś odnaleźć się nie może. Niby jest z nami, niby bawi się z dzieciakami, to jednak widać, że brakuje jej psiego towarzystwa.
Póki co jest to rozglądania, za czymś małym, krótkowłosym takim "kieszonkowym" bo jednak psiak będzie mieszkaniowy. Myślałam o jakimś ratlerku czymś w takim typie.
Jakby ktoś w Łodzi lub okolicach miał wieści o jakimś takim małym stworzeniu dajcie znać na pw.  Wolałabym, żeby to był piesek. Befi jest wysterylizowana, niby lekko przeszła zabieg, ale wolałabym już więcej tego nie przechodzić.

Co prawda mój mąż nie wie nic o takim zamiarze, ale wolałabym go postawić przed faktem dokonanym.
A może fundacja mikropsy mają coś dla Ciebie?  ja mogę mieć do oddawania suczkę około 5 kilo , grzeczna. Lecz oddałam ją do nieodpowiedzialnej dziewczyny. 🙁
Niestety mikropsy oferują adopcje tylko w Warszawie, a ja łódzkie. Znajdę coś na 100%, ale jednak wymagania ze względu na mieszkańców mojego domu mam "duże".
agulaj79  a nasze łódzkie schronisko bierzesz pod uwagę ? Psiaków jest tam wiele, do wyboru do koloru, a i wysterylizowane wszystkie 🙂 Ja ze swej strony gorąco polecam 🙂
Wernidełko z wędrowania po Beskidzie Małym.
Jest wspaniała, świetnie się odnalazła w nowych sytuacjach.

Pięknościowa jest! Luzem łaziła?
Cześć,

Czy ktoś z obecnych tu posiadał labradora, który starsznie się drapał przez co robił sobie rany?
Uprzedzam pytania, tak byliśmy u weta.  Stwierdzono alergie pokarmową. Może ktoś coś ma do powiedzenia?
👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2016 18:36
roxxis, ale co konkretnie chcesz przeczytać?

(mam psa z alergią, ale to nie labrador 🙁 )
tzn. Jak się objawiała taka alergia u Was? Co robiliście by pies się nie drapał tak bardzo? I jak z Karmieniem? no wszystko co można na ten temat powiedzieć
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2016 18:45
Objawiało się drapaniem do krwi - zwłaszcza uszy były bardzo rozdrapane.
Co robiliśmy? ostawiliśmy alergen - u nas kurczak. Najpierw weszła karma z royala, ale po doczytaniu składu wyszło na jaw czemu nie pomogło. Teraz Nuta dostaje Shaggy brown (był przerabiany min. TOW, ale po jakimś czasie niechętnie ją jadła) + rano dostaje warzywa z mięsem i ryżem (bo chudzielec z niej straszny). Jako mięso dajemy: indyka i królika. Jak gotujemy rosół na wołowinie to wyjmujemy mięso przed doprawieniem i psica je dostaje.
Wystarczy, że dostanie smaczka z kurczakiem i od razu się drapie
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 września 2016 20:16
u nas też dwa owczarki jak były młode wykazywały uczulenie na kurczaka, z masakrycznym drapaniem się do krwi. W obu przypadkach wystarczyło odstawić karmę kurczakową na rok czy dwa (lamb&rice) i później już normalnie jadły 'zwykłe' karmy.
Jakie badanie potwierdziło reakcję alergiczną na konkretny składnik diety (w Waszym przypadku kurczaka)?
Myślę, że po prostu odstawienie potencjalnego alergenu. Tzw. dieta eliminacyjna albo weterynaryjna hypoalergiczna.

http://dogosfera.pl/tag/alergia-pokarmowa-u-psa/
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
19 września 2016 20:44
Robilismy dzisiaj zalecone USG wykluczajace ciaze i na szczescie nic nie wskazuje, zeby suka byla szczenna. To by bylo na tyle w temacie, gdyby nie powiekszone wyraznie gruczoly mleczne- cale listwy. Poza tym zadnych innych objawow, ktore wskazywalyby  na ciaze urojona. A moze cos przegapiam? Na co zwrocic uwage? Sucz sie nie oszczedza, skacze, wariuje i trenuje zapasy na psie, je jak zwykle, szczupla jak zawsze, nie wykazuje znaczacych zmian zachowania.
Moja sunia uczulona również na rożne karmy, problemy zdrowotne, drapanie i cała reszta. W tej chwili po przetestowaniu 12 karm suchych i mokrych, zbożowych jak i bez, hipoalergicznych przechodzimy na barf.
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 września 2016 21:55
toronto, jeśli mam być szczera, to u nas był pierwszy strzał. Po konsultacji pierwszego psa wet zarządził najpierw dietę bez kurczaka (bo najczęstszy problem) i ewentualne dalsze diagnozowanie. Zadziałało. Przy drugim sami w pierwszej kolejności wyeliminowaliśmy kurczaka i poprawa była więc tak zostało. Na szczęście obyło się bez większych badań i stawania na głowie
A my powoli przechodzimy z Applawsa na ToTW. Mokre odstawiliśmy całkiem, bo nawet po małej dawce kupa była rzadka. Teraz jest coraz lepiej, choć do ideału sporo brakuje. Sucz potrafi na jednym krótkim spacerze zapełnić trzy worki... 😵 Mam nadzieję, że przejście całkowite na ToTW pomoże, bo już mi ręce opadają.
Pięknościowa jest! Luzem łaziła?


Dziękujemy. Tak, na szlakach głównie luzem. Przywoływana do ręki lub na smycz jeśli pojawiał się ktoś obcy w zasięgu wzroku.
Robiła pewnie dwa razy więcej kilometrów jak my. 😉 I cały czas z patyczkami, z góry, pod górę. Takimi długości i grubości całej mojej ręki. A mówią, że nie nosi sie drewna do lasu. 😉

cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
20 września 2016 10:30
cranberry, bardzo dziękuję za linki! Spróbujemy tego drugiego, bo z gazami też mamy wielki problem. Jeśli pomoże, to Cię ozłocę! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się