Howrse gra :)

desire   Druhu nieoceniony...
08 września 2016 16:46
calore, niby miały być zadanie, ale nie wiem gdzie są, nie widze..  🤔  👀
jak się kliknie na odblokowanego konia, to piszą, jakie zadanie zrobić, żeby przyspieszyć jego dostanie. ale w sumie bez szału to wszystko, ładne dosyć i tyle 😁 odpuszczam i zbieram kupony na lepszą promocję, może dadzą karty albo planszówkę niedługo 🙂
calore - widzę dalej grasz, myślałam by się wkręcić i zacząć znowu 🙂😉

stare konto sprzedała i nawet dobrze na nim zarobiłam
jak się kliknie na odblokowanego konia, to piszą, jakie zadanie zrobić, żeby przyspieszyć jego dostanie. ale w sumie bez szału to wszystko, ładne dosyć i tyle 😁 odpuszczam i zbieram kupony na lepszą promocję, może dadzą karty albo planszówkę niedługo 🙂

Ta, te zadania jakieś "mdłe".
desire   Druhu nieoceniony...
09 września 2016 10:15
zajarzyłam. 😁 
maluda, no.. np. to z postarzeniem 5 koni do 50 roku życia. 🤣  to sobie na pewno odpuszcze 😉 😀
Albo usuwanie x razy skrzydeł czy rogów...
zaczęłam grę 🙂 jakby ktoś mógł mi podesłać jakieś equus byłabym wdzięczna.
Cierp1enie, jaki masz nick? zaraz ci napiszę pw co do equus 😉
dali Marta Goch 😀
mogę zmienić za 5 dni
wysłałam zaproszenie, hm.. jak ci przesłać kasę?
na razie się nie da, bo nie mogę wystawiać konie na bezpośrednie. Wiadomo kiedy będę mogła??
przedmiotów na wymianach, też na razie nie możesz?
klucz biznesowy - 2 kupony :/
hm... a nie jest tak że jak kupujesz pierwszy raz kupon (np przez  SMS) to drugi dostajesz w prezencie. To się opłaca.
kupiłam dziś jeden do wyzwania :/
eeeeee to trzeba było w klucz zainwestować.
no trzeba było, tylko zapomniałam, że trzeba w klucze inwestować
Nie chce ktoś młodych ogierków holsztyńskich z PG 3141.47, 3140.13 i 3140.50? Nie lubię jak mi zbędne konie zalegają.
latało mi +2 więc szybko kupiłam kupon i dzięki temu klucz biznesowy, więc mogę już wymieniać się przedmiotami i na bezpośrednie sprzedaże wchodzić 🙂


Przygarnę wszystkie punkty dorastania, bo mam obecnie 10.
A co jeszcze potrzebujesz?
w sumie to wszystko 😀 dziś 4 dzień dopiero 🙂
Może mnie ktoś dodać do znajomych? Potrzebuję do zadania  :kwiatek:
nick: igasrigaaaa
Poszło!
myślicie, że te kolorowe pyłki będą w RO? albo może coś wiadomo ze spojlerów. bo nie wiem, czy otwierać RO do zadania czy wstrzymać się do piątku 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 września 2016 11:35
Pilnie kupię PZ. 🏇
Jeden ze sponsorowanych przez Ciebie osób kupił kupon. Kto??? 🙂

użyczy mi ktoś pokrycie ogierem Luzkiem, PG 3400 i więcej?
Nie chcę go do prowadzenia hodowli, chcę tylko źrebaka do zawodów, jak będą różne promocje.
Mam klacz z um 3363 i chciałam coś fajnego dla niej.
podesłałby ktoś mi wode mlodosci, lub klepsydre??  :kwiatek:
Cierp1enie,  zajrzyj na wymiany.
Dziękuję wam dziewczyny za wodę i klepsydrę  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:. Wyhodowałam sobie pierwszego konia, nie jest jakiś rewelacyjny, ale wiadomo, pierwsza duma  😉
17 dzień na howrse, a ośrodek już na 700 miejscu w rankingu, także zapraszam wasze konie do mojego ośrodka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się