Stajnie w Warszawie i okolicach

Jeżeli szuka tez w okolicach Pruszkowa to pewnie chodzi o stronę Zaborowa. Ja bym bardziej zapytała na jaką infrastrukturę liczy bo jak na stajnię z halą karuzelą i dobrą opieką na tyle, że nie bała by się tam konia zostawić na 2 tyg urlopu to nie ma nic.
EDIT. Zapomniałam o Garo, ale cena trochę kosmiczna i siano tylko dwa razy dziennie.
EDIT. I w weekendy stajenni ogarniają tylko karmienie i chyba boksy ( nie pamiętam dokładnie, ale chyba boksy też), a o resztę samemu trzeba się zatroszczyć.
rybka   Różowe okulary..
06 września 2016 11:30
SmalecTropikalny odezwij się do http://www.kerakonno.pl/
Kto stał w Stajni Sabat w latach 2014-2015? Potrzebuję podpytać o coś  :kwiatek:
gosiaopti Ja stałam 🙂
gosiaopti ja 🙂
i ja też  😉
[quote author=kare_szczescie link=topic=46.msg2590841#msg2590841 date=1472896973]
Cofam moją poprzednią w miarę pozytywną opinię o stajni w której stał mój koń. Stajenny przyszedł do mnie z uśmiechem opowiedzieć mi jak fajny jest mój koń, że po prostu wsiadł sobie na niego na padoku i pojechał na oklep do stajni, na samym kantarze i jaki to mieli ubaw z szefem, że mój koń taki mądry, że się wsiada i jedzie. Jestem w szoku, bo skoro wsiadanie na mojego prywatnego konia nie jest niczym dziwnym, to co jest?
[/quote]

To i tak masz szczęście, że Ci to powiedział, w niektórych stajniach jest też tak, że gdy szefostwo nie widzi..  🤦
To i tak masz szczęście, że Ci to powiedział, w niektórych stajniach jest też tak, że gdy szefostwo nie widzi..
Fakt, ja kiedyś z przerażeniem przyjechałam do stajni i zauważyłam właścicielkę/stajenną, która ganiała stado koni po błotnistym padoku dzikim galopem - o zgrozo mój, który wtedy zaczął wychodzić na kwaterkę po kontuzji też tam był..i się dowiedziałam, że chciała rozruszać konie, bo taki deszcz i chciała rozruszać, bo się nudziły;p
Cześć

Wie ktoś czy znajdę gdzieś w Warszawie/okolicach treningi skokowe ( niestety nie mam własnego konia :/ )? Mam III klasę sportową i zależy mi na dalszym rozwoju, chciałbym jak najczęściej jeździć 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 września 2016 18:11
Xavvi, popytaj w wątku o szkolkach, ten jest o pensjonatach 😉
ok, dzięki
moi drodzy, zwracam się z prośbą o pomoc. Przyszedł czas, gdy mój koń musi przejść na zasłużoną emeryturę 🙁
-szukam stajni przede wszystkim blisko jednej z dwóch lokalizacji->mieszkam na Bródnie, pracuję w Markach.
Interesują mnie jak najbardziej także kameralne przydomowe stajnie blisko tych lokalizacji- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?  👀
, z katalogu stajni w oczy rzuciły mi się:
[s]stajnia ostoja pod lasem słoneczna 15[/s] edit. już wszytko na temat tego miejsca wiem
[s]stajnia michałów grabina[/s] - edit. już wszystko na temat tego miejsca wiem
a może coś bliżej okolic Nieporętu/Radzymina???

stajnia Kobus, stajnia Sarmacya ktoś, coś? 👀 poratujecie mnie kontaktem do fajnej stajni dla emeryta?
W stajni Czeremchowej na Tarchominie zwalnia się boks od października. Polecam. Bardzo dobra opieka, atmosfera kameralna i blisko z dobrym dojazdem  😀
Podjedz do Rasztowa. Ponad 20 ha łąk, fajna opieka. Konie padokowane, jest kilku dziadków do towarzystwa 😉
Stajnia Koniczynka
Megane dziękuję za info, sprawdzę to  :kwiatek:,
dziękuję też wszystkim za priv.  :kwiatek:
dalej szukam, szczególnie interesuje mnie domek dla emeryta w okolicach Zegrza albo Radzymina
A jakieś opinie o stajni Prado w Habdzinie?

https://www.facebook.com/Stajnia-Prado-1084842141602323/?fref=ts

Wybieram się na rekonesans więc zdam relację, ale może ktoś już był i ma jakieś bliższe info o warunkach pensjonatowych?
Sinapsis,.Odnośnie Rasztowa, stoję tam od początku września i jestem bardzo zadowolona, ale z tego co mi wiadomo, to wzięłam ostatni boks. Być może coś się zwalnia od początku miesiąca, ale wątpię.

Edit. Nie tu poszło  😡
Kaszmirowa, w obydwu stajniach stoją konie?
Musze Rasztów w końcu odwiedzić, bo lato minęło a ja nie miałam czasu wpaść 🙁
Witam wszystkich 😉 mam głupie ( albo i nie głupie ) pytanie, czy ktoś ma aktualnie konia w klinice na Służewcu, bądź na czasie bedzie w tych okolicach? 
Megane, konie stoją tylko w pierwszej stajni. Z tego, co słyszałam, to nie może być więcej, żeby na pastwiskach trawa nadążała odrastać.
Megane, konie stoją tylko w pierwszej stajni. Z tego, co słyszałam, to nie może być więcej, żeby na pastwiskach trawa nadążała odrastać.

Mądre podejście jakby nie było 😉
.Kinia16322 A co potrzebujesz?
Chciałabym, żeby jakas dobra duszyczka będąc tam przy okazji zajrzala do mojego sierscia. Ja niestety ze względu na pracę, nie mogę go odwiedzić, jest po zabiegu i chciałabym wiedzieć jak się czuje - Dzwonilam do weta 😉
Stajnia " Czarcia Podkowa" koziołek k. Warki - NIE POLECAM!!
Mój prywatny kon był brany przez nastolatke na ich jazdy rekreacyjne ( oczywiście płatne). Nie miałam o tym pojęcia dopóki nie trafili przypadkiem na moich znajomych.

Teraz mieszkamy w stajni Patrol drwalew k. Grójca
Stajnia " Czarcia Podkowa" koziołek k. Warki - NIE POLECAM!!
Mój prywatny kon był brany przez nastolatke na ich jazdy rekreacyjne ( oczywiście płatne). Nie miałam o tym pojęcia dopóki nie trafili przypadkiem na moich znajomych.


To brzmi jak jakiś ponury żart  😲
Jakoś to wytłumaczyli?
Usłyszałam że mogę sobie konia zabrać jak mi się nie podoba + gowniara stwierdziła że nie sądziła że to problem.
Ogłaszają się że przyjmują konie na łąkę w pensjonat. No k.....
Dodam że mój kon ma RAO.
ciska, mnie same zachwyty nad "jazdą bez strzemion" już lekko odpychają.
Ja nie jeżdżę w ogóle. Kon miał stać na łące i chodzić lekko pod swoją dzierżawczynia a nie tyrac w rekreacji.
Żenada,  to są ludzie którzy za 10 zł utopia w łyżce wody.
ciska, straszne, ja widzę, że tu w okolicach Warszawy to takie normalne użytkować nieswojego konia bez zgody...
Kurde, to ja swoją pensjonariuszke pytam, czy moge wziąć jej konia na stępa... ale i tak jeszcze nigdy w końcu go nie wzięłam :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się