Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Brzask, o rany, dawno nie widziałam nic aż tak przykrego w internecie! Hardkor po prostu. Koń się nie nadaje w ogóle pod siodło i nie będzie nadawał. 🙁
Ciekawe swoją drogą jak ta klacz potrzaskała nadgarstek... 
lossuperktos, prawie. Koń się urodził w dniu wyborów prezydenckich, więc łatwiej było zapamiętać datę 😉.
brzask Użytkowanie tej klaczy to po prostu znęcanie się nad nią. Nie mam pojęcia jaki weterynarz mógł wydać opinię, że koń jest zdrowy.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 13:13
rudziczek, pytanie, czy taką wydał czy ktoś sobie tak napisał... :/
Na bank żaden normalny zdrowy na umyśle weterynarz nie da zielonego światła na użytkowanie konia po urazie torebki stawowej która wywołała trwałą kulawiznę. Sama mam taki uraz i choć niewielki to nawet lekkie podbiegnięcie potrafi w cholerę boleć, wystarczy że się ciup nierówno stąpnie. Niektórzy ludzie to na prawdę sumienia nie mają :/
Rety, musiałam wyłączyć w trakcie. 😵 😕
"Klacz kontuzjowana 28 marca 2016r, noga wyleczona, pod stałą opieką weterynarza. Obecnie nadaje się do rekreacji i małych terenów. "  🤔

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/40500?

nie no spoko koń kulawy w pień ale do rekreacji się nadaje,.
Noga "wyleczona" niby co to ma w tym wypadku oznaczać?


Mnie się wydaje, że wiele w życiu widziałam, ale niektóre linki w tym wątku udowadniają mi, że są jeszcze takie rzeczy, o których mi się nie śniło.

Koń jak ma proste i zdrowe nogi to nie kuleje. Jak kuleje znaczy zwykle, ze go gdzieś boli, kurka wodna. Niektórzy ludzie są naprawdę dziwni, tylko koni szkoda ...
Co prawda, nie końskie ogłoszenie, ale pozwoliłam sobie dodać... Piesek źle zaakceptowany przez męża...
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/65121300/kielce-oddam-pieska-z-rodowodem-za-darmo.html
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 września 2016 15:11
amanda666, bardziej fascynujące jest to, że dostali go w prezencie ślubnym... jedno ciągnie drugie
Dzisiejsze prezenty ślubne są co raz ciekawsze  😵 Aż się boję co będzie za parę lat  😀
Jak dla mnie to ogłoszenie pseudo, zapewne za szczeniaka będą chcieli pieniądze.
Nie tylko prezenty slubne, obawiam sie...


Planta O losie... nic tylko pakować i jeszcze próbować wysłać pocztą  🏇
A prosze bardzo:
paczka lotnicza  🤣



A z nietypowych ogloszen. Walker na sprzedaz, trzylatek, juz trenowany do Big Lick (konie maja chemicznie ranione nogi, zakladane na to lancuchy itp. Wystarczy w youtube wpisac Big Lick). teoretycznie zabronione. Jak widac, ma sie dobrze nie tylko w wielkich stajniach treningowych...



Marzy mi sie racking horse.  Moze kiedys... 💘
Tragiczne to jest, nie zrozumiem jak komuś może to się podobać ...  😤
Ostrogi założone do butów trekingowych i krótkich spodenek rządzą🙂  🏇
desire   Druhu nieoceniony...
28 września 2016 08:47
"skacze rowy z WÓDĄ." 🤣   niby literówka, a ile radości.  😁
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/42367?
Klopsik, Animo od la się tak reklamuje przecież... Szpilki do bryczesów to u nich nic nadzwyczajnego.
A ja dziewczyny chciałbym was w tych szpilkach na czworoboku zobaczyć ,  😍 Mówię poważnie  😀iabeł:
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2598989#msg2598989 date=1475061793]
Klopsik, Animo od la się tak reklamuje przecież... Szpilki do bryczesów to u nich nic nadzwyczajnego.
[/quote]

Cóż ja widzę pierwszy raz  😁 Nie jestem w temacie widać.
A ja przez tyle lat się martwiłam, że jak ciągle przy koniach to nie ma się kiedy w te szpilki ubrać ... Chyba zacznę ujeżdżenie na starość jeździć ... Chyba, że można w innych dyscyplinach też coś takiego wylansować  😀 ???
Proponuje barrel racing. Jak kon zwalnia, to szpilkami go, szpilkami! 🏇 👀

A tu ciekawa metoda pokazywania, ze kon jest dobrze wytrenowany. Cwiczenia z podkaszarka i zwojem drutu kolczastego:
Podkaszarka... ujdzie. Ale przy tym drucie to mnie zmroziło :/ Jakby koń się zaczął miotać to przecież mogłoby być po nim.
Proponuje barrel racing. Jak kon zwalnia, to szpilkami go, szpilkami! 🏇 👀

A tu ciekawa metoda pokazywania, ze kon jest dobrze wytrenowany. Cwiczenia z podkaszarka i zwojem drutu kolczastego:



A podobno bez mózgu nie można żyć  🙄
[quote author=Planta link=topic=190.msg2599045#msg2599045 date=1475071178]
Proponuje barrel racing. Jak kon zwalnia, to szpilkami go, szpilkami! 🏇 👀

A tu ciekawa metoda pokazywania, ze kon jest dobrze wytrenowany. Cwiczenia z podkaszarka i zwojem drutu kolczastego:



A podobno bez mózgu nie można żyć  🙄
[/quote]




next
Ten sam gosciu  🤦

Za to podoba mi sie ta oferta. Bez oglowia, kon posluszny, zrelaksowany
Polacy to jednak filmików sprzedażowych kręcić nie potrafią, ale za to za granicą... wyobraźnia kwitnie!
A ja kiedyś  wprowadzałem na bal sylwestrowy  striptizerkę na siwym koniu  wszytko było o.k dopóki  mu pani szpilką w bok nie zajechała . 😀iabeł:
Planta
mi się mega podoba ten ich plac, dosłownie wszystko tam jest! Super miejsce zeby faktycznie konie poodczulać na wszystko  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się