dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

Już ich nie ma, teraz są w worku o nazwie ANIMIKI
DressageLife Dziękuję za informację  :kwiatek:
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
09 września 2016 22:26
Ktoś jakieś doświadczenia z preparatem BonaKere?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 września 2016 14:24
Evson ja stosuję obecnie, efekty są świetne 😜
Pytałam kiedyś o preparat EquiCoden Effect nikt nie stosował, więc zaryzykowałyśmy w ciemno.
Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zostaje z nami na dłużej.

lusia722, a jakie są konkretnie efekty? Ciekawi mnie ten suplement. I ile kosztuje?
Z otrębami dla klaczy karmiących , był  bym ostrożny . Mleczność na pewno się zwiększy  , ale klacz może polecieć na wadzę .  Jak klacz wystarczająco mleczna dla źrebaka , to otrębów bym nie podawał .

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 września 2016 14:59
Jeden z naszych koni ma duże problemy z utrzymaniem masy. Bardzo ciężko utrzymać go w dobrej kondycji, ciężko też ułożyć mu dietę.
Nie jada granulatów, nie jada sieczek, nie lubi otrębów ryżowych, nie zje niczego z olejami.
Lubi owies, ale kiedy go dostaje ma problemy z koncentracją, nadmiarem energii i zaczyna spalać się psychicznie.
Badania niczego nie wykazały, wszystko ma w normie, gastroskopia też nie wykazała żadnych nieprawidłowości.
A koń dalej nie tył.

Postanowiliśmy spróbować tego preparatu (wcześniej dostawał coś z magnezem i wit E+ selen, ale bardzo się musiałam nagimnastykować przy podawaniu).
W związku z tym, że jedyne co chciał jeść to owies, zdecydowaliśmy się trochę mu go podawać.
Pierwsze efekty były widoczne już po około 2 tyg.- koń przestał być taki pobudliwy, zwiększył mu się apetyt
Po kolejnym tygodniu- spróbowaliśmy zwiększyć dawkę owsa, żeby mieć wiarygodną ocenę nie poinformowałam osoby, która z nim pracuje o tym, że dostaje owies
Po dwóch miesiącach koń wyglądał zdecydowanie lepiej, pięknie przybrał na masie, dostaje cały czas owies, bardzo poprawiła się też masa mięśniowa.

Jeszcze trzy inne konie u nas na tym stoją. Chodzące w sporcie i tutaj zdecydowanie pięknie widać poprawę umięśnienia i brak problemów z zakwasami.
U jednego widać też znaczną zmianę behawioralną, wyciszył się bardzo. A nie dostaje nic poza EquiCodenem co mogłoby działać w ten sposób.
Co do samego suplementu, jest genialnie zapakowany i przygotowany, reszta producentów powinna się uczyć.
Jest zapakowany w estetyczny kartonik z przegródkami. Koń dostaje dwie dawki, które zapakowane są w foliowe saszetki srebrne-Alfa, które podaje się rano oraz złote- Omega,
które dodaje się do pierwszego posiłku po wysiłku.
Zniknął tym samym mój odwieczny problem z odmierzaniem suplementów na zawody, bo po co dźwigać np. 9kg elektrolitów i trzeba w mniejsze pojemniki przesypywać.
Tutaj odliczam potrzebną ilość saszetek i mam gwarancje, że nie zamokną, nie wysypią się i nie zwietrzeją.
Stajenny też jest zadowolony, bo nie musi niczego odmierzać miareczkami co przy tylu koniach jest zbawienne.
Jedna saszetka= jedna porcja.

Wczoraj też natknęłam się na recenzję u Dalii Lehmann
lusia722, a znasz cenę?  Nigdzie  nie mogę  tej informacji znaleźć, a na fb  na razie  mi nie odpisali.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 września 2016 15:39
anai o ile dobrze pamiętam 285zł
I to jest zapas na miesiąc za te plus minus trzy stówki? Fajnie to wygląda, ale jakbym miała całej ferajnie podawać, to bankrut murowany 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 września 2016 16:01
Tak to jest na miesiąc.
Tak was czytam  i nie mogę wyjść z podziwu . Stajnia powyżej 600zl na miesiąc , suplementacja diety w  300 zł na miesiąc , Sprzęt dobranie zakup , konserwacja następne 300 jak nie więcej , kowal , weterynarz  następne 150 /200 zł na miesiąc .  Nosz [CIACH] za te pieniądze to co pół roku miałbym nowego zaiwaniastego   konia .
😀iabeł:

Nie wystarczy, jak zmienisz literkę.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 16:23
niesobia, i za co byś je utrzymywał?
Tak was czytam  i nie mogę wyjść z podziwu . Stajnia powyżej 600zl na miesiąc , suplementacja diety w  300 zł na miesiąc , Sprzęt dobranie zakup , konserwacja następne 300 jak nie więcej , kowal , weterynarz  następne 150 /200 zł na miesiąc .  Nosz [CIACH] za te pieniądze to co pół roku miałbym nowego zaiwaniastego   konia .
😀iabeł:

Nie wystarczy, jak zmienisz literkę.


Poważnie?  😁 Robiąc lekki offtop to stajnia powyżej 600 to raczej standard, a raczej powyżej 1000, pasza miesięcznie 200-300 też, kowal to bardziej okolice 300 zł a nie 150.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 17:23
DressageLife, otóż to :P a jeszcze trening, fizjo i budżet awaryjny na wypadki losowe i kliniki 😁
Smartini  w moim wypadku pewnie bez problemu sprzedał bym starego  😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 września 2016 17:44
no tak.
Staropolskie podejście.
Po co dbać, skoro można kupić nowego jak się stary popsuje.
Niesobia ale co Cie dziwi? Konie kosztuja. To wiadomo nie od dzis. A jesli jezdzisz sportowo to cóż, utrzymanie sportowca kosztuje jeszcze wiecej....
niesobia, no i? Jaka jest wg Ciebie puenta tej wypowiedzi?
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 19:55
sumire, pokazać nam, głąbom, że przepłacamy :P
Na coś te pieniądze trzeba wydać, choć niespecjalnie lubię, jak mi ktoś mówi, na co (albo na co nie). 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 20:22
sumire, otóż to :P ja jakby mi portfel pozwalał to bym o 500 na suple wydawała, 2.000 na stajnie i drugie tyle na trening ;P
I to jest zwycięstwo marketingu. Kreować potrzeby i je zaspokajać. Chcesz sprzedać paszę, to musisz przekonać klienta,że to czy dotychczas karmi to gówno. Przekonaj go, że słoma to źródło chorób i sprzedaj klientowi pelet opałowy z 100% marżą albo przepakuj Colon C w pudełko z konikiem - marżą z trójką z przodu, a jak chce ci się pomieszać mielone nasiona babki płesznik z otrębami to marża będzie z 5 z przodu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 20:57
melehowicz, ale tak serio, abstrahując od mojego żarciku powyżej - co z tego 😀 przeszkadza Wam, że ktoś wydaje 2x więcej na paszę niż Wy, bo może? Bo ma takie widzimisię i wystarczającą ilość zer na koncie. Że weźmie droższego kowala, weźmie profilaktycznie fizjo i przeprowadzi się do wypasionej stajni z ciepłą myjką i solarium.
Co z tego? 😀
Czasy, że konie na wiadze owsa, garści siana, bez kowala, beda super zdrowe, wytrzymałe i bla bla, już się skończyły 😉
Jak nie dbają o konie to zle, jak dbają to jeszcze gorzej :-D
Smartini  nie przeszkadza nam to wcale  ,tylko trochę się pochylamy nad ludzką głupotą   😀   Jak masz fantazję to i 100tys na tydzień możesz wydać na witaminki dla konisia  ,tylko nie łudź  się, że koń  od tego będzie zdrowszy , no ale ty na pewno będziesz uboższa  😂  Więc jak widzisz niema Ci czego zazdrościć  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 21:45
niesobia, dobrze, że nigdy nie zawodzisz w braku zrozumienia słowa pisanego ;D
Wiesz co, to zalatuje zwyczajnym bólem gluteus maximus. Jeżeli na przykład masz ochotę kupić sobie drogie alufelgi do samochodu, to jest to Twoja sprawa, tak samo jak moją sprawą jest to, że kupiłam kalosze pokryte swarovskimi za 150 euro, bo miałam taką ochotę.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 września 2016 21:52
DressageLife, tylko jak widać, niektórzy lubią zaglądać ludziom w portfele i jeszcze ich oceniać po rachunkach :P nieprzeciętnie mnie to bawi. Dlatego zostawiam wszystkich z moim ulubionym memem
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/1794692_10201640179885377_3327488894175236682_n.jpg?oh=5953a428cbf50be8f04424d6fc32a04b&oe=58389E83[/img]
To zwykle snobizmem nazywają. Żaden koń nie popełnił takiego przestępstwa, żeby go na dożywocie na sopockim hipodromie skazywać.
Zapewniam,że nic mi do czyjejś kasy. Moje opinie dotyczące wyłącznie wyrządzania koniom krzywdy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się