KOCHAM KINO :)

Cuda z nieba - matko jak ryczałam na tym filmie... piękny, wzruszający, pokazujący dobroć ludzi.
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2596107#msg2596107 date=1474371413]
Bridget fantastyczna!  😀 Każdy, kto się zastanawia, niechaj porzuci wątpliwości i biegnie do kina! Zarówno babski, jak i sprośny humor, trochę sentymentów, no i Mr Darcy w rywalizacji z Dempsey'em  😍
Nie płakałam tak ze śmiechu od czasu Supercondriaque  😜
[/quote]
Właśnie miałam pytać kto już na tym był! Super, że się podobał. Mnie bardzo kusi ze względu na sentyment, poprzednie części bardzo lubię.
Oooo! Dobrze wiedzieć! Ja idę z moim, siłą wyciągniętym, mężczyzną i trochę bałam się spektakularnej porażki. Ale na imdb i filmwebie opinie i oceny co najmniej pozytywne 🙂
Nie jestem wielką fanką Almodovara, ale Julieta zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Fajna, wciągająca fabuła, trochę ckliwa, jak to zwykle bywa w jego filmach, ale generalnie warto obejrzeć.
Według mnie Julieta ma dwie części - bardzo dobrą i słabą. Część z retrospekcjami jest świetna, młoda Julieta skrada film i wszystko ogląda się przemiło. Czas bieżący jest bardzo oczywisty i gorzej zagrany.
No i raport: byłam na 3ciej części Bridget Jones.

Spodziewałam się filmu z cyklu "odcinamy kupony". A wbrew swojemu nastawieniu - ubawiłam się przednio. Cała sala co chwilę rżała ze śmiechu, aczkolwiek momentami było wzruszająco. Nowa część o perypetiach B.J. ma wszystko to, co powinna mieć dobra komedia romantyczna. A w mojej ocenie komedia to "trudny gatunek", bo o wiele łatwiej człowiek zasmucić, skłonić do refleksji, niż rozbawić.

Bardzo mi się podobało! Nieoczekiwanie twórcom wyszła chyba komedia roku 2016
Ja tez bylam wczoraj i bardzo milo jestem zaskoczona 😉
Poplakalam sie ze smiechu podczas sceny podrozy na porodowke  😁
Faith, ja też. Autentycznie rozbolał mnie brzuch, ta scena absolutnie rozwala na łopatki 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 września 2016 14:06
Również miałam obawy idąc na Bridget, ale obroniła się 🙂 Ubawiłam się przednio.
Teraz w planach Julieta.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 września 2016 21:50
dopisuję się do listy zadowolonych z Bridget! 😀 lepsza niż dwójka jak dla mnie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 września 2016 21:56
a ja obejrzałam po długim bronieniu się Whiplash. i nie wiem o co ten szum, przeciętny zupełnie. chociaż kadry piękne potrafiły być  🙂
ale w kontekście mówienia o pasji wyżej jest zdecydowanie np. A Million Dollar Baby
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 września 2016 22:00
madmaddie, ja do Whiplasha miałam 3 podejścia, przy których po max 15 minutach znalazło się coś ciekawszego do roboty niż oglądanie go, dopiero za czwartym razem się zebrałam w sobie i obejrzałam do końca. Nie rozumiem fenomenu totalnie o_O
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
28 września 2016 14:27
Obyczajowy, piękny film Benim Dünyam Mój Świat. Tureckie kino jest świetne.
Dajcie jakieś tytuły by się wyryczeć, potrzebuję czegoś na dziś, jakaś jesienna deprecha mnie dopadła.  :kwiatek:
Ostatnio oglądałam Cuda z Nieba i bardzo płakałam 🙂
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2016 21:17
Cierp1enie, ja najbardziej ryczałam na... Zaplątanych, serio :P jednak wino i disney_pixar to kiepskie połączenie, wpadłam w istną histerię.
No i ryk za każdym razem na koniec Ostatniego Samuraja... a widziałam chyba z 10 razy 🙄

A z rosyjskiego kina to Ostrov - Wyspa i Kukushka (Kukułka) moje top top. Powalają!
Jeszcze była taka czadowa komedia, w której mąż zabija swoją żonę-aktorkę... ale za nic nie mogę sobie tytułu przypomnieć ani znaleźć w sieci! A kurcze była rewelacyjna.......! Jeśli ktoś kojarzy o czym mówię i mi przypomni to wygra ciasto!
Z niemieckich oczywiście 'Biegnij Lola, biegnij' i "Trzy" Tykwera :P
Zaplątanie kocham i też się wzruszam, chyba na większości bajek Disneya jestem wzruszona 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2016 21:38
to witam w klubie ;D
ja już zacieram rączki, zaraz się będą pokazywać trailery na 2017 <3! A ja jestem oszołomem i robię sobie playlisty trailerów na każdy rok... tak, żeby filmów nie gubić... 3🙂
Ooo to zrób potem recenzję  :kwiatek:

Ja czekam teraz na Wołyń i bardzo ubolewam, że nie będę na premierze.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2016 21:43
Cierp1enie, wszystkich trailerów? hihi 😉 chyba bym nie dźwignęła tematu ale zawsze mogę się podzielić linkami do playlist, niech się moje szaleństwo przyda światu 😂
na Wołyń też czekam i na Pitbulla!
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2016 11:36
mnie SW w ogóle nie kręci  🙄 ale horrory lubię, może będzie lepiej niż w sequelach :P
moje 2017 to póki co 'Skull Island', 'Justice League', 'King Arthur', 'La La Land' i 'Passengers'  👀
jakby ktoś chciał trailery
Bridget fenomenalna  😀 Komedie to nie moja bajka, ale ten film jest po prostu świetny. Masa śmiechu!

Ostatnia Rodzina - film jest znakomicie zrobiony, cudownie ukazany upływający czas, wizualnie i estetycznie majsterszytk. Raziło mnie widoczne podkoloryzowanie a raczej przerysowanie Tomka Beksińskiego, troszkę to odbiegało od faktów. Natomiast mimo film naprawdę mocny.

Stare Grzechy Mają Długie Cienie kawał dobrego kryminału. Polecam fanom gatunku.
Zapytam tu. Kojarzy ktoś taki horror, na pewno występowali w nim azjaci działo się to w jakiejś wiosce, i jedyne co pamiętam, że na końcu jak dziewczynka/kobieta odwinęła chustę? To miała drugą twarz z tyłu głowy. Ktoś coś?
Też byłam dziś na Bridget i naprawdę mi się podobało 🙂 Tylko AŁA, co ta Rene zrobiła sobie w twarz :/
Dzionka, też nie mogłaś na to patrzeć? Mi skóra cierpła...
a ja podczas festiwalu polskiego kina obejrzałam moje córki krowy. Genialny! Ciągła sinusoida od płaczu ze śmiechu do głębokich wzruszeń. Zastanawia mnie tylko, w którym szpitalu kręcono niektóre sceny, bo aż mi się wierzyć nie chce, że w Polsce mamy takie nowoczesne kliniki na wypasie 👀
epk, tak! Już w pierwszej scenie jak śpiewała do muzyki mnie zamurowało - nie mogła poruszać ustami tak jak powinna do słó piosenki :O
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2016 22:03
buyaka, ja byłam jak tylko wyszedł do kin, polowałam dzielnie! I wyszłam równie zachwycona, polskie kino na najwyższym poziomie 😉 jak mi ktoś mówi, że polskie kino jest fatalne to to jest jeden z przykładów, że wcale nie 😉
a Renee faktycznie wygląda fatalnie chociaż w filmie to jeszcze gdzieś tam jakoś tam przypomina Bridget sprzed lat. A jak jest w wersji wytapetowanej-fit to o zgrozo...
Swoją drogą, jestem ciekawa jak musieli ją wytapetować, żeby choć trochę przypominała samą siebie xD
A ten śmiech na końcu?  😵
co to za film?
trafiłam przypadkiem i zaciekawił mnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się