UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 sierpnia 2016 11:21
Plus dla norgia jako sprzedającej 🙂
Plusy dla sprzedających :

anai (tu giga plus)
trisa25
esperado

Wszystkie transakcje z przedpłatą.
plus gigant dla sprzedającej Magda M. za mega szybką wysyłkę dla człowieka w potrzebie 😀 i dla Karolina1505 (bardzo miły kontakt  :kwiatek: )
Plus dla sokolnik za bardzo szybki przelew i miły kontakt, oby więcej takich osób  :kwiatek:
Plusik dla Sprzedającej efffcia - dobry kontakt, szybka wysyłka, zgodnie z opisem. Polecam
Plus dla NataliaF, jako kupującej - zdecydowany klient, szybko wykonany przelew, mega pozytyw  😀
Plus dla kupującej aspiw - wzorowy, miły kontakt PW jak i telefoniczny, zdecydowana użytkowniczka, żadnego przeciągania - bardzo polecam tę osobę :-)
Wielki plus dla forumowej OK. jako sprzedawcy  👍 :kwiatek:. Super kontakt, niesamowita pomoc w sumie przy rzeczach które nie powinny jej obchodzić.

Plus również dla marta__sz jako sprzedającej. Bardzo szybka transakcja i bardzo dobry kontakt 🙂
Duży plus dla Kupującej Bepower za świetny kontakt i ekspresową wpłatę 🙂
Plus  dla Mahorska - bardzo szybka realizacja i bez żadnego ale przesyłka za pobraniem 😉
Polecam
Plus dla sprzedającej Wariato dobry kontakt, wysyłka po przedpłacie na konto 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 września 2016 19:57
Zdecydowanie polecam użytkowniczkę anka_tbg93  :kwiatek:

Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka i super możliwość dogadania się 🙂
Po raz kolejny polecam Frans szybka wysyłka, wodze takie jak w opisie i na zdjęciach. Bardzo dobry kontakt :kwiatek:.
Zulex jako sprzedającej - bdb kontakt, paczka doszła dobrze zabezpieczona, bezproblemowa wysyłka za pobraniem chociaż kwota przedmiotu nie taka mała (350 zł)  :kwiatek:
zalcia97 jako sprzedającej - bdb kontakt, dobrze zapakowana paczka  :kwiatek:
Zairka jako sprzedającej - bdb kontakt, super zapakowana paczka i cierpliwość  :kwiatek:

Dzięki dziewczyny!  😅 😅 😅
Plusy dla marta12aa, wean oraz mirah jako kupujących 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 września 2016 22:44
shilton polecam jako kupującą, super kontakt. Pierwsza część zamówienia dostarczona :kwiatek:
Plusik dla kupującej niciarka  szybki przelew , dobry kontakt
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 października 2016 15:25
Zaległe plusy dla sprzedającej -  poloniuszka - Dziekuję  :kwiatek: i kupującej - jaroszka - dziękuję  :kwiatek: za udane transakcje 🙂
Plusik dla D+A 😉
Szybko, sprawnie i konkretnie 🙂
Plus dla BlueHorse jako kupującej - szybka decyzja i wpłata,  bezproblemowo 🙂
atencis - bardzo polecam - świetny kontakt, ekspresowa wysyłka.
Plus dla zorroi sei jako sprzedających  :kwiatek:
zaległe PLUSY dla
Ethelwen mimo,że buty nie pasowały- transakcja przebiegła bardzo sprawnie(szybka wysyłka, dobry kontakt tylko mój koń ma lewe kopyta), również nie było żadnego problemu ze zwrotem  :kwiatek:
echo siodło w super stanie, dobry kontakt, szybka wysyłka  :kwiatek:
Nie polecam Dressagelife ! 😤 zamówiłam pad w bdb stanie, dostałam szmatkę z dziurami, w tym jedna na wylot! Przelew zrobiłam 2.09 a pad dostałam 21.09 od razu napisałam ze oddaje, użytkowniczka zapewniła mnie że przeleje pieniądze 2.11, mamy 10.11 a ja dalej czekam na kasę !! Użytkowniczka ignoruje moje wiadomości sms i re-volcie mino iż była dostępna  😵
Polecam kupującą just_in
Szybka decyzja, błyskawiczna wpłata i bardzo dobry kontakt
Dziękuję i rekomenduję  :kwiatek:
plus dla Inko jako sprzedającej 🙂
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 08:03
+ dla użytkowniczki Livia ( sprzedająca ), towar zgodny z opisem i szybka wysyłka, polecam.
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 12:18
Ode mnie wielki plus dla MATRIX69 - szybka decyzja, szybka wpłata i bardzo miły kontakt 🙂

Zaległe plusy również dla aleksandrad i ekhem jako kupujących 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 października 2016 19:53
Zdecydowanie POLECAM użytkowniczkę horse.trainer! Super kontakt, błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się