Wybory 2015 i to co po wyborach.

Ja też jestem przeciwko , jedynie ten termin bardzo mi pasuje  😁
Nowi beneficjenci ośmiorniczek .  😁 😁 😁 Tyle że bez umiaru i hamulców  😂

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/macierewicz-likwiduje-m-in-limity-na-fundusze-reprezentacyjne-w-mon,678043.html
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 września 2016 10:28
Ustawa anty-aborcyjna poszła dalej...
desire, nie ma Żadnej PiSowskiej ustawy antyaborcyjnej!
Już lekka mam pod korek niestworzonych rzeczy wymyślanych przez "medialną opozycję". To zaczyna męczyć. Głupie jak dla... lemingów. Ale masą głupot też można zalać. Wrr.

Naprawdę nie stać was na odróżnianie propagandy od faktów?
Na PiS bez problemu można znaleźć faktyczne zarzuty.

Cały ten zgiełk ma na celu chyba zbicie z tropu ogromnej rzeszy ludzi na zasadzie: jak mi furt mówią, żem głupia, to może chociaż zamilknę? Jeśli słusznie wierzę w nasze społeczeństwo, to tak się nie stanie. Że każdy będzie pilnie się przyglądał kto w czym ma jaki interes.....


I co halo? Sie zesrało... tak myślałam, ze projekt przejdzie dalej...
Co się zesrało? PiS zgłosił do sejmu jakiś projekt ustawy antyaborcyjnej???
Rozumiem popłoch i panikę, ale bez przesady, umiejętności czytanie nie powinno to odbierać.
I co? Myślisz, ze mamy siedzieć cicho? Bo Ty wiesz, ze nie przejdzie?
Skąd mam wiedzieć, czy przejdzie? Wiem, że to nie PiS zgłosił do sejmu projekt ustawy.
Wróżę, ale to jest wróżba jedynie, że ta ustawa przejdzie i drugie czytanie, może nawet zostanie przegłosowana w sejmie, a potem odrzucona w senacie. Jakoś tak.

W czyim imieniu mówisz ("mamy siedzieć cicho"😉? Jak byś nazwała grupę, z którą się identyfikujesz?
Ktokolwiek, kiedykolwiek "siedział cicho" w temacie takich ustaw???
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 września 2016 22:38
A po cichy fundusz kościelny otrzymał dziś kolejne 8 mln zł...
aborcja to gorący temat przykrywka glosowania w czasie nocnej zmiany:" CETA i TTIP  umowy o wolnym handlu z USA i Kanadą zawierające mechanizm ICS, dzięki któremu koncerny będą mogły pozywać polski rząd (i rząd każdego innego kraju objętego umową), gdy uznają, że władza w niesprawiedliwy sposób narusza ich interesy. Rozstrzygnięcia sądu arbitrażowego będą dla władz i koncernów wiążące. W efekcie, producenci kontrowersyjnych nasion i żywności GMO, leków, szczepionek oraz taniej szkodliwej dla zdrowia żywności zyskają nowe możliwości i instrumenty prawne by wymóc dystrybucję swoich produktów w państwie przystępującym do umowy, pod groźbą eskalacji w sądzie arbitrażowym."  Są tacy, którzy nie Kochają swojej Ojczyzny i swoich obywateli . ;((
Halo, identyfikuje sie jako antyrozpierducha kraju.
Bez przynależności partyjnej.
PiS rozpierdziela na kościół całą kase z zapasow poprzednich rządow ... i dla kościoła zatańczy jak ten PiSowi zagra.
Nigdy "za panowania" kościoła nie było demokracji, teraz tez sie do tego dąrzy. I tu nie chodzi stricte o aborcję ( ktora obowiązuje od chyba 2003 roku) ale o pokazanie, ze ma sie wszystkich w garści.
Powrócą stosy, scięcia i w końcu wielka inkwizycja... tzn w nowoczesnej formie.
Nie wierze w instytucje kościoła, nie po pedofilii, zachlannosci na kase, dobre słowo jest tylko za kase. No i wszelkie inne akty "dobroci"... w imie Boga...
Matka Teresa została świętą... nosz k...

Sprawa obnizenia Vat'u powróci na ławy sejmowe dopiero w 2018 roku. Na razie podnosi sie minimalny...

Po co zjechali sie do Jachranki aby obradować za zamkniętymi drzwiami? Zapłacą za to z własnej kieszeni?
Swoją drogą... odważni są  😂 wybrać sie całą formacją na zadupie 😉
A po cichy fundusz kościelny otrzymał dziś kolejne 8 mln zł...

Jakieś źródło tej informacji? Widzialam już kilka osób na fb, które o tym pisały, ale nie umiem znaleźć potwierdzenia. Na stronie sejmu(bo z tego co wiem chodziło o zatwierdzenie poprawki) chyba też cisza na ten temat: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PorzadekObrad.xsp .
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 września 2016 10:39
TVP szaleje z Tuskiem. Donald Tusk na prezydenta   😂
Megane, masz prawo do swoich poglądów, inni mają prawo do odmiennych.
TVP szaleje z Tuskiem. Donald Tusk na prezydenta    😂

Hahaha... sie uśmiałam 😉
Obsadzanie intratnych stanowisk przez PIS w strategicznych firmach przypomina czasy rewolucji.  😁 😁 😁 Ludzie bez wykształcenia , fryzjerzy , sklepowe , pomocnicy aptekarzy zasiadają w spółkach skarbu państwa i zarządzają miliardowymi kapitałami  😵 😵 😵

To co się dzieje teraz nie działo się za żadnych rządów , chyba że Stalinowskich  😲
ganasz - o tym pisałam wcześniej, ale najwidoczniej, nasze społeczeństwo to nie interesuje.
Nasze społeczeństwo jest tępe, o czym świadczy wynik ostatnich wyborów.
Kaczyński doskonale wie co robi. Manipulacja z tematem zastępczym o aborcji jest świetną manipulacją.
Nawet o in vitro się nie mówi.
Efekty dyletanctwa w obsadzaniu stanowisk i nieodpowiedzialna polityka . Efekty już widać  😵

http://tvn24bis.pl/wiadomosci-gieldowe,76/gpw-ogromne-straty-indeksu-wig20-przy-wladzy-pis,679145.html

Warto poświęcić sekundkę , przeczytać i posłuchać .  😤
Obsadzanie intratnych stanowisk przez PIS w strategicznych firmach przypomina czasy rewolucji.  😁 😁 😁 Ludzie bez wykształcenia , fryzjerzy , sklepowe , pomocnicy aptekarzy zasiadają w spółkach skarbu państwa i zarządzają miliardowymi kapitałami  😵 😵 😵

To co się dzieje teraz nie działo się za żadnych rządów , chyba że Stalinowskich  😲
nie trzeba sięgać do Stalina, wystarczy niekompetencja minister Muchy, a przebicie to jej osobisty fryzjer co
dostal w COSie dyrektorski stołek. Pozostaje teraz tylko jedno pytanie, czy Smok ma "alcchajmera", ze lepiej pamięta czasy Stalina niż Tuska, czy poprostu jest zwykła kanalia z bólem dupy?
COS nie należy do strategicznych spółek skarbu państwa i w stosunku do tego co jest to był incydentalny przypadek. Pamiętam o tym doskonale i jważam że to było chamstwo. Ale stosunek nepotyzmu PO do PIS jest jalk łyżka wody do oceanu . 😤 Nigdy nie twierdziłem że PO jest idealne bo lista grzechów jest dużo dłuższa ,ale przy tym co robi PIS to jak milimetr do kilometra.
Ponad 400 nazwisk zidentyfikowanych wprost jako synekury, a to jeszcze nie wszystko, bo brak "dam serca" jak np jedna taka co w radzie nadzorczej Lotos, stołek na kolanach u marszałka Borusewicza sobie wypracowała. http://m.pb.pl/2841223,15705,lista-wstydu-platformy-obywatelskiej
Po 8 - śmiu latach rządzenia  😁 😁 😁 Tu masz po paru miesiącach  😁 😁 😁 😁

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/misiewicze-calej-polski-nowoczesna-rozpoczyna-akcje-i-publikuje-listy/s7ml2f

Za 4 - ry lata będą ich tysiące . Rozwalają wszystko co się da , całą gospodarkę . 🙄 liczy się tylko partia i przynależność partyjna , kompetencje nieistotne .

Najlepszym przykładem są stadniny. Ale co ciebie to rusza  😤
No cóż , coraz częściej wychodzi na brutalny jaw , że  trzeba  być naprawdę  zakłamanym przedstawicielem Suidae , zeby tak uparcie nie zauważać  belki w postaci Republiki Misiewiczów we własnym oku 🙁
No cóż , coraz częściej wychodzi na brutalny jaw , że  trzeba  być naprawdę  zakłamanym przedstawicielem Suidae , zeby tak uparcie nie zauważać  belki w postaci Republiki Misiewiczów we własnym oku 🙁


Wiara czyni cuda !!! Jak się mocno wierzy że coś jest dobre i wspaniałe ,to potem trudno przyjąć do wiadomości , że jest dokładnie odwrotnie . Wystarczy porozmiawiać z kimś z sekty . 😁
Smok - tak piszesz o ludziach z sekty, a sam nie jesteś lepszy.
Smok - tak piszesz o ludziach z sekty, a sam nie jesteś lepszy.


A do jakiej niby ja należę sekty ??? Chyba że przeciwników tego http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/podwyzki-wody-gazu-i-oc,679649.html
Jest jedna sekta i druga sekta. Ciągle wrzucasz tylko śmietnikowego tvn-a, któremu nie ma co wierzyć, albo g. wybiórczą.... Soros Ci płaci za to?

Jest jedna sekta i druga sekta. Ciągle wrzucasz tylko śmietnikowego tvn-a, któremu nie ma co wierzyć, albo g. wybiórczą.... Soros Ci płaci za to?


Wybierz sobie źródła jakie ci pasują . Może znajdziesz nawet katolickie .
[url=https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=pr%C4%85d%20zdro%C5%BCeje%20teoretycznie%20nawet%20o%2025-30%20proc]podwyżki[/url]
Smoku - mi nie chodzi o ten akurat link, tylko ogólnie. Serio widzisz tylko błędy Pisu? Jakoś nie pamiętam, byś wytykał błędy PO, PSL, Nowoczesnej, a było ich sporo.
Głosowałam na Pis, ale potrafię ich krytykować, być zła. Jak np obecnie za GMO, sprawę z Ukrainą, nową składkę emerytalną, czy wchodzenie w dupę Ameryce... nie boję się ich krytykować otwarcie, mimo że na nich głosowałam i jakbym miała wybierać PO czy Pis w kolejnych wyborach, to dalej bym zagłosowała na Pis, choć w sumie i jedni i drudzy to to samo...
Nie jestem z jednej partii, bo po części jestem za kilkoma partiami, no ale na kilka nie można głosować 🙂
Dodam jeszcze, że nie ma partii dla mnie, kiedyś był to Ruch Narodowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się