Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
22 września 2016 08:28
darolga ja osobiście polecam Hourglass Tattoo, pierwszy raz robiłam tam dziarę (z polecenia) i jestem bardzo zadowolona 🙂

https://www.facebook.com/adam.szopa.9?fref=ts
ja znowu w poniedzialek na dziaranko😉 dorabiam druga jaskolke bo jakos tam mi malo na tej rece
Bardzo chce tatuaż, od kilku lat jestem pewna że go zrobię.
Problem z tym, że nie mam konkretnego wzoru i miejsca.
Jedynie pomysł, że ma to upamiętniać zmianę jaka sie dokonała u mnie w życiu ( chłopak, złamane serce, pierwsze pocałunki, studia- wszystko w przeciągu kilku miesięcy odwróciło mój świat do góry nogami). Coś niedużego, skromnego ale mówiącego wiele.

Miejsce takie żeby nie od razu bylo widać tatuaż, ma być dla mnie i dla" wybranych".
Myślałam nad łopatką, bokiem, okolicami biodra. Jednak wiem że to najbardziej bolesne miejsca.

Doradzicie coś?

I nie piszcie żeby jeszcze czekać aż mi się ułoży dokładnie czego chce bo to wiem sama.
Proszę o jakies naprowadzenie na pomysł lub wybicie glupot z głowy
Sonika - rada ode mnie - nie kieruj się przy wyborze miejsca jego bolesnością. To jest coś na całe życie, chwila bólu to nic w porównaniu z tyyyyyloooma latami posiadania dziary. Szczególnie, że tatuaż ma być niewielki, chwila moment i po robocie.

Przedstawiam Henryczka  😍 Chciałabym powiedzieć, że to ostatni w tym roku, ale.. mówiłam tak dwa tatuaże temu  😁


(pięciogroszówka dla zwizualizowania wielkości i skali szczegółów)
Sonika, wydaje mi sie, ze najlepiej bedzie, jak poszukasz artysty, którego prace Ci sie podobają, a on zrobi dla Ciebie projekt zgodnie z tym co masz na myśli 🙂
infantil a co oznacza dla ciebie ten tatuaż ?

libertee dzięki  😀 czyli musze szukac i tyle
Zacznijmy od tego, że dla mnie tatuaż niczego oznaczać nie musi.
Ten akurat ma wymiar głównie estetyczny, no i jest zwyczajnie moim psiakiem przeniesionym na skórę  😉
Ze wszystkich moich dziar tylko jedna ma dla mnie faktycznie ogromne znaczenie i symbolizuje coś osobistego.
darolga   L'amore è cieco
23 września 2016 22:08
bajaderka-zorro - dzięki za polecenie! Niekoniecznie moje klimaty jeśli chodzi o styl, ale dryg ma i dziarki strasznie dopieszczone, więc rozważę!  :kwiatek: Chociaż już wstępnie umówiłam się w Pierce of Cake  🙂

infantil - ale świetny!


A na piercing we Wro polecam Pierce of Cake, właśnie pierwsze przekłucie za mną, za tydzień następne, can't wait  😜 Super miło i profesjonalnie!
Dzięki!  😀
stuprocentowo z mojego pomysłu. Na szczęście moja tatuatorka zawsze mnie rozumie i rysuje mi dokładnie to co ja mam w głowie.
Averis   Czarny charakter
24 września 2016 14:12
Alabamka, przepraszam, przegapiłam Twój post! Poniżej zdjęcie (pod światło, żeby było lepiej widać). Nie wiem o co chodzi, przyznam, że jestem lekko załamana🙁



Averis, potóówki  😉 Nic nie zrobisz, wskazana standardowa higiena tatuażu, zaprzyjaźnij się z nimi, nazwij i zaakceptuj a same wkrótce znikną. Jeżeli ostatnio nie robiłaś peelingu to zrób.
Na pewno nie wyciskaj, nie rozdrapuj itp. nie ma takiej potrzeby a możesz uszkodzić tusz.
nóweczka 🙂
Fajny! Oryginalny. Podoba mi się.
A mój wzór nadal czeka na znalezienie wykonawcy, miejsca na ciele i przede wszystkim na pieniądze. A w tym czasie powstały kolejne dwie koncepcje 😵 🤣
q   oto akcja promocyjna potwornego zakłamania
25 września 2016 10:47
maiiaF, u mnie normalka 😂 mam tyle pomysłów, że często siedziałam na konsultacji, opowiadałam je wszystkie i pytałam, co on by chciał zrobić i wtedy wymyślaliśmy coś razem - czasem zupełnie innego 🙂
Averis mialam to samo na szyji. Zniknelo samo .juz jutro ide 😉
Ja za to po 1,5 roku znalazłam wreszcie idealną osobę do moich wymarzonych kwiatów... szkoda, ze z Korei  😵
Szukam więc dalej, może czas się zacząć wybierać na konwenty i tam przeglądać prace.
Jakub Nowicz robi bardzo podobnie.
alabamka prawdziwa sztuka, cudowne są takie nie duże obrazy na ciele. Napatrzeć sie nie mogę  😍

Pewnie takie tatuaże kosztują krocie  🙄
Jakub Nowicz robi bardzo podobnie.

Tak, ale nie w kolorze a mi chodzi o pastelowe kwiaty  😉
Alabamka, z tego co się orientuję to Kuba robi też tatuaże w kolorze 😉 Na jego instagramie można nawet znaleźć kilka takich prac 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 września 2016 18:14
Alabamka,
https://www.instagram.com/evakrbdk/
do Stambułu loty tanio można pochytać  🤣
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 września 2016 21:13
Jakub Nowicz robi bardzo podobnie.


O matko! Zakochałam się w jego pracach.
Czy takie prace jak Jakuba Nowicza mają jakąś fachowa nazwę ?
Chciałabym pooglądać więcej tego na googlach ale nie wiem co wpisać.  🤣
Sonika, jeśli masz instagrama to Kuba pod zdjęciami dodaje hashtagi, np. single needle. Po kliknięciu w wybrany hashtag pokazują się posty innych artystów tatuujących w podobym stylu 😉 W taki sposób ja szukałam i oglądałam takie tatuaże, bo sama nie wiedziałam co mogę wpisać w google - oprócz 'minimalism tattoo'.
gabb Dziękuje  😀 Instagrama nie mam jeszcze, ale wejść na profil Kuby i tak mogę.
A ja mam takie tam pytanie... Czy to normalne, że mija miesiąc od zrobienia mojego tatuażu i w jednym miejscu ciągle mam wypukłość, strup? Wiecie, pierwszy tatuaż i mam stresy :'😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 września 2016 21:13
Nie bardzo, pokażesz jak to wygląda na zdjęciu?
Przepraszam, za tą jakość, ale tak na szybko mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi. Po prostu jest zgrubienie i wypukłość.
Carey nie przejmuj się tym, moje tatuaże raz na czas też miejscami robią się wypukłe - zwłaszcza jak drapię się po tatuażu czy coś, a najstarszy ma 1,5 roku. Mam dość suchą skórę, dlatego jak mam gdzieś w ręku bepanthen czy jakiś inny krem nawilżający to smaruję. A miesiąc to jeszcze nie tak długo, spokojnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się