Kącik WKKW

Smok10, no właśnie JEST na czas. A z tą jazdą w czasie, na czysto, a jeszcze, żeby powalczyć z innymi - to już jest problem.
Jest taki dobry czas, gdy koń jeszcze nie dorósł do C, jeszcze chodzi P i N, a N już pewnie. Wtedy można P-tki wykorzystać na naukę płynnej jazdy w tempie. Jazda zgodnie z regułami sztuki nie szkodzi koniom. Szkoda koniom dzieje się np. wtedy, gdy "koniecznie ZO", a tam akurat bez P, a koń "musowo" dwa starty, i "C" nobilituje... to jechane.



Nie mogę zrozumieć tej retoryki ale cóź . Widocznie jestem za głupi  😵

Jak już napisałem w innym wątku. Niech każdy robi jak uważa , a o słuszności niech świadczą efekty. Mamy zbawienie w postaci deregulacji i niech rynek wszystkich rozlicza z efektów . Nie z p.....a o tym kto co woli czy uważa tylko z efektów.  😉 Koń ma chodzić swoją grupę wiekową , najlepiej starać się być w czubie po to by w wieku 8-miu lat spokojnie mógł startować na poziomie GP. 😉
Smok10, uhm. Powodzenia. Tu można sobie wstawić bogatą listę imion. Tych super koni choćby w tegorocznych Mistrzostwach Polski.
A coś z nimi nie halo ???  😲
Mam wstawić listy wyników? Każdy może sobie bez problemów znaleźć. Tę porażającą ilość par, które "głupie" Mistrzostwa Polski są w stanie przejechać na czysto. Na skutek super szkolenia w jedynie słusznych "grupach szkoleniowych".
Mam wstawić listy wyników? Każdy może sobie bez problemów znaleźć. Tę porażającą ilość par, które "głupie" Mistrzostwa Polski są w stanie przejechać na czysto. Na skutek super szkolenia w jedynie słusznych "grupach szkoleniowych".


Za jakość szkolenia i wyniki odpowiadają zawodnicy i trenerzy. Jeżeli chcą na siłę przeforsować trupa , tylko dla tego żeby miał licencję a w dodatku dosiada go jeździec z łapanki to efekty mogą być różne .  😁 Znam zawodników którzy za drobną opłatą wsiadają na każdego trupa żeby przepchnąć go przez parkur po to by właściciel wziął za niego większą kasę . Ci co chcą i robią to profesjonalnie nie mają problemów z efektami swojej pracy. Dlatego też pisałem wcześniej że trzeba jeszcze poczekać na uczciwość w końskiej branży. Wszystko musi się uregulować a najlepszym regulatorem jest rynek  😁
Mistrzostwa Europy trwają...  Dajcie spokój
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 września 2016 19:43
Crazy, nie wiesz jak tam dzisiejsze crossy?  👀
http://equiresults.com/competition/1192

Juniorki awansowały, strasznie szkoda spóźnienia Julki,  bo byłby dobry wynik.
Młodzi się pisypali,  duże spóźnienia, czereśnia gleba na 2,  Ania 2 wylamania i 4 min po czasie
Juniorzy 6 miejsce zespołowo (na 13) 😅!
Czereśni szkoda 🙁 🙁 🙁 Dlaczego była gleba?
Za jakość szkolenia i wyniki odpowiadają zawodnicy i trenerzy.

To nie ja twierdzę, że wszystko gra i śpiewa, tylko ty. Mógłbyś być odrobinę spójny? To ty twierdzisz: oceniać po wynikach. To patrzę na te wyniki. Zachwycona nie jestem. A ty nagle: wina zawodników i trenerów. A wcześniej - tu jest super, gra muzyka! To mogę się dowiedzieć CO jest super? Skoro: zawodnicy i trenerzy są super, konie są super, system jest super, rynek jest super - to czemu wyniki niekoniecznie są super? I które to są te super konie za młodu, które dziś idą bezbłędnie wszystkie parkury Mistrzostw Polski (seniorów)?
Jeżeli był syf a zaczyna się polepszać to dla mnie jest super, a na wyniki trzeba będzie poczekać , tak samo jak trzeba było poczekać na dokonanie zmian. W jeździectwie ani w hodowli nic nie ma natychmiast,. Jeśli coś się x lat pi....ło , to teraz trzeba poczekać x lat żeby się polepszyło. Taka zależność !!!!  😉

Ustawa Deregulacyjna działa niewiele ponad 2 lata  a ty chcesz błyskawicznych efektów  😁 😁 😁 😁 😁

Pierwsze efekty widać gołym okiem , boooom w jeździectwie . I to potwierdza każdy. A co do Mistrzostw Polski  to do tej por w całej historii chyba 3 zawodników pokonało je z wynikiem 0 pkt , min Skrzyczyński. Jakoś za twoich genialnych szkoleniowców przez dziesiątki lat udało się to bodajże 2 razy  😁 😁 😁

Ale biorąc pod uwagę matematykę , to mamy genialny postęp . Przedtem przez dziesiątki lat mieliśmy bodajże 2 razy zerowych , a po wejściu w życie ustawy Deregulacyjnej ( niewiele ponad 2 lata ) , w zeszłym roku Jarek przejechał na ZERO. !!! Skuteczność wręcz powalająca  😁 😁 😁 😁 😁
Crazy Quick. Dokonał tego w 2015 r  😎 0 od początku do końca  😉

P.S W tym właśnie roku jakbyś nie zauważyła dokonała się zmiana pokoleniowa w seniorach. Na pudle w seniorach sami dwudziestoparolatkowie  🤣

W 2014 , sami 30- 40 latkowie . w 2015 już tylko jeden a w tym roku żadnego  Młodzież wymiata.  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 września 2016 09:22
Smok10, halo - przepychacie się już w 3 albo 4 wątku, możecie wybrac sobie jeden i tan sobie prowadzić te akademickie, nic nie wnoszące dyskusje? 👀 😂


Finał PP już za momencik, jak obstawiacie? Spisak wygrzebie się w tym sezonie z nazwijmy to delikatnie "złej passy" ? Warszawski odniesie wreszcie upragniony sukces? czy pogodzi ich ktoś inny, np. Kleniuk?

Nie będzie mnie w tym roku w Baborówku, żałuję bardzo, ale Mistrzostwa Świata własnego dziecka ważniejsze  🤣 mam nadzieje że będzie dobra relacja online  😅
Ktoś, jest gdzieś lista zgłoszeń? Ciężko obstawiać bez informacji kto na czym startuje 🙁 W seiorach tak czy siak stawiam na Pawła 😉 hihi
Dava   kiss kiss bang bang
27 września 2016 09:39
A ja na Kamila i lebertine
a ranking po Strzegomiu? Bo też nie widzę niestety 🙁

crazy, Kamil chyba nie na szans w PP?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2016 13:19
Po Strzegomiu jeden i drugi Paweł mają tyle samo punktów, za nimi ze stratą jednego punkta Kleniuk. Jego obstawiam 😉
Facella, tyle wiem, ciekawa jestem dalszej części rankingu 😉 ale internety o tym milczą chyba 😁
http://www.ppwkkw.pl

4. M. Knap traci 3 pkt. do prowadzącej dwójki, Kamil 5-ty traci 17 punktów.
Mistrz Polski ma jakieś szanse?
Aaa! Ma! Dzięki!  :kwiatek: To obstawiam MP.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 września 2016 13:42
Ale punkty w finale liczą się podwójnie? jakoś tak. musze doczytać.

edit: "Do końcowej klasyfikacji liczyć się będą 3 najlepsze wyniki z Eliminacji oraz wynik zawodów finałowych, w których zdobyte punkty mnożone są przez współczynnik 1,5."
porcelanka, nie otwiera mi się ranking właśnie. Próbuję otworzyć TU

Ktoś finał jest razy 1,5
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 września 2016 13:44
no właśnie doczytałam - musiałam edytowac jak pisałaś 😉
Ja obstawiam Super Mariana  🙂
Crazy Quick. Dokonał tego w 2015 r  😎 0 od początku do końca  😉


Przepraszam, że jeszcze się wtenę.. ale większość roboty na MP 2015 zrobił Inferno (dwa dni na zero), co oczywiści Quickowi pozwoliło na pełny start dopiero w finale. Myślę, że trzy dni zerowe to psychicznie za dużo dla tego konia, bo dotychczas się nie zdarzało.

I już uciekam 😉
Chodziło o zawodnika , a koń był przy okazji bo pierwszy dzień na MP na zero jest nieistotny o ile masz najlepszy czas i 1 miejsce  😉 0 pierwszego dnia oznacza miejsce a nie zrzutki  😉
Kamil nie jedzie,  mój faworyt odpadł.... 
crazy, wiadomo dlaczego? 🙁 Również mój faworyt, no i idol.
Smok10, rozmowa była cały czas o koniach. Chciałam dać spokój, bo co kącik WKKW winien  😡, że tu wparowałeś.  Ale skoro wykręcasz się jak... coś, co się wykręca - to tak na szybko: dobiega ci 3,5 roku na re-volcie. A od początku wieszczyłeś, jakie to świetne zaszły zmiany, jak jest super, i jakie cudne konie - tylko patrzeć. No, to ówczesne 4-latki kończą dziś 7 rok życia (czyli wg ciebie 140 śmigają aż się kurzy), w styczniu będą miały 8 (czyli, wg ciebie - bez ograniczeń  :konik🙂, a ówczesne 5-latki JUŻ mają osiem. To się pytam - gdzie one są? Te super, bezbłędne i tak świetnie szkolone?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się