moda, ciuchy etc...

Miałam nadzieję, że mnie to nigdy nie dotknie.
Myliłam się.
Za tydzień mam high style kolację. Trzeba się wcisnąć w DŁUGĄ suknię wieczorową.
Buddo, dlaczego  😵 😂
W jakim fasonie da się dobrze wyglądać i czuć?
Nie chcę czuć się jak w ciążówce.



Fajnie ten post wygląda obok hamburgera w avatarze 🙂 Rozumiem że ta kolacja nie jest w mcdonaldzie? 😉
Szukam dobrej jakosci kangurka

Czego? Bo ja niemodna i mało nazw kojarzę  :kwiatek:
Kangurek to chyba taka bluza z dużą kieszenią na brzuchu? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2016 08:34
Dziewczyny! W związku z wyjazdem na studia, pierwszy raz w życiu robię wietrzenie szafy, ale takie prawdziwe, zostawiam chyba z 1/4 rzeczy. Na Vinted jest szansa na sprzedanie np. kilku par spodni? Bo, że bluzki, koszule czy coś to wiem, że raczej pójdą. Swoją drogą, patrzę na te rzeczy i łapię się za głowę... Czemu nie wzięłam się za to wcześniej. 🙄
Dziewczyny!
Szukam jakiś fajnych,polskich sklepów internetowych z ciuchami dla "starszej" młodzieży,ale też z jakimiś fajnymi sukienkami, żakietami itd. Polecicie coś ?  😉Miło gdyby były to sklepy z przyzwoitymi cenami 😉
mils, ja sprzedawałam spodnie 🙂
Dziewczyny! W związku z wyjazdem na studia, pierwszy raz w życiu robię wietrzenie szafy, ale takie prawdziwe, zostawiam chyba z 1/4 rzeczy. Na Vinted jest szansa na sprzedanie np. kilku par spodni? Bo, że bluzki, koszule czy coś to wiem, że raczej pójdą. Swoją drogą, patrzę na te rzeczy i łapię się za głowę... Czemu nie wzięłam się za to wcześniej. 🙄


A czy faktycznie warto tam wystawiać ciuchy na sprzedaż? Jest zainteresowanie? Mam tyle ciuchów, w świetnym stanie i dobrych firm na sprzedaż i nie mam z nimi co zrobić. Zazwyczaj lądują w kontenerze PCK. Kiedyś sprzedawałam to na allegro ale ostatnimi czasy słabo ta sprzedaż tam idzie, więc nawet już nie próbuję. Za 10 zł z kolei sprzedać, to szkoda mi czasu i nerwów na łażenie na pocztę.
mils, larabarson, a nie próbowałyście puszczać tych ubrań na olx lub grupach regionalnych na facebooku? u mnie takowe grupy bardzo prężnie działają i dziewczyny swoje ubrania w ten sposób sprzedają. 🙂
Na olx próbowałam kilka razy i nic nie sprzedałam  🙁 Na regionalnym fb nie próbowałam jeszcze ale spróbuję w takim razie  😉
Jestem wierna by Insomnia 🙂 uwielbiam ten styl.
larabarson, mils, Z tego co próbowałam i słyszałam to na vinted idzie o wiele łatwiej i szybciej niż na grupach
potrzebuję cienkie, najlepiej elastycznej bluzy z kapturem (fajnej! 😉) takiej, żeby wcisnąć ją pod ramoneskę, gdzie dostanę? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 października 2016 09:45
Gdzie dostanę zwykłe czarne lub szare t-shirty, bez nadruków, które po jednym praniu się nie rozwalą?
mam pytanie  😡 znacie jakieś fajne blogi modowe, w szczególności ze stylizacjami na luzie? Albo boho (bo uwielbiam ale to raczej latem 😉) Podzielcie się  :kwiatek: 😉
larabarson, A masz bardziej "eleganckie" ciuchy? To dawaj na pw, chętnie nabędę 😁 :P

mils, larabarson, a tak ogółem - to chyba najwięcej ciuchów i tak udawało mi się sprzedać na allegro - choć fakt faktem, za niewielkie pieniądze. Olx to loteria, ale też warto wystawić. Na grupach na fb nie próbowałam.
Sankaritarina właśnie niedawno robiłam czystkę w szafach i wszystko poszło do kontenera  🤔 I to właśnie takie ciuchy w stylu eleganckim, bo od czasu kiedy się wbiłam w bluzy z kapturem i porwane spodnie, nie chce mi się nosić nic innego  😁
Czy któraś z Was zamawiała z goodlookin.pl? Jak z jakością?
Martita   Martita & Orestes Company
04 października 2016 11:04
safie New Yorker, Tally Weil?
safie
Ja kupuję te wszystkie z linii basic w H&M i są ok.
Czy któraś z Was zamawiała z goodlookin.pl? Jak z jakością?


podbijam. Ktoś coś? znowu fajne kurtki mają i w nienajgorszych cenach więc się po cichu czaję, no ale strach trochę o jakość i rozmiarówkę. Już kiedyś nawet o to pytałam, ale w 2013r, w końcu nic nie zamówiłam.  😂
Dokładnie. Też czaję się na kurtkę zimową. Wybór ogromny, ceny fajne, wolałabym nie zwracać 🙂
poczytałam opinie na necie i jak zwykle nic to nie dało. Jedni twierdzą, że rozmiarówka jest zaniżona, inni że zawyżona. Pomiar miarką jest nieadekwatny przez mój mega bufet bo o niego się najbardziej martwię - nic standardowego się nie dopina 😉 no i chyba przyjdzie mi iść do sklepu 🙁 o nie 🙁
Czy komuś rzucił się w oczy w sklepie stacjonarnym płaszcz camel tego typu:

?
Długość minimum do kolan, z domieszką wełny lub wełniany, kołnierz może być większy, byle wykładany.
efeemeryda   no fate but what we make.
20 października 2016 09:01
przymierzałam taki bordowy w outlecie lavard'a  😉
espana też szukam tego koloru ale na guziki i nic. Albo są ale z samego poliestru ....to ja dziękuję.
Zobacz Zare, Mohito i Mango. Tam mają modele wełniane.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 października 2016 19:26
Wiecie może w jakim sklepie stacjonarnym kupię długą, zimową i bardzo ciepłą kurtkę? Obeszłam wszystkie sklepy w Arkadii i niestety jest dużo ładnych, długich kurtek ale wszystkie dosłownie podszyte wiatrem, już teraz byłoby mi w nich zimno  🤔wirek: Dysponuję mocno ograniczonym budżetem - do ok 400zł.
Nie wiem czy wg sieciówek nie jest jeszcze za ciepło na ocieplane kurtki. Na razie chyba jeszcze jest sezon na płaszcze i przejściowe. W zeszłym roku kupiłam w Zarze za 450 zł parkę wypełnianą na pół puchem na pół czymś tam sztucznym, ale jest naprawdę ciepła.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 października 2016 20:15
ashtray myślisz że będzie jeszcze kolejny "rzut" kurtek?  👀 Boję się że mnie zima zaskoczy bez kurtki  😡
Pursat   Абсолют чистой крови
21 października 2016 20:51
Wiecie może w jakim sklepie stacjonarnym kupię długą, zimową i bardzo ciepłą kurtkę? Obeszłam wszystkie sklepy w Arkadii i niestety jest dużo ładnych, długich kurtek ale wszystkie dosłownie podszyte wiatrem, już teraz byłoby mi w nich zimno  🤔wirek: Dysponuję mocno ograniczonym budżetem - do ok 400zł.

Nie ma nic sensownego jeszcze... Sama szukam bezskutecznie. :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się