Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Dzionka, piękności!

galopada_, jesteście cudną parą - Ty śliczna, a Twój przystojniak. I tak z perspektywy czasu to z Niego coraz bardziej mężczyzna niż chłopak z wyglądu. A Ty ciągle dziewczynka z naturalną świeżością. 🙂
Ascaia, w końcu to zaraz doktor, więc musi przestać wyglądac jak chłopak, żeby wzbudzać chociaż trochę zaufania w pacjentach 😁 Mnie zresztą biorą za licealistkę, więc wypadałoby się w końcu trochę postarzeć z wyglądu 😂
Wichurkowa   Never say never...
26 września 2016 10:22
Feno ale masz pozytywną  ekipe 😀

Dzionka śliczna kobitka z Ciebie!

galopada bije od was mega pozytywna energia  🤣

A ja dorobiłam się okularów,chyba 2godziny wybierałam oprawki żeby wyglądać w miarę znośnie...

Niestety fotka znowu za duża - max. 960 px!

edit: teraz rozmiar ok 🙂
Darolga- wow kochana nie poznałam!
galopada jestes przepiekna.
Bardzo dziękuję dziewczyny za miłe słowo :kwiatek:

galopada_, ale ciacho się z tego Twojego faceta zrobiło 😁 Jakiej specjalizacji będzie lekarzem?
Dzionka, mam nadzieję, że ortopedą, żeby mnie łatać 😁
galopada_, Boże, żebym tylko nigdy do niego z nieogolonymi nogami nie trafiła 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
27 września 2016 22:22
galopada_, ależ jesteście oboje uroczy!

Meise, strasznie strasznie lubię Twoją urodę.

rewir, Alabamka,  😍


No to i ja:
Isabelle WOW! Czapki z głów, serio, wyglądasz ekstra! I włosy  😍
Dzionka, ale Ty jesteś piękna... A w ogóle to śniłaś mi się dzisiaj (m.in.) i kompletnie nie kojarzyłaś, jak mówiłam "no to ja.. kenna z revolty... no kenna no, nie kojarzysz?" 😀 😀 Chyba mam jakieś podświadome poczucie mniejszości, czy co? 😀

galopada_, wyglądacie holywoodzko, i fajnie że Podsiadło zgolił wąsy, nie pasowały mu  😂

Isabelle super  🏇
desire   Druhu nieoceniony...
01 października 2016 18:40
Isabelle, zawsze jak sie pojawiasz to z wielkim pierd@ln%^ciem !  🏇  mega!  👍 👍 👍
desire,  dlaczego pierdol...ęciem? 😀 Dziękuję 🙂
kenna,  :* dziękować
DeJotka,  nie wiem dlaczego czapki z głów, mam moc dodatkowego działania na Żydów? 😀 serio, nie ma żadnego powodu do zadnych czapek czy innych kaszkietów 😉
Zdecydowanie najpiękniejszy wątek na re-volcie!!!

galopada_, przepiękni jesteście! Normalnie taka pozytywna energia od was bije, że szok!  😍

Isabelle,  😍

emptyline, ale zaciesz  💘

To i ja się pokażę, wakacyjnie.






W komplecie


I jedno z niewielu bez wszechobecnej Dzidzi
busch   Mad god's blessing.
02 października 2016 12:20
Isabelle, o cholera  😲 😲 😲 Musiało Cię to kosztować nieprawdopodobnie dużo, ale wyglądasz teraz świetnie  :kwiatek:. Jeszcze pamiętam jak wpadałaś do wątku odchudzaniowego (?) i łatwej walki za sobą zdecydowanie nie masz... szacun  👍

Lotnaa, ale fajne fotki 🙂. Co to za góry? I jaka jest historia ostatniego zdjęcia?  😀 Tzn. ja pamiętam że Ty się wspinałaś/wspinasz ale czy będąc w górach, po prostu wspinasz się na ściankę i liczysz na to, że będą uchwyty? Czy to była ścianka 'zaaprobowana' i wiedziałaś że się nadaje? Nie widzę też żadnego zabezpieczenia, tak się robi?  😜 Ja bym umarła ze strachu  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2016 12:39
Isabelle i to jak dla mnie o wiele lepszy pomysł na Halloween niż poprzedni 😀 Robisz pasujący makijaż w końcu? 👀

Udało mi się wczoraj pierwszy raz od bardzo dawna wystroić się i pójść na dyskotekę to się pochwalę, a co 😁
[img]https://scontent.fman1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14449967_1283922661618332_5406297541305063322_n.jpg?oh=85bd0b77a17e461074b4069db0e58a85&oe=586F4B78[/img]
Isabelle mega wyglądasz!! 😍
CzarownicaSa, ale Ty masz oczy  😲 🙂

busch, to jest na Korsyce.
A co do wspinania - takie małe formy do wspinania zazwyczaj określa się jako bouldering. Wspina się bez zabezpieczenia, jedynie na ziemi kładzie się taki gruby materac, tzw. crashpad. I nie zawsze celem musi być wejście na samą górę najłatwiejszą drogą, czasem chodzi o rozwiązanie problemu, czyli jak po danych chwytach dojść do jakiegoś punktu.
Na tym zdjęciu łażę sobie po prostu po jakiejś skale na plaży, bo bardzo fajna była. Ale na samą górę nie weszłam, bo robiło się tam trudniej, a crashpad'a nie mieliśmy.
Tu np. mój mąż włazi na tyle wysoko, że zaczynał mnie tym irytować (lądowanie na kamieniach) 🙄 Te skały były już ubezpieczone, z drogami sportowymi, ale nie mieliśmy liny, więc to po prostu taka zabawa.



Sorki za off topic.
desire   Druhu nieoceniony...
05 października 2016 08:33
Isabelle, bo coraz mniej Ciebie, do tego masz mega stylówe (takie włosy to moje marzenie, ale że mam kręcone-nie układające się to moge pomarzyć!) i w ogóle, że w ogóle.  💘 szokujesz.  😍  pozytywnie oczywiście. 😀  👍
Dostałam zdjęcia z treningu, na których byłam mistrzem min, więc stwierdziłam, że popróbuję nowych  🏇
Królowa wytrzeszczu  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 października 2016 13:22
Gavi strasznie mi przypominasz moją znajomą, takie same oczy  😍
Madmaddie nowa konkurencja olimpijska  🤣 ?

U mnie nowy telefon, nowe filtry, nowe selfie... 😉
edit. Nie ten wątek  😂
Albo ja albo spluwa. Za krótką mam rękę, żebyśmy zmieściły się obie 🙂

Nosz kurde, odkręciłabyś ten tłumik chociaż do zdjęcia  😁
Ciiii, nie będę podpisywać, że to w Polsce  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 października 2016 16:59
Z dzisiaj
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 października 2016 21:51
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się