Stajnie na Śląsku

Szukam pensjonatu dla hucuła Częstochowa i okolice
najlepiej miała przydomowa stajni 🙂
Piaffallo niestety nie znalazłam ;/ ale teraz szukam trenera, u którego nie musiałabym mieć swojego konia do treningów (na razie z marnym skutkiem) albo dzierżawy  już nawet bez przeniesienia tylko żeby stajnia była max. 20 km od Katowic i najlepiej z treningami w cenie 😉


kokosik
w Mysłowicach w Błyskawicy jest ujeżdżeniowy kon do N i skoki do L do wspoldzierżawy 🙂
Witajcie w Suszcu jest Ewa wiem że uczy skoków ( sama skacze ) . A miejsce dla konia terz by się znalazło .

Suszec jest 30 km od katowic kier żory .

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
Halo,słyszał ktoś może o stajni w okolicy Bielska (mam na myśli okoliczne "wioski" ) w której jest przede wszystkim świetna opieka i duże pastwiska ? Nie zależy mi właściwie na niczym innym,ewentualnie na kawałku równej łąki w razie gdybym chciała pojeździć 😉 no i cenowo żeby było adekwatnie do warunków . Ewentualnie,może ktoś z Was ma znajomych z małą stajenką  i jednym lub dwójką koni,a byliby chętni przygarnąć miłą i bezproblemową pare ? :p Będę wdzięczna za wszelakie informacje  🙂
[CIACH]
desire   Druhu nieoceniony...
16 października 2016 17:21
Zastanawiałam się czy nie stworzyć nowego wątku, aczkolwiek jeśli mod uzna za stosowne to mam nadzieje, że wydzieli...   :kwiatek:

edit: zedytowałam na prośbe, mogę dostać uciszenie, poprzednią treść za niedługo myśle, że będzie można przywrócić, póki co dla dobra sprawy musiałam usunąć.  🙁
Desire,
Czy wiadomo coś więcej? Jakie auto, jego numery? Ktoś widział sprawce?
Komuś przeszkadzały te konie?
Napisz więcej szczegółów bo taki debil może nawet pojechać dalej z 1h jazdy od tych okolic i zrobić krzywdę innemu koniowi...
desire   Druhu nieoceniony...
16 października 2016 19:40
ancyk0991, nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi, mam jedynie te informacje z prośbą o  rozpowszechnienie, ostrożność i bycie czujnym przy koniach, bo sprawca jeszcze nie ujęty.. i nie wiadomo czy nie ''zapoluje'' znów..  🤔

megruda,a potrafisz czytać z zrozumieniem? Wszystko jest napisane wyżej, sprawa jest zbyt świeża na "więcej szczegółów"...   🙄
Djarumm jaką odległość od Bielska masz na myśli ?
czy jest jakaś hodowla koni w ok Gliwic?

Piotr_48 z 30 km w jedną stronę mogłabym przejechać ,bo myślę,że do tego czasu,aż konia będę spowrotem ściągać do siebie (teraz jest w dzierżawie),to już zrobię prawko,więc odległość,nie będzie grała aż takiej roli 😉
Djarumm mieszkam niecałe 40 km od Bielska jakby cię  interesowało zapraszam .
Witam,potrzebuję większego niż posiadam rozeznania się w stajniach na naszym pięknym śląsku.
Informacje jakie będą mi potrzebne to jakieś namiary na stadniny/stajnie oraz jakieś miejscowości gdzie znajdę takie miejsce 🙂
Najbardziej interesują mnie miejscowości w okolicy Wodzisław Śląski - Rybnik- Jastrzębie-Zdrój - Cieszyn - Bielsko-Biała - Pszczyna i te okolice 🙂
Za wszelkie informacje ozłocę  :kwiatek: :kwiatek:
Hej jakich informacji konkretnie potrzebujesz o stajniach ?
patid1220 PW poleciało  :kwiatek:
Azazu93 - jeśli chodzi Ci o pensjonat w okolicach Wodzisławia Śląskiego - to z czystym sercem polecam Ci stajnię Pana Andrzeja Koziej. Niestety nie pamiętam nazwy miejscowości, ale myślę że ktoś podpowie. Ja czekam właśnie na miejsce, bo kończą drugą stajnię a wolnych miejsc tam nigdy nie ma.
Jak byłam tam około tydzień temu, po takich ulewach że w mojej obecnej stajni nie było mowy o jeździe, tam podłoże było IDEALNE, po prostu niesamowite  😜.
Do tego konie są większość czasu na dworze, wyglądają super, w boksach czyściutko, sianko naszykowane.
Do tego lekarz na miejscu i chyba tam mieszkają, więc cały czas ktoś jest i ma na to oko.
[quote author=królowa śniegu link=topic=1780.msg2609606#msg2609606 date=1477660917]
Azazu93 - jeśli chodzi Ci o pensjonat w okolicach Wodzisławia Śląskiego - to z czystym sercem polecam Ci stajnię Pana Andrzeja Koziej. Niestety nie pamiętam nazwy miejscowości, ale myślę że ktoś podpowie. Ja czekam właśnie na miejsce, bo kończą drugą stajnię a wolnych miejsc tam nigdy nie ma.
Jak byłam tam około tydzień temu, po takich ulewach że w mojej obecnej stajni nie było mowy o jeździe, tam podłoże było IDEALNE, po prostu niesamowite  😜.
Do tego konie są większość czasu na dworze, wyglądają super, w boksach czyściutko, sianko naszykowane.
Do tego lekarz na miejscu i chyba tam mieszkają, więc cały czas ktoś jest i ma na to oko.

[/quote]

W Skrzyszowie
Pensjonatu akurat nie szukam 🙂 ale dzieki za pomoc
Hej, czy jest tu na forum osoba, która jeździ/ jeździła z p. Anną Pilarską lub może mi powiedzieć coś więcej na temat treningów itd.? 😉

Tutaj link do ogłoszenia: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/57995?q=&kategoria=3&lokalizacja=12&widok=0&strona=
Hej. Jakieś opinie o stajni Areta w Chorzowie ?
Paramedica, trzymam w Arecie konia, w razie czego zapraszam na priv 🙂
Gdy ja sie rozgladalam za boksem na slasku, pytajac o chorzow znajomi odradzali mowiac "syf". Ale osobiscie nie bylam 😉
Szukam pensjonatu dla dorosłego wałacha, okolice Katowic do 30km od miasta. Optymalnie boks angielski, zależy mi na pastwiskach / padokach. Czy ktoś coś słyszał? Bardzo proszę o pomoc
Witam słyszałeś o Suszcu 30 km od Katowic .
Sprawdziłam, z Katowic mam 40km lub 58 inną trasą. A można gdzieś w internecie obejrzeć zdjęcia stajni?
emptyline   Big Milk Straciatella
13 listopada 2016 21:33
KOCHANI! W trybie pilnym potrzebuję dostęp [opcja dojazdu lub/i zdjęcia/wymiary (mogą być na oko)] do starej, ładnej stodoły/stajni/obory/kuźni etc. Czy ktoś z Was ma coś takiego pod ręką? Wysypał mi się obiekt na pracę licencjacką i jestem w czarnej D także błagam o pomoc. Odwdzięczę się na pewno!
Witajcie. Jeździ ktoś z Was w Zbrosławicach ? Potrzebuję opinii o instruktorach 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
15 listopada 2016 16:34
A propos Zbrosławice, nic się nikomu w pożarze nie stało?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się