Przedszkolaki i uczniaki - czyli voltowe dzieci też nam rosną

Dowiedziałam się, że mój przedszkolak na zajęciach z rytmiki oświadczył pani, iż on nie chce tańczyć tańca minionków, bo on nie lubi takiej muzyki, tylko lubi gitarową!
Nasza krew!  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
Żeby nie było: My go wcale nie raczymy w domu naszą ulubioną muzyką rockowo-metalową, mąż na słuchawkach jak już, a ja czasem Gabrysiowi puszczę coś z płyty, typu "Muzalinki" i śpiewamy razem utwory typu "Gąski moje". Tylko w samochodzie leci Antyradio i bywa, że robimy głośniej, na życzenie Gabrysia.
Dlatego bardzo mnie to cieszy, bo to nie ja go tak ukierunkowałam, tylko jest to jego wybór i gust.  😍
Ja tam ukierunkowałam. Tzn samo wyszło. Na Sekretnym życiu... (jest zajawka z pudlem i SOD) moje dziecko z radosnym okrzykiem że to mój ulubiony zespół.
Co to SOD?
majek   zwykle sobie żartuję
04 października 2016 12:57
moje spiewaja zeppelinow w aucie. Nawet gdzies mialam filmik 🙂
SOD to nie System of a Down?
SoaD to System, dlatego jestem ciekawa czy Pokemon ma to samo na myśli - bo Systema kocham bardzo 😀
Tak. 🙂 Kocham bardzo.
Pisałam kiedyś na FB że przestałam Mansona słuchać w aucie, bo dziecko radośnie śpiewało wespół zespół refren "motherfucker, motherfucker....
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 października 2016 15:12
Moje się też samo ukierunkowało, chociaż bardzo się starałam żeby było inaczej. I zamiast pięknych piosenek z musicali czy rocka śpiewa "Aj em spesial".... 😵 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2016 18:39
A my od soboty mamy w domu Mistrzynię Świata w Fitnesie Dzieci do lat 9  💃
Nadal w to nie wierze  🤔wirek:
Ktoś, Śledzę na fejsie i instagramie, ale gratulacji z takiego powodu nigdy nie za wiele.
Gratulacje, podziw, szacun!!! :kwiatek: 😅  👍
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2016 19:22
To był jakiś kosmos...najpierw to GP,ale Ok,to Polska...potem organizacja tego wyjazdu...same Mistrzostwa...czytają 12,10,9,8,7,6,5 miejsce...w końcu 4...w ekipie juz euforia,bo mamy podium ...a po chwili trenerka ryczy,ja ryczę,Mania na scenie też ryczy.kosmos.niesamowite emocje...nie do opisania.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 października 2016 19:23
Widziałam, lajkowalam, podziwiam! Serio, dla mnie jesteś mega mama, ja bym na zawał padła, a Ty jestes niesamowita! I Twoja mala rowniez  😍
Ktoś - wow wowowowoooow WOOOW!!!!!! 😲 😲 😲

ALE CZAD!!!!! 😅

Po Twoim opisie tez się poryczałam 😀

GRATULACJE OGROMNE!!!!!!!!! 🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2016 19:35
Niesamowita to jest Marysia,od początku września wchodzi o 8 do szkoły i wychodzi z niej o 18...z wielim żalem.wykopywana wręcz przez trenerów....nie wiem skąd to dziecko bierze tyle siły.
Ktoś, bo ma pasję! Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 października 2016 01:23
Mi się wydaje, że mama ją na tyle wspiera, że sama ma dzięki temu mega wiarę we własne możliwości!!! 😍
Ktoś, ogromne BRAWO! Super! Gratulacje!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 października 2016 05:38
Dla tych którym nie wyskakuje jeszcze z lodówki film z kamery,a nie mojego telefonu :


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za gratulacje 🙂
😅
Rewelacyjna jest!
desire   Druhu nieoceniony...
05 października 2016 06:22
mi  nic z lodówki nie wyskakuje, także dobrze że tu wstawiasz! 🏇 Jest niesamowita, gratulacje!!!  😍 😍
kermit   Horses horses everywhere ..
05 października 2016 07:18
Gratulacje KTOŚ !
Ktoś, WOW :O :O Genialna jest. No i jaka śliczna dziewczyna z niej rośnie 😍
Ktoś GRATULACJE! Nie mam Cię na fb, ale wyskakują mi Poniowe udostępnienia, więc podziwiam, PODZIWIAM! 😍 😅 Jesteście obie super! 😜
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 października 2016 17:16
Dziękujemy raz jeszcze!
A teraz pomocy -w piątek jedziemy do Szczecina na Mistrzostwa Polski młodzików tym razem juz w normalnej gimnastyce sportowej kobiet 😉 Marysia lekko przeziębiona  👿
Natarta wszędzie wick'iem,zapakowana w dres i pod kołdra z komputerem.dostala uderzeniowa dawkę wit.C. Gorączki brak (ufff). Co jeszcze podać?
Daj paracetamol.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 października 2016 17:54
Dostała ibuprom po treningu.dac potem jeszcze paracetamol?
majek   zwykle sobie żartuję
07 października 2016 09:53
Ktoś, to dzisiaj o ktorej mamy kibicować?

Moja Ala tez zaczyna stawiać pierwsze kroki w gimnastyce (jest w sekcji akrobatycznej, ale dopiero zaczyna. Poniżej foto zza kulis. Z występu mam film i nie mogę publikować)


No a tutaj mój zestaw.
Ala wyglada jak prawdziwa Essex girl, a Tomek za to nie wyglada na swoje 7 lat...


Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 października 2016 10:35
majek, ale super 💃 😍
a na pw możesz podesłać filmik? uwielbiam oglądać wszystkie dzielne dzieci  😅

akro to jest coś co moją też kręci najbardziej, dlatego gdzieś po cichu myślimy o startach również na ścieżce akrobatycznej.

zawody zaczynają się jutro o 14, bo rano chłopcy, a niedziele są finały na poszczególnych przyrządach, ale tam tylko 6 najlepszych startuje.
majek, fiu fiu, jakie dzieciaki jak z katalogu! Ślicznie ich ubierasz 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
07 października 2016 11:42
majek, fiu fiu, jakie dzieciaki jak z katalogu! Ślicznie ich ubierasz 🙂


Dziekuje... Same sie tak ubieraja. Tzn sa w mundurkach do szkoly, ale futra (wspomniane Essex girl) Ala nie chce oddac!

Ktosiu, filmik mam na dvd, ale faktycznie musze pomyslec nad zgraniem tego zeby miec cyfrowo na kompie. Tyle, ze tam nie ma co za bardzo ogladac, bo ona jest na razie na etapie biegania i machania nogami, ew robi jakies zwykle fikolki.
I to, gdzie chodzi to raczej szkola tanca, a nie sportowa gimnastyka.

Ja tam mysle o jakiejs woltyzerce ale tutaj to chyba fortune mnie bedzie kosztowalo.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się